Evim

RobinLee21

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beyler Sizce Evim Nasıl Olmuş?
Not:Fazla Güzel Ev Yapamıyorum YORUM Yapabilirseniz Nasıl Güzel Yapabileceğim Hakkında Sevinirim :).

loseryavo

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
onu yapmak için mod lazım sonicshaders çok lag yapıyo ve galibA bunda tekne modu filanda var galiba gibi düşünüyorum(i think)
yeahhhh ingilizceden 85 aldım

P4RS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
onu yapmak için mod lazım sonicshaders çok lag yapıyo ve galibA bunda tekne modu filanda var galiba gibi düşünüyorum(i think)
yeahhhh ingilizceden 85 aldım

Mod a Gerek yok Sadece sonicshaders Lazım :D Bu ARada Kaça Gidiyorsun?
orta 2ye gidiyom a*K 11 yaşındayım 2000liyimnoldu zorunamı gitti okulçocuğu ben minecraftta roket yaptım seni aldı naptı biliyonmu......

devam edecek.....-_- -_-.......(to be coninued) yeaahhhhh dinden 100 bekliyorum

Çocukca Konuşma Biraz Kendinden Ve Puanından Utan.

------------------------------------------------------------------------------------------------

burası forum burda kufur yok yüzbaşı bunu alın ve hemen idama attırın bundan sonra minecraftta kimse kufur etmeyecektirminecraftturk 26.maddesine göre küfür,alay,vb.... yapanlar idam edlecektir ama kral,loseryavo ve yoneticiler haric tabiiiki

Tam Burada Sende Küfür Ediyorsun Sadece Sansürlemişsin !

orta 2ye gidiyom a*K 11 yaşındayım 2000liyimnoldu zorunamı gitti okulçocuğu ben minecraftta roket yaptım seni aldı naptı biliyonmu......

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

bak özenti ben varya sultanımızın kapısını açan adamım ve ben türkiye birincisiyim yani şuanda önümde saygıyla eğilmen gerekirken sen yani(ilerizekalıolamyan) şahıs bunun yüzünden sonsuza kadar minecraftı oynayamama hatta bakamama cezası bile alabilirsin

Kendini Beğenmişce Yazılar Yazıyorsun, Ve Bu Konuyu Flood Sahasına Çevirdin !

loseryavo

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0

Jekee007

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ne kadar özür dilerimca konusuyorsun bu şeyleri anana söyle bize değil..

loseryavo

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ne kadar özür dilerimca konusuyorsun bu şeyleri anana söyle bize değil..
burası forum burda kufur yok yüzbaşı bunu alın ve hemen idama attırın bundan sonra minecraftta kimse kufur etmeyecektir
minecraftturk 26.maddesine göre küfür,alay,vb.... yapanlar idam edlecektir ama kral,loseryavo ve yoneticiler haric tabiiiki

Jekee007

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
o zaman al bunu ........................................ (forum sansurledi)

loseryavo

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bak özenti ben varya sultanımızın kapısını açan adamım ve ben türkiye birincisiyim yani şuanda önümde saygıyla eğilmen gerekirken sen yani(ilerizekalıolamyan) şahıs bunun yüzünden sonsuza kadar minecraftı oynayamama hatta bakamama cezası bile alabilirsin

loseryavo

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bu arada emirkipi söylüyom genelde yaniemir ekiniokadar kullanıyomki kral gibi hissediyom yanii çok gaza geliyosam demekki
cemaat toplansın -__- ........hepiniz espiri özürlüsünüz bende öleyim:_( :)