EstergonRpg Konu: Koy Rpg si + Ek Rpg Hapis Hayatı :) Alpha r1

Serverimiz Nasil

• Hamachiye gore cok iyi bir server Hapishane Veya koy hayatında yasamak istiyorum

Kullanılan: 15 29.4%
  • Hamachide olsa cok kou yuruyup gidin Ulan

Kullanılan: 22 43.1%
  • Gelistirmeli !

Kullanılan: 14 27.5%

• Kullanılan toplam oy
    51

FireGhost

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
GOkçemıs Hiraclesın konusunda gormustum forumda senı neyse hiraclesın konu noldu

DarkEnder

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Biraz daha emek gösterip sunucu açabilirdin.Sırf açmak için neden RP sunucu açıyorsunuz?

Yıldırım55Blue

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Gerçekten başarılı olmuş bende böyle serverler seviyorum plugin yok o yok hamachil server olmaz diyen arkadaşlar haksızdır.Bu iş bana göre oyun yapmak gibidir.Oyun yaparken size verilen ''sınırlı'' materyaller kullanırsınız ve zamanla gelişirsiniz ve BOOOM! gördünüzmü? çok güzel bir oyun yaptınız.İşte asıl şey bu...

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bide resmine blech koymuş Rezill :D

EfeOyunda

EfeOyunda YouTube
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Sevdigimden olamazmı arkadaşım ona bakarsan sende koymuşsun bu bir suç degil

Hiracles

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
efe öncelikle sunucu hakkındaki yorumumu yapayım,bende başlarken böyle başlamıştım hamachi bi sunucuda kale hayatı yapmıştım bilenler bilir kingdomrpg fakat o tabelalar olmamış,mmorpg ye çevirmişsin oyunu ve en nefret ettiğim şeydir mmorpg ile rpg nin karıştırılması ona dikkat et derim,başlangıç için iyi fakat skript öğrenmeni ve rpg sunucu konularını inceleyip kendini çağa uydurmanı tavsiye ederim,kolay gelsin desteğim seninle.

edit: konu tarihini görmedim pardon.

Son düzenleme:

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşım Sinirimi bozma istersen tabi Macera gaming de oynarken ii di Pro 5 zırhlar falan noldu hamachi rrpg goruncemi bozdun
Hocam Hamachisiz olsaydı gelirdim. hatta şu an yardım edebilceğim bir Hamachisiz server arıyorum. :D

Edit: admin yorumu silersen sevinirim tarhi görmedim :D