Essentials Kit Ayarlama Yardim

serseri447

Marangoz
En iyi cevaplar
0
peki enchli item koymak istiyorum kitlere onu nasıl ayarlicam

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
peki enchli item koymak istiyorum kitlere onu nasıl ayarlicam
İtem bölümünde itemın devamına ekleniyor tabi başka özelliklerde ekleyebilirsin Örn:
- 278 1 efficiency:1 durability:1 fortune:1 name:&4Gigadrill lore:The_drill_that_&npierces|the_heavens
İtemların kodlamasıda şu şekildedir:
- itemID[: DataValue] Amount [Enchantment:Level]

[] ler isteğe bağlı kısımları gösterir.

sek11

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Neden diğer konuları aramadan soruyorsunuz ki bir günde 3 kişi aynı sorunu anlatıyorum:

Önce server klasöründeki essentials e gir orada config.yml var aç onu (wordpag ile) içinde "kits:" bölümünü bul o bölüm tüm kitleri ve kitlerin neleri içerdiğini gösterir. Yine aynı bölümdeki "delay:10" ise süreyi ayarlamaya yarar. varsayılan olarak 10 sn ayarlanmıştır. 600 yaparsan 10 dk olur.

Belirli kişilerin almasını ayarlamak içinse kullandığın permission plugininden ayarlayabilirsin.
Nasıl yapacağını bilmiyorsan bana kullandığın permission pluginini söyle yardım ediyim eğer kullanmıyorsan ya da sahip değilsen sana GroupManager pluginini kullanmanı öneririm. Kolaydır.
saol kardeş...

iboyldz

#OlymposBT[Çırak]
En iyi cevaplar
0
Neden diğer konuları aramadan soruyorsunuz ki bir günde 3 kişi aynı sorunu anlatıyorum:

Önce server klasöründeki essentials e gir orada config.yml var aç onu (wordpag ile) içinde "kits:" bölümünü bul o bölüm tüm kitleri ve kitlerin neleri içerdiğini gösterir. Yine aynı bölümdeki "delay:10" ise süreyi ayarlamaya yarar. varsayılan olarak 10 sn ayarlanmıştır. 600 yaparsan 10 dk olur.

Belirli kişilerin almasını ayarlamak içinse kullandığın permission plugininden ayarlayabilirsin.
Nasıl yapacağını bilmiyorsan bana kullandığın permission pluginini söyle yardım ediyim eğer kullanmıyorsan ya da sahip değilsen sana GroupManager pluginini kullanmanı öneririm. Kolaydır.
teşekkkürler benimde işime yaradı seni ayın üyesi ypan kimse çok haklıymış[DOUBLEPOST=1402995513,1402995070][/DOUBLEPOST]groupmanager yaptığımda kırmızı çıkyor yazı yazdığımda onun nedeni ne ?

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
teşekkkürler benimde işime yaradı seni ayın üyesi ypan kimse çok haklıymış[DOUBLEPOST=1402995513,1402995070][/DOUBLEPOST]groupmanager yaptığımda kırmızı çıkyor yazı yazdığımda onun nedeni ne ?
Essentials chat formations kımından gruplara özel bir renk ayarlamış olabilirsiniz veya GroupManagerden kendinize veya grubunuza bir renk suffix'i ayarlamış olabilirsiiz. Onu kontrol edin.

Not_Flycoder

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Tesekkurler ama ben adını degıstırmek ıstıyorum ama nasıl ? Simdiden Tesekkurler Reyizz D:B)

yaprakumut

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar yardım edin server actım kitleri ayarladım ama kitleri sadece yetkililer yani ben alabiliyom ama oyuncular alamıyo groupmanager ve essentials kullanıyom yardım edecek varmı bana acıl beklıyorum

servoyunus

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ben kitessentials plugini kullanıyom kitin sağda veya solda değilde aşşağıda olmasını istiyom ama olmuyo ?
içinde yazanlar
bide rica etsem permissonda söylermisin pluginin adı KitEssentials benim bildiğim - kitessentials.kit.Başlangıç
# true/false - Should drops be cleared upon player death?
clear-drops-on-death: false
use-gui: true
send-usage-kit: true
gui:
gui-name: '&cKitler'
items:
başlangıç:
info: 272:0:0:&cBaşlangıç
lore:
- '&9Başlangıç &7Bunu herkes alır '
trollkit:
info: 280:0:8:&cTrollkit