Essentials eklentisi türkçeleştirme

alperem

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar son zamanlarda ugraştıgım sunucu projesi için essentilas eklentisini türkçeleştirmeye çalışıyorum ama ne yazık ki türkçe karakterlerin yazımında sorun çıkıyor. Bu eklentiyi türkceleştirirken türkce kararkter kullanımını nasıl sorunsuz yapabilirim. Yrdım eden herkeze şimdiden teşekkürler

Demirhann

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bak Essentialsa gir Ordan Config Dosyasına Gir Orda ''Locale'' ctrl+f yaparak arat sonra orda locale: tr yaz
Belki Olabilir.

alperem

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bak Essentialsa gir Ordan Config Dosyasına Gir Orda ''Locale'' ctrl+f yaparak arat sonra orda locale: tr yaz
Belki Olabilir.
Oyle yapinca sadece mesaj dilini degistirebiliyorsun tamam dedigin gibi butun mesajlar turkce oluyor ama gene o mesajlarda turkce karakterlerin hic biri kullanilmamis meseja ı yerıne i kullanılmıs yada ne biliyim ğ yerıne g kullanılmıs. Ama benim istedigim turkcede nasilsa oyle kullanmak butun kelimeleri.[DOUBLEPOST=1433929386,1433927167][/DOUBLEPOST]edit:cozuldu konu kapatilabilir herkeze tesekkurler

Demirhann

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyle yapinca sadece mesaj dilini degistirebiliyorsun tamam dedigin gibi butun mesajlar turkce oluyor ama gene o mesajlarda turkce karakterlerin hic biri kullanilmamis meseja ı yerıne i kullanılmıs yada ne biliyim ğ yerıne g kullanılmıs. Ama benim istedigim turkcede nasilsa oyle kullanmak butun kelimeleri.[DOUBLEPOST=1433929386,1433927167][/DOUBLEPOST]edit:cozuldu konu kapatilabilir herkeze tesekkurler
Nasıl yaptığını söylersen bizde yararlanabiliriz :)