Eski Hayat : Bir Arkeoloğun Araştırması [ Adventure ] [ 1.4.2 ]

Beğendiniz Mi ?

• Kullanılan toplam oy
    6

Sandman

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar ;
Yepyeni bir Map ile karşınızdayım. Bu uğraştığım bir map oldu diyebilirim. Ancak tek bir sorunum var özür dileyerek söylüyorum. 1.4.2 Patch'i atınca bir yer bozuldu orayi kapattım ancak bir krater olarak kaldı orayı görmezden gelirseniz çok teşekkür ederim. Beğenilirse yenisi de çıkacaktır.
Oynanışa Gelelim ;
Siz bir arkeologsunuz. Ancak tarih 2012 degil 2098 büyük bir tarih evet. Yavaş yavaş kazıların daha hızlı yapılma dönemleri başlıyor. Ancak siz artık emeklisiniz. Fakat size para gerekiyor ve tekrar bu işlere başlıyorsunuz. Yer Altında zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Ancak korkmayın Krallar sizi koruyacaktır!
Mod :
Oyun için gerekli bir mod yoktur. Ancak 1.4.2 de oynamanız gerekiyor. Eğer yenilikleri görmek ve farkına varmak istiyorsanız. Kolay Mod'da veya Normal Mod'da oynayın size kalmış. İyi Oyunlar.
Ahh. Arkadaşlar sizlerden çok çok özür diliyorum tekrardan. Oyun Gamemode 1 de kalmış, aynı zamanda düzelmiyor en yakında zamanda hatta şu an değiştirip hemen koyacagım çok özür diliyorum.
Link :
http://www.mediafire.com/?qefcfkficg4p4pf

12.png
1.png

Sandman

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar 1.4.2 için SP Commands bulamadım. Özür dilerim sizde var ise eğer lütfen düzeltin eğer yoksa Gamemode 1 de Gamemode 0 daki gibi oynayın.

Sandman

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyunda kural yok. İstediğini yapabilirsin.
Map'de sorun yok ancak sadece Gamemode 0 e alınmıyor problem o :(

erotksinek

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kral Fletcher'in mezarini buldum kazdim ama gerisini bulamadim :( herhalde orda bitiyor :D

Sandman

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet orada bitiyor. :D Ya elimden geldiğince zevkli yapmaya çalıştım. Ancak bir arkeoloğun hayatı ne kadar zevkli olabilir ki :D

Sandman

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Demir bloklarını kazmayacaksın. O yoldan gideceksin. Aşağıya doğru ineceksin :)
cheater09 Prens'e benzeyen bir skin hoşuma gitti :)

1.3.2

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
asrkadaşlar birisi bana 1.4.2 nin indirme link atarmısın nız lütfen ben bulamadım da yolarsınız dmi mesaj atın

Sandman

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Update yaparsan otomatik olarak 1.4.2 alıyor :)

aabbcc

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben anlamadım.Aşağıya indim.Cznavar yapan spawner mı ne onu buldum.Sonra çıkıp mağaraya gittim.Oradada yanlış yol diyordu.hiçbir şey de anlamadım.

ozilato

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşım çok emek harcamışsın güzel de bir map olmuş ancak godmode işi bozuyor..oynayamadım bıraktım :/

Sandman

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaslar cok kolay bir map yapmıstım. Anlamamanıza gercekten cok fazla sasırmıs durumdayım su an. Ozilato gercekten hatamın çok farkındayım arkadasım kendime cok cok kızdım. Belli bir kismini W.E ile yaptıgım icin kalmisti. Godmode sonra 1.4.2 patchini yükledim ve oyunumu bozmus bulundum gercekten kendime cok kızdım umarım bir daha böyle bir hata yapmam teşekkürler :)