ERTELENDI!!| See The Light | Yapımda | Özel itemler | Büyük harita | Easter Eggler :3 |

MertOrMErocks86

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba. Ben Mert.. Bugün yapmaya başladığım bir haritayı duyurmak istiyorum. Yakın zamanda bitiririm merak etmeyin. Ancak çok hızlı yaparsam harita güzel olmaz. Öncelikle mapı büyük yapacağım. İçinde bir sürü keşfedilmeyi bekleyen yer sizi bekliyor olacak. Örnek vereyim. Truqin Mount veya Death Ravine gibi garip yerler sizleri hem zorlayacak hemde gizli görevler ile eğlencenize eğlence katacak.

HİKAYE:
Uzun bir savaş ardından... Değil. Daha savaş olmadı rahat durun. Diktatörlük yöntemi ile yönetilen düşük Utila halkı sürekli Truqin'den yardım istiyordu. Bir gün. Truqin kralı bu isteklerin eğer Utila'yı fehtederlerse kesileceğini düşündü. Fakat Utilanın gücünü göz önüne almadı. Truqin'in 1000 kişilik zayıf ordusu Utila karşısında rüzgar gibi durmayı beklerken sadece hafif bir esinti olabildi. Utilanın güçlü ordusu Truqin'in sonunu getirdi. Fakat Truqin hala dayanabildiği kadar dayanıyordu. En azından Utila halkını kurtardım diyerek onları çok uzağa gönderdi ve savaşı bitirdi. Truqin kralı Trult'ın kemikleri toprakların arasında kayboldu...
2 YIL SONRA
Sonunda Truqin gizli gizli yeniden ayağa kalkacak gücü bulmuştu. Truqin savaşından esir düşenler birden ayaklandı ve Utilada iç savaş başladı... Artık. Esirlerin haklarını geri kazanma zamanlarıydı.

Mapta modlar var. Bunu söylemekten utanıyorum ama biraz fazla mod var. 6 Tane:
MODLAR:
* Fastcraft
* So Much Armor
* Custom NPC's
* Metallurgy
* Archimedes Ships
* Smart Moving

BAZI YERLERDE SERBEST!
Ve Oyunda Bazı yerlerde tamamen serbestsiniz. Evet! Tamamen serbest. Adamlardan bir kazma alarak madene inebilir veya odun kesebilirsiniz.

GİZLİ GÖREVLER
Oyunda hikayede ilerlemenin dışında gizli görevler alarak para kazanabilir ve onlar ile kazma veya özel zırh alabilirsiniz. (Baltada alabilirsiniz :3 )

ERTELENDI :( En yakın zamanda tekrar yapmaya başlayacağız.

Son düzenleme:

ShadowPlayer

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Başarılar.Güzel bir harita olucakmış gibi gözüküyor.

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali

MertOrMErocks86

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Biraz süsleyebilirsiniz. Konuda sadece siyah ve büyük fontlu harfler kullanmamaya dikkat edebilirsiniz.
Haritanızı en kısa zamanda bekliyoruz. İyi oyunlar.
Şu anda paylaşabileceğim fotoğraf yok :( Fotoğrafları çekmeye başlayınca konuya koyacağım zaten :)

ERTELENDİ... Bir takım sıkıntılar yüzünden şu anda map çalışmasını devam ettiremiyoruz!!! En yakın zamanda yeniden başlayacak