EpicEnchantments! Tamamen ücretsiz! Hypixel replikası büyü sistemi!

DerpBoy

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tam lemecün fiyatına satmalık bir script. Ne kadar övsek az!

GhostRider02

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok hoşuma gitti, eline emeğine sağlık umarım en yakın zamanda başka projelerinide görürüz :)

ByKusH24

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
2.0.2 Sürüm Geldi Büyü bieştiriliyor artık birkaç bug vs... Kapatılmış ellerinie sağlık

Mr_Obliviate

Play.BlokDunyasi.Net
En iyi cevaplar
18
Ruh hali
EpicEnchantments 2.0.2 sürümü geldi! Büyü birleştirme eklendi!

Büyü Birleştirme Özellikler
  • İsimler destekleniyor.
  • Hasarlar tamir oluyor.
  • Büyüler birleştiriliyor.
  • Açıklama yazıları düzenleniyor ve sıkıştırma algoritması da etkili.
  • Uyuşmayan(incompatible) eşyaların büyüleri birleştirilmiyor (Servet ve İpeksi dokunuş) ve sol taraftaki eşya taban alınarak bu gerçekleştiriliyor. Bu, Minecraft örs mekaniğinin en komplike noktalarındandır.
  • Seviye bedeli belirleme formülü Minecraft örs mekaniğine çok benziyor Hypixel örs mekaniğinin ise neredeyse aynısı.
  • Örs ve Büyü masası sisteminin yuvaları uçtan uca detaylandırıldı! Normal bir eşya yuvasından farksız çalışıyor.
Ayrıca birkaç bug giderildi fakat not almadığım için buraya yazamıyorum. Sürümünüzü güncellemeyi unutmayın iyi akşamlar!

Son düzenleme:

Sorcha0747

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
EpicEnchantments 2.0.2 sürümü geldi! Büyü birleştirme eklendi!

Büyü Birleştirme Özellikler
  • İsimler destekleniyor.
  • Hasarlar tamir oluyor.
  • Büyüler birleştiriliyor.
  • Açıklama yazıları düzenleniyor ve sıkıştırma algoritması da etkili.
  • Uyuşmayan(incompatible) eşyaların büyüleri birleştirilmiyor (Servet ve İpeksi dokunuş) ve sol taraftaki eşya taban alınarak bu gerçekleştiriliyor. Bu, Minecraft örs mekaniğinin en komplike noktalarındandır.
  • Seviye bedeli belirleme formülü Minecraft örs mekaniğine çok benziyor Hypixel örs mekaniğinin ise neredeyse aynısı.
  • Örs ve Büyü masası sisteminin yuvaları uçtan uca detaylandırıldı! Normal bir eşya yuvasından farksız çalışıyor.
Ayrıca birkaç bug giderildi fakat not almadığım için buraya yazamıyorum. Sürümünüzü güncellemeyi unutmayın iyi akşamlar!

toplam 34 hata sknbeet aadon ekledim pl olarak skbee addon ekledim pl olarak yine olmadı

Mr_Obliviate

Play.BlokDunyasi.Net
En iyi cevaplar
18
Ruh hali
toplam 34 hata sknbeet aadon ekledim pl olarak skbee addon ekledim pl olarak yine olmadı
Gerekli addonları zaten belirttim üstüne Discordtan bana yazdıktan sonra 0ms içinde cevap vermeme rağmen burada bunu belirtmeniz çok alakasız. Lütfen gerekli addonların tamamını yükleyin.