Entity303'ün Ortaya Çıkışı

crayzcraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
entity duyduğuma göre binde birmi ne ihtimalle çıkıyormuş.(Ama eğer varsa)

DirenCan

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Forum kurallarına göre trolleme'ye geçiyor konu :(
hort*

TheAxiall

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Maalesef ki kesin çözüm değil.
64 bit bilgisayarlarda SysWoW64'ün de silinmesi gerekiyor.
En kesim çözüm ise bilgisayara bios yükleme işlemi başlatın ve işlemin ortasında fişini çekin...
Çok uğraştırıcı 14 katlı apartmanın çatı katına çıkıp bilgisayarı camdan fırlatırsam kesin çözüme ulaşırım dimi ?

MinecraftınGizemleri

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Bende 303 dosyası olmamasına rağmen bir ağacı meşe ağacı içinde huş odunu gördüm. O anda iyiki videodaydım. Emirle tekkit lite çekiyorduk. Sonraki gün bir tnt patladı serverde sadece ben vardım emir çıkmıştı oda videolu. Bilgisayarımdada 303 dosyası yok. Videoyu youtubeye koysam herkes görürmü inanırmı ?
Mojangdan yardım bekliyorum.

Balsamic35

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bende 303 dosyası olmamasına rağmen bir ağacı meşe ağacı içinde huş odunu gördüm. O anda iyiki videodaydım. Emirle tekkit lite çekiyorduk. Sonraki gün bir tnt patladı serverde sadece ben vardım emir çıkmıştı oda videolu. Bilgisayarımdada 303 dosyası yok. Videoyu youtubeye koysam herkes görürmü inanırmı ?
Mojangdan yardım bekliyorum.

LeafFire

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Siz abileri hiç sevmiyorum minecraft'ta böle bir şey olmaz yok herobrine yok Entity303 bu güne kadar oyunu ilk çıktığı zamandan beri oynuyorum neden hiç böyle bir şeye rastlamadım ?

MrTurhan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Siz *****leri hiç sevmiyorum minecraft'ta böle bir şey olmaz yok herobrine yok Entity303 bu güne kadar oyunu ilk çıktığı zamandan beri oynuyorum neden hiç böyle bir şeye rastlamadım ?
Aynen ya Banada çıkmadı Herobrine , null çıkmadı ama çıkarmış gibi korkuyom

TrustNoONE

Kimyager , Sadece Kimyager.
En iyi cevaplar
0
Api geçe single palayer oynuyoğdum bahtım beyaz beyaz bağa bahan bir şey bende o an açıkmıştım baktım o tavuk yedim gari .s