Enfeksiyon Zombie/Survival Açıldı!

iSreath

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Server çok güzel 2 saatir oynuyorum bayıldım daha şimdiden 1 elmas kılıç 1 yay Demir kafalık,üstlük,altlık ve ayakkabılık :D
-Tek kalan şey klan kurmak kaldı bide arsa...

SnKaan

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardes serverda team olsa ve pvp acık olsa oynarım cok güzel olur ama olmassa oynamam çünkü sarmıyo bu sekilde ve bide map cok kucuk biraz buyulturseniz cok güzel olur he böyle ev gibi yıkık dokuk zombili binalar olsa icinde chesler olsa değerli eşyalar falan süper OLUR

Dediğiniz her şey serverımızda mevcut.Ormanda Arayıpda bulabileceğiniz zindanların giriş yerleri mevcut facebookadresimizden bakarsanız görüceksinizdir.Faction alaninda PVP acıktır ve sadece o alana faction üyeleri girebilir.
Map kucuk demişsiniz en son mapimizi büyüttük birazdaha haritayı büyütmek cidden çok vakit alıyor dikkat ettiyseniz yerleri bile özenle yapıyoruz. :)

akin7454

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dediğiniz her şey serverımızda mevcut.Ormanda Arayıpda bulabileceğiniz zindanların giriş yerleri mevcut facebookadresimizden bakarsanız görüceksinizdir.Faction alaninda PVP acıktır ve sadece o alana faction üyeleri girebilir.
Map kucuk demişsiniz en son mapimizi büyüttük birazdaha haritayı büyütmek cidden çok vakit alıyor dikkat ettiyseniz yerleri bile özenle yapıyoruz. :)
Öncelikle yorumuma cevap verdiğin icin tesekkür ediyorum fakat serverda pvp olmuyor kimseyi factiona almıyorlar action az biraz ve zombiler cok güclü değil .D

LyconTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Keşke spawnın oradaki spawnerları kaldırmasaydınız :l zombiler çok zor bulunuyor.

utkutk

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
whitelist e eklersen sevinirim oyundaki adım xdutku

JaWuLoo

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ya Ben Dünyanın Üstünde Asılı Kaldım Aşağıya İnemiyorum !

akin7454

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
KAAN LÜTFEN BANIMI AC YA ÖYLE YAZMIYCAKTIM CİDDİYİM COK YAZİYODUM YANLIS YAZMISIM.

RODMOON

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
SnKaan Admin hiç girmiyor ve ayrıca faction kurana 20x20 arsa verceğiniz söyleniyor fakat admin açık değil.
fact kurdum arsa alamadım.