Enfeksiyon BETA 7/24 [Hicbir Sunucuda Olmayan Ozellikler]

KaanTALU

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
banımıkaldırın kaan mute atabiliyomusunuz dedi denedim uyarmadınız bile anında ban attınız banı kaldırın :sinirli:

L0WeN

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Merhabalar serverinizi sadece resimlerden gördüm çok güzel fakat benim premiumumla biri crack yoluyla girmiş.Premium bana ait rica etsem şifremi değiştirir misiniz.
Premium adı : ardaburcu28

Yeselectro

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dört buçuk yıldır Minecraft oynuyorum ve sana şunu söyleyebilirim, bu zaman içerisinde "gördüğüm" en harika enfekte sunucu bu. Gördüğüm ama. Oynamayı deneyeceğiz daha.

SnKaan

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yorumlarınız için teşekkür ederiz arkadaşlar umarım dahada gelişicez :)

BrolyTheLSSJ

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
çok güzel, oynadım. ama beğenmediğim tek yanı, o kadar zombi kesmişim, yaklaşık 700 falan vardır; çok param oluyor, paraya da gidip enchli elmas zırh alıyorum, ama "yasak" diye giyemiyorum. bu yasak da kalksa süper olur :) elmas zırhları paramız olsa da büyüleyemiyoruz. hack zaten yok bizde. bu yasak neden var söyler misiniz? bir de kaldırılabiliyorsanız kaldırır mısınız (eğer sorun varsa kaldırmayın)?

NOT: Bu eğer "bebe"leri engellemek içinse kalsın. Bir de bebe yaftası yemeyelim.

lonewolf34

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
çok güzel server fakat örs olsa kilic büyülerini birlestirebilsek veya yay büyülerini

CreeperLord

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
"Sunucumuza özel" dediğiniz yarısından fazlasını siz yapmadınız, eğer buradakiler en az bir yabancı servere girmiş olsaydı bu özelliklerin başka sunuculardada olduğunu yani herkese açık bir kaç plugin olduklarını bilebilirdi.

albabatuhan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
"Sunucumuza özel" dediğiniz yarısından fazlasını siz yapmadınız, eğer buradakiler en az bir yabancı servere girmiş olsaydı bu özelliklerin başka sunuculardada olduğunu yani herkese açık bir kaç plugin olduklarını bilebilirdi.
onlar zaten dünyada hiçbir sunucu demiyor türkiyeyi kastediyorlar yoksa bu özelliklerin yabancı sunuculardada olduğunu neredeyse herkes biliyor

SnKaan

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle enchli itemleri almıyoruz betada enchtable koymayı açık unutmuşuz bazı oyuncular büyü masasından eşyalara büyü basıp eşyaları satıyordu bu yüzden tüm zırhları topladık.Normalde betadan çıkınca sunucu resetlencekti ama oyuncular için resetlemedik yani bu hatayı mazur görmenizi istiyorum :)

Hiçbirsunucuda olmayan özelliklere gelince sunucumuzun 3000 satırlık skript kodu var bu kodlar hiçbir sunucudan yada hazır hiçbir belgeden alınmamıstır tamamen kendimiz hazırladığımız şeylerdir.Kendimizin hazırladığı şeyleri başka sunucuda göremezsiniz tabi fikir olarak benzeyen şeyleri görebilirsiniz ama biz sunucumuzu olustururken hiçbiryerden kopya çekmedik..Bazı temel pluginler kullanıyoruz bunları kendimiz yapamadığımızdan değil sunucuda lag olmasını azaltmak için kullanıyoruz.

dom06

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
abi Yaşım:11
kaç gere enfeksiyon serverde kayıt olup oynadım 2
Ad:Alp Yağız
Soy ad Yılmaz
kaç gere rehber oldum : 50 den fazadminler hep memnun oldu

Baggi

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel bir server şimdi deniyeceğim inşallah bu server en az 1 veya 2 yıl açık olur. Bu server'ı asla bırakmayacağımı düşünüyorum.

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Sunucuya girdiğimde 3 adet plugin vardı. Enfeksiyon Paketi-1, Enfeksiyon Paketi-2, Enfeksiyon Paketi-3. Bunlar kesin herkese açıktır adıda öyle havalı ki İngilizler bile böyle sesleniyor. Bilip bilmeden ön yargılı davranmayın.