Endless War ( SONSUZ SAVAŞ ) - MÜKEMMEL MÜZİKLER, 15'a Yakın CLASS, GÖREVLER VE DAHA ÇOK ŞEY!

Bysport

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bir şey Söylicem Mod Yüklemeyi Biliyorum Ama Launcher Kendini Yeniliyip Duruyo her şey Gidiyo Yokmu Çaresi ?

Adragos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bir şey Söylicem Mod Yüklemeyi Biliyorum Ama Launcher Kendini Yeniliyip Duruyo her şey Gidiyo Yokmu Çaresi ?
Forge Update yaptığınızdandır. Minecraft Launcher'ine tıkladığınızda ForgeUpdate açık kalmasın. Yada mc launcher'i açtığınızda launcher kapanıyorsa modu yanlış
yüklemişsinizdir veya mod için gerekli modları (Örn:Modloader,Forge...) yüklememişsindir.

Enessahinn

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ya arkadaşlar ben indirdim girdim fakat lobbyde satıcılar falan yok sorun nedir yardım edin lütfen :(([DOUBLEPOST=1392149046,1392148948][/DOUBLEPOST]

lahuti

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Boss gibi şeyler sıradan Minecraft'ta da yapılabilir.Ama bir ara deneyeceğim (Üşengeçlik)

Adragos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ya arkadaşlar ben indirdim girdim fakat lobbyde satıcılar falan yok sorun nedir yardım edin lütfen :(([DOUBLEPOST=1392149046,1392148948][/DOUBLEPOST]
sana özelden nedenini yazdım.

AYNI SORUNU ALANLAR GÖRSÜN DİYE :
CustomNpc modu düzgün yüklenilmemiş.

OMeNiTiXO

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Map güzel olmuş oynadım ama çitleri 2 blok yüksekliğinde yapabilirdin çünkü canavarlar vurunca fırlayıp çitlerden dışarı çıkıyoruz.

Adragos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Map güzel olmuş oynadım ama çitleri 2 blok yüksekliğinde yapabilirdin çünkü canavarlar vurunca fırlayıp çitlerden dışarı çıkıyoruz.
hıı onu hiç düşünmemiştim söylediğin için saol

LifeRoad

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
peki hocam bunu online servera kursak olurmu ?