EnderMC // Survival'a Hazır Mısın ? // 1.7.X // 1+1 Fırsatı ! //

HasannnnTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba Değerli Forum Arkadaşlarım,
EnderMC size yeni nesil güzel bir SURVIVAL imkanı sunuyor.
Hemen bilgilere geçelim...

EnderMC,
kalite ve zevk demektir.
uzman yetkili kadrosu demektir.
survival demektir.
bloktan bir dünyada kendini özgür bırakmaktır.
lagsız bir ortamda eğlenmektir.

Biz size lagsız,uygun ve ucuz VIP'leri bulunan bir server vaadediyoruz.
Sunucumuzda VIP'ler gerçekten OP (over powered) türkçe karşılığıyla çok güçlü değillerdir,ama tabii ki oyunculardan güçlülerdir.
Sunucumuzda kurallara uymamak tolere edilmeyecektir.
Eğer yetkililerin tanıdıkları varsa asla ITEM YARDIMI gibi şeyler yapılamaz,yapılanlar banlanır.
Sunucu forumumuzdan her türlü desteği size yapacağız.

Çoğu sunucuda olduğu gibi bu sunucuda da VIP'lerimiz vardır.
VIP fiyatlarımız survival sunucularına göre gerçekten düşüktür ve az çeşidimiz vardır.
Şuanki VIP fiyatlarımız 10 15 20 30 olup 4 çeşittir,ancak yakında 5'e çıkarılması düşünülüyor.
VIP'lerimiz /vipstr /vipreg /vipdig gibi birçok komutu kullanırken ayrıca /repair all komutunu da kullanabilirler.
VIP'lerin her 3 günde bir /kit VIP MegaVIP ve UltraVIP setleri vardır.
Fakat bir durum var ki yargılama konusunda VIP'lere asla oyunculardan farklı davranılmaz.

Şimdide birkaç görsele yer vereceğim ama çok fazla spoiler olmasın diye 3-4 tane görsel koydum.

Spawnımız buradan doğarsınız.

Şehir çıkışı

Şimdi ise server adresimizi veriyoruz,
EnderMC.Nitrado.Net
veya
85.131.155.10:25565
adresinden girebilirsiniz.

Görüşmek Üzere,
HasannnnTR

Son düzenleme:

TheKeegs28

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
serverr süper anti xray hile engeli hile istemeyenler için uygun server yepyeni hepinizi beklerim krucuda ilgili inş gelirsiniz ^_^

HasannnnTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
serverr süper anti **** hile engeli hile istemeyenler için uygun server yepyeni hepinizi beklerim krucuda ilgili inş gelirsiniz ^_^
Yorumlarınız için teşekkürler, :)[DOUBLEPOST=1410804700,1410800623][/DOUBLEPOST]Sizce Timber Eklenmeli Midir ?

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence Timber Ekle Ama Nolur PVP kapalı olsun yoksa diğer türlü ölüyorum hep ben server lerde :D

HasannnnTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bence Timber Ekle Ama Nolur PVP kapalı olsun yoksa diğer türlü ölüyorum hep ben server lerde :D
Timberi ben de düşünüyorum,ama pvp konusuna gelirsek claimli alanlarda PvP kapanmayacak.Yorumunuz için teşekkürler.[DOUBLEPOST=1410887706,1410876274][/DOUBLEPOST]Güncel ;
Claimli alanlarda PvP kapatıldı.
Çoğu plugin daha doğru türkçeleştirildi.

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
bu ne yaa serverde madendeydim adamlar nasıl oluyorsa izinsizce vıp bana tp leniyo beni kesiyo bu neee yaaa gıcıksınız !!!

HasannnnTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kimsede ışınlanma yetkisi yoktur ayrıca madende seni kesemezler diye bir kuralın oldugunu da sanmıyorum? Böyle sorunlar serverimizin sorunları değildir,serverimiz
size uygun oyun imkanları sunar.

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
hayır onu demiyorum nasıl oluyorsa izinsiz ışınlanıyorlar ve kesiyorlar. bu arada sormak istediğim bir şey var ben şimdi hexxit mod oynuyacağım bu nedenle hesabımdaki bilgiler gidermi ?

KaanTALU

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
*** gibi girer girmez dalıyolar adamlar yumrukla 4 kalp can alıyo

HasannnnTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
*** gibi girer girmez dalıyolar adamlar yumrukla 4 kalp can alıyo
Hile olanlarla ilgileniyorum.Sorunlarınıza baktım değerlendirim.Ayrıca biraz oyuna giremeyeceğim iyi oyunlar...[DOUBLEPOST=1411126908,1411064904][/DOUBLEPOST]Serverimize yeni marketimizi ekledik görseller değiştirilecek.[DOUBLEPOST=1411144337][/DOUBLEPOST]Kapasitemiz arttırılıyor,bütün sorunlar giderildi oyuncularla ilgilenildi...[DOUBLEPOST=1411224562][/DOUBLEPOST]Serverimiz tam hızıyıla devam ediyor! Sizi de bekliyoruz.[DOUBLEPOST=1411236748][/DOUBLEPOST]Serverimizin haftalık bakımı yapılıyor yarın tekrar açılır.

HasannnnTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
servere nedense girmiyor şu an :(
dediğim gibi haftalık bakım var en geç pazartesi açılır.[DOUBLEPOST=1411396063,1411321523][/DOUBLEPOST]Serverimiz açılmıtşrı herkesi bekliyoruz.[DOUBLEPOST=1411399536][/DOUBLEPOST]Yeni mapımızla sizi bekliyoruz.!