ENDERFOREST | Multi-Realm FACTION SUNUCUSU (Ingilizce tabanlı) [PREMIUM]

LukaKing25

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Cidden hazır eklentilerle kabataslak bir haritanın benim 9 aylık emek verdiğim sunucularla bir mi tutuyorsun? Ego değil bu, seninki KÖRLÜLÜK resmen.
yorumumu düzgün okursan sunucuna gram söz etmedim sadece niye başkalarının konularını kötülüyorsun merak ettim sunucunun tutulmayacagından falanmı korkuyorsun ? emek vermişsen tutulur yani bizleri kötülemene gerek yok ben senin sunucundan değil senin kişisel tavırlarından şikayet ettim evet bunu gelip sunucunun altına yazmam hata öyle anlaşılıyor ama olgunca cevap vermeni beklerdim ama sen yine sunucuları karşılaştırıp bana laf ettin :) olgunluk değil bu

Bertan Taşkıran

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
yorumumu düzgün okursan sunucuna gram söz etmedim sadece niye başkalarının konularını kötülüyorsun merak ettim sunucunun tutulmayacagından falanmı korkuyorsun ? emek vermişsen tutulur yani bizleri kötülemene gerek yok ben senin sunucundan değil senin kişisel tavırlarından şikayet ettim evet bunu gelip sunucunun altına yazmam hata öyle anlaşılıyor ama olgunca cevap vermeni beklerdim ama sen yine sunucuları karşılaştırıp bana laf ettin :) olgunluk değil bu
Dostum, benim yakındığım adamların emek vermeyip sunucularında 100'e yakın oyuncu barındırmaları. Sana herhangi br lafım olmadı, tartışmak istersen özelden mesaj atabilirsin.

Kebab

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Premiumsa Türkiyede Tutacağini Pek Sanmam. Başarilar.