Enderdragon kesme taktiği

netmi ?

• net

Kullanılan: 5 33.3%
  • hiçbişi anlamadım

Kullanılan: 10 66.7%

• Kullanılan toplam oy
    15

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar bugün size enderdragon kesme taktiğini anlatacağım öncelikle gerekli olanlar listemize bakalım neyimiz eksikmiş neylerimiz tamammış:

listeye eklemeyi unutmuşum bide elmas kazma

taktik:
öncelikle geldiğinizde enderdragon sizi fark etmeden yada herhangi bir enderman bütün endercrystal leri vurun yani ender dragon un güç aldığı şeyler hepsini vurun enderboss(enderejderhası) sizi farkederse farketmesini anlamak kolaydır oda size doğru geliyosa farkediyodur uzaktan ok atın bi kaç saniye dayanacaksınız gelemeyecek etraftan geliyorsa tekrar atın endercrystaller bitince bi kuleye çıkın çıkarken ender sizi farkederse ok atın bi kulenin ucuna çıkın orda etrafa bakının size her gelişinde geç kalmadan ok atın eğer çok yakınsa boş boş ok tüketeceğinize kılıcınızla vurun ve kaçmaya çalışın ama kuleden düşmeyin düşerseniz benim gibi tüm seviyeler gider :D sonra öyle devam edin çok azcık canı kalınca can barında hiçbirşey gözükmeyince 1 pixel kadar gücü kalıyor onuda bırakın yanınıza gelsin sonra kılıcınızla bi aşı yapın gebersin .DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

İnşallah yardımcı olmuşumdur herkeze iyi forumlar
[DOUBLEPOST=1383919645,1383919502][/DOUBLEPOST]ve unutmuşum inerkende o koyduğunuz blokları kıra kıra inin yoksa atlarsanız kuleler uçurum hiii :creeper: ona göre :) sonrada bal kabağını takınki bi enderman size tokat atmasın ne bakıyon lan diye :)

furkan3000

Obsidyen Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
62
Ruh hali
taktik degil bu nasil kesileceigini anlatmıssın sadece full elmas seti olduktan sonra herseyi kesersin kulelerdeki seyleride kirmayı bilen coktur[DOUBLEPOST=1384085765,1384085723][/DOUBLEPOST]taktik degil bu normal kesmeyi anlatmıssın

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
taktik degil bu nasil kesileceigini anlatmıssın sadece full elmas seti olduktan sonra herseyi kesersin kulelerdeki seyleride kirmayı bilen coktur[DOUBLEPOST=1384085765,1384085723][/DOUBLEPOST]taktik degil bu normal kesmeyi anlatmıssın
olsun ben end e gidip enderdragon katili olamayıp enderdragon onun katili olanlar için söledim

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Parayla XenForo Satın Aldım, Hosting Bedava :D
ohooooo sen para vermişin ben hostingini yazılımını bedavaya kurdum benimki daha güzel ve yazılımı reklam yapmiyimda sanalikabedavasanilistiyorum.tr.gg da var ben sanalika zamanlarımda sanilim azdı fakirdim görev yapmak istemiyodum ve orayı keşfettim yazılımını çok beğendim bende öyle yaptım

Angora_06

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ohooooo sen para vermişin ben hostingini yazılımını bedavaya kurdum benimki daha güzel ve yazılımı reklam yapmiyimda sanalikabedavasanilistiyorum.tr.gg da var ben sanalika zamanlarımda sanilim azdı fakirdim görev yapmak istemiyodum ve orayı keşfettim yazılımını çok beğendim bende öyle yaptım
Ama Bende FTP Var 1, Alan Adı Seçeneğim Daha Güzel 2, XenForo Lisanslı 3, Sitene Hakimsin 4, Reklam Yok 5, Hemde XenForoyu Satın Almadım Pek Kullanmadığım Paypal Hesabımda 1 Dolar Vardı Donate Ettim Hakkını Helal Et Dedim İnternetten İndirdim XenForo Yu :D

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ama Bende FTP Var 1, Alan Adı Seçeneğim Daha Güzel 2, XenForo Lisanslı 3, Sitene Hakimsin 4, Reklam Yok 5, Hemde XenForoyu Satın Almadım Pek Kullanmadığım Paypal Hesabımda 1 Dolar Vardı Donate Ettim Hakkını Helal Et Dedim İnternetten İndirdim XenForo Yu :D
senin siteni napak ?? herkezin sitesi olabilir