Forum Oyunu En Son Yorumu Kim Yapacak ?

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
1
Etik kısmına girebilirsin. O yüzden destekliyorum zaten.
Bunu biraz daha açar mısın? Yani insanların emeğiyle ürettiği şeyi korsan kullanmayı mı destekliyorsun yoksa başka bir şey mi dedin?

Ben neden korsan kullanmıyorum? Çünkü ücretsiz ve açık kaynak yazılımların benim için yeterli olduğunu keşfettim. Çevremizde o kadar çok uygulama var ki ücretli olanları kullanmaya gerek kalmıyor. Oyunlar için bir şey diyemem, ben zaten pek oyun oynamıyorum. :)

RedLegendary

Marangoz
En iyi cevaplar
1
Bunu biraz daha açar mısın? Yani insanların emeğiyle ürettiği şeyi korsan kullanmayı mı destekliyorsun yoksa başka bir şey mi dedin?

Ben neden korsan kullanmıyorum? Çünkü ücretsiz ve açık kaynak yazılımların benim için yeterli olduğunu keşfettim. Çevremizde o kadar çok uygulama var ki ücretli olanları kullanmaya gerek kalmıyor. Oyunlar için bir şey diyemem, ben zaten pek oyun oynamıyorum. :)
Hayır, biraz daha açmam. Evet, oyunlar için konuşuyorum. Onun dışında mümkün olduğunca FOSS kullanmaya çalışıyoruz tabii.

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
1
Piyasaların bu aralar yükselişte olmasını nasıl değerlendiriyorsun?

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
1
Ayrıca söylemek isterim ki bugün foruma girdiğimde tam tamına rakamla 9, yazıyla dokuz bildirimle karşılaştım. Gözlerim yaşardı. Emeği geçen herkese teşekkürü bir borç bilirim.
Bu aralar forum aktif. Bana da birçok bildirim geliyor. Bu hepimizin başarısı. :)

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Forum ayağa kalkıyor

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
1
Bunlar hep @RedLegendary sevinsin diye. Zamanında söylemiştim, o eski günlere geri dönebiliriz demiştim. Kendisi inanmamıştı ama şimdi yaşıyor.

RedLegendary

Marangoz
En iyi cevaplar
1
Forum ayağa kalkıyor
Kalkmak değil sürünmektir o. Gidelim.

Bunlar hep @RedLegendary sevinsin diye. Zamanında söylemiştim, o eski günlere geri dönebiliriz demiştim. Kendisi inanmamıştı ama şimdi yaşıyor.
Sağ ol Muco, evet forum simülasyonu şimdilik fena işlemiyor ama doğum günümü kutlamadın. Geliştiricilere ilet samimiyete biraz daha önem versinler. Bir de mobildeyken beğenden başka tepki verilmiyormuş, onu iletmene gerek yok.