En Sevdiğiniz Üye ?

EinereZ

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Böyle mesajlar yazma işte yoksa bu dediğimden üstüne alınan bazı üyeler seni spamdan rapor eder ve banlatır.
Yaptığın smile spama giriyor bu yüzden yanına bir şeyler yaz ki spama girmesin.
İstenmedimden kendimi raporladım sakin ol :’-(

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İstenmedimden kendimi raporladım sakin ol :’-(
Bak şöyle duygu sömürüsü yapmayın lütfen cidden hiç hoşuma gitmiyor biraz kendi ayaklarınızın üzerinde durun üzerinizdeki yük her ne olursa olsun bizi erkek yapanda budur zaten istenmiyorsan kendini isteticeksin ve etrafına bakacaksın cidden sana önem veren var mı yoksa yok mu? Seninle ilgilenen var mı? Yoksa yok mu? Sonrada duruma göre ilerleyeceksin.

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Bak şöyle duygu sömürüsü yapmayın lütfen cidden hiç hoşuma gitmiyor biraz kendi ayaklarınızın üzerinde durun üzerinizdeki yük her ne olursa olsun bizi erkek yapanda budur zaten istenmiyorsan kendini isteticeksin ve etrafına bakacaksın cidden sana önem veren var mı yoksa yok mu? Seninle ilgilenen var mı? Yoksa yok mu? Sonrada duruma göre ilerleyeceksin.
Dolaylı yoldan kızları kovdu* .-. @Miyooo

• Beğen
Reactions: DIO

rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Dolaylı yoldan kızları kovdu* .-. @Miyooo
Haklı. Erkekteki onur kadınlardan çok daha fazla olmalı. Kadınlar böyle şeylerle pek uğraşmaz zaten sanalda gittikleri her yerde sevilirler.
Fakat biz çok uğraşırız. Bu kadar Ego kasmasaydım, Bu kastığım egoyu iyilik için kullanmasaydım gerçek hayat dahil ailem hariç kimse sevmezdi beni.
O yüzden sana da söylüyorum. Bir karakterin ve her zaman yastığının altında bir egon olsun. Erkek budur. Erkek demek onurdur. Erkek, bizim namusumuz olarak gönderilen kadınları korumak için gerekli onura sahip varlığa denir.

Yani özet geçersek, her zaman bir seviyen ve onurun olsun.

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Haklı. Erkekteki onur kadınlardan çok daha fazla olmalı. Kadınlar böyle şeylerle pek uğraşmaz zaten sanalda gittikleri her yerde sevilirler.
Fakat biz çok uğraşırız. Bu kadar Ego kasmasaydım, Bu kastığım egoyu iyilik için kullanmasaydım gerçek hayat dahil ailem hariç kimse sevmezdi beni.
O yüzden sana da söylüyorum. Bir karakterin ve her zaman yastığının altında bir egon olsun. Erkek demek budur. Erkek demek onurdur. Erkek demek, bizim namusumuz olarak gönderilen kadınları korumak için gerekli onura sahip varlığa denir.

Yani özet geçersek, her zaman bir seviyen ve onurun olsun.
Sonra niye Türk'lere laf atıyorsun* :( Yanlış anlama da Türkiye dışında bu kadar büyük ayrım yapan ülke göremedim* .-.

BrolyTheLSSJ

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sonra niye Türk'lere laf atıyorsun* :( Yanlış anlama da Türkiye dışında bu kadar büyük ayrım yapan ülke göremedim* .-.

Suudi Arabistan bir köy öyleyse. Adamlar zamanında kızları diri diri gömmüş. O da yetmiyormuş gibi; şu anda da kadınlara düşük sınıf insan muamelesi çekiliyor ve bir erkek 4 kadınla evlenebiliyor. Beterin beteri var kısaca.

rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
"Erkekteki onur kadınlardan çok daha fazla olmalı. Kadınlar böyle şeylerle pek uğraşmaz zaten sanalda gittikleri her yerde sevilirler."* :(
Sanalda olan ayrımı, ayrımdan saymıyorum ben.
Sanal işte sanal. Gerçekler değil yani.
Ona kalırsa Fake kız hesabı açarım. Her yerde sevilirim.