En iyi server fikrini seçelim!

goldenrifle

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kendinize limit koymayın! Factions olmak zorunda değil, pvp olabilir ve sizin fikriniz seçilebilir. Fikrinizi yazin./Mod Gerektirmeyen\ Sonra diğer kişilerinkini beğenin, en çok oy alan serveri 2. serverim olarak acacağım!

DragonSlayer

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Buraya yazcaz demi buraya yazcaksak benim fikrim uzayda geçecek herkezin kendi küçük bir uzay gemisi olcak (skyblocktaki o adalar gibi) uzay gemisi nin 1. seviyesi nde yani ilk halinde 4 adet firlatici olcak 4 tarafa ates topu atabilcek ! arenada az yerçekimi (jump boostu 15 e felan çikarmayi düsünüyorum) ve can dolmasi olcak (regeranation) uzay gemisinin dış kısmı yünden olup ortasinda 1 tane TNT olabilir ve illa arenada dövüsçek deilsiniz fırlatıcılarınızı alev topuyla doldurup diger uzay gemilerini patlatin yagmaliyin orası sıze kalmıs 2.seviye sinde daha büyük bir uzay gemisi olucak (yaklasık 7-8 blok kadar) o geminin fırlatıcıları 5 tane olucak önde 1 tane onun biraz gerisinde 1 tane solda 1 tane arkada 1 tane sagda 1 tane olucak 3.seviye geminin 10 tane fırlatıcısı olcak 2 tanesinin yerini siz belirliceksiniz ve 15 blok kadar bir şey olcak önde 2 arkada 2 sagda ve solda 2 tane fırlatıcısı ve 1 tane tnt cannon u olucak 3.seviye geminin içinde küçük bir cam fanus gibi yuvarlak bir dogal yer buluncak fotoları sonra koyarım

DragonSlayer

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
deniz fikrini sewdim ama goldenrifle artik coq az online oluyor galiba hıc goremiyom onu ama fıkrını hakkatten sewdim

Enokan

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dota 2 veya Smite olabilir (Smite daha kolay olacaktır diye düsünüyorum.)

AxcelaD

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
bence towny en iyisi

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Bence RPG olsun animelerle ilgili olursa kesinlikle daha güzel olur DragonSlayer senin fikirini denedim yapılabilcek bir şey bi plugin ile uzay gemisi sürebiliyorsun server açarım ben birlikte yaparız. Server açma planlarım var ama ilk başta hamachi açacağım yapım aşamasında sonra no ip yaparım :)

DragonSlayer

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bence RPG olsun animelerle ilgili olursa kesinlikle daha güzel olur DragonSlayer senin fikirini denedim yapılabilcek bir şey bi plugin ile uzay gemisi sürebiliyorsun server açarım ben birlikte yaparız. Server açma planlarım var ama ilk başta hamachi açacağım yapım aşamasında sonra no ip yaparım :)
saol ve uzayda yer cekimi olmadığı icin yeni iksirler yaptim zıpladınmı 30 block zıplayabiliyon ayni hypixelin QCRAFT mapinde oldugu gibi