En Gıcıq Olduğun Üye ?

BrolyTheLSSJ

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@minefield (Ve-ledliğin ırzına geçmiş birisidir kendileri.)
@CaptainSparklekles (Haksızken utanmadan herkesi susturabilme hakkını kendinde gören birisi.)

Hayret, kimse beni yazmamış. Herkesin beni yazmasını beklerdim. Sonuçta "Doğru söyleyen dokuz köyden kovulur." derler. Hatta forumun yarısını karşıma almış olmayı beklerdim. :D

Mr1KinG

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ohhh be kimse beni etiketlememiş demekki Gıcıq deilim (Bu yorumu yazdıktan sonra biri %30 şansla beni etiketler)

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
@CaptainSparklekles (Haksızken utanmadan herkesi susturabilme hakkını kendinde gören birisi.)

Hayret, kimse beni yazmamış. Herkesin beni yazmasını beklerdim. Sonuçta "Doğru söyleyen dokuz köyden kovulur." derler. Hatta forumun yarısını karşıma almış olmayı beklerdim. :D
Ben arkandayım , çok arkandayım , çok yakın arkandayım , evet da--(Şaka şaka)

zombiespaceman1

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0

Doğru söylemediğinden yazmamışlar demek ki :( .

BrolyTheLSSJ

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Doğru söylemediğinden yazmamışlar demek ki :( .

Bence ondan değil. (Gerçekleri zaten herkesin suratına söylüyorum) Gerçekleri henüz 5-6 kişinin suratına vurabildim. Benimle kavga edenler arttıkça bu sayı da artacak. O zaman forumun yarısı beni etiketleyecektir zaten.

Ya da forumdakiler kavga seviyor.

SirProNauth

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
@SirProNauth Kendimi sevmiyorum B| Şaka bir yana sevmediğim kişi yok aslında. (Almanca hocasının.) Ama olabilir de Olmaya bilirde!
@Gökçemis Gifindeki sigarayı yanlış konumlandırmışsın :( Simetri hastalığının sonuçları :)