Emreerce'Den Yeni Bir Yapıt

emreerce

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet millet bir stadyum yaptım bakın ve eleştirin yanlışları düzelteyim :)

Mr1KinG

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
stadyumun gercekten guzel olmus fakat ben sahadakı cızgılerı pek göremedim (penaltı noktası,ceza sahası vb) ama dedigim gibi guzel br calısma olmus

emreerce

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Büyük oldugu icin onlari tam olarak ayarlayamam diye yapmadim Thanks :D

emreerce

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Acık Soyleyeyim Kotu Olmus . Türklerin Boyle Kucuk & Basit Yapıtlara Demesi Benim Hosuma Gitmiyor . Turk İnsanlarının Hedefi Buyuk Tutması Gerek . Diyer Ulkelerde Oldugu Gibi .
Söylermisin neler yanlış gitmiş hemen düzelteyim.

NoFæR

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben beğendiğimi söyleyemem ama Emeğe Saygı+1

-Selin-

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle önceki yorumlardan da söylendiği gibi sürekli beyaz kullanmışsın. O yüzden fazla sade olduğunu düşünüyorum. Yani hangi takımdaysan o takımın renklerini de kullanabilirdin. Böylece fazla sade olmazdı.

Birde bu senin ilk stadyum yapışın mı? (Yanlış anlama, kesinlikle küçümseme vs. amaçlı yazmadım. Sadece merak ettim :) )

Onun dışında iyi sayılır :)

emreerce

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle önceki yorumlardan da söylendiği gibi sürekli beyaz kullanmışsın. O yüzden fazla sade olduğunu düşünüyorum. Yani hangi takımdaysan o takımın renklerini de kullanabilirdin. Böylece fazla sade olmazdı.

Birde bu senin ilk stadyum yapışın mı? (Yanlış anlama, kesinlikle küçümseme vs. amaçlı yazmadım. Sadece merak ettim :) )

Onun dışında iyi sayılır :)

Kibarlğınıza saygı duyuyorum teşekkürler ve evet ilk defa yaptim ama şu an düzeltiyorum bloklari