Emrah4434 Hunger Games V2.0[1.7.2] Plugin Paketi[Güncelleme V3.0]

Hub server paketini güncellensin mi/Minigames paketi yapıyım mı/Bungeecord paketini paylasıyım mı?

• Kullanılan toplam oy
    183

emrah4434

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

emrah4434

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dosyaların tamamını mı minecraftbukkit içine atıyoruz. Plugins dışında da dosyalar var.

Birde kurduktan sonra oyuncuların nerede doğacağı seçiliyormu?

ekleme:
Boyle yapıyorum ama bana hesap vermiyor ne yalnış?
Sadece plugins dosyası olması lazım yeni paketi indirdiğinden emin ol.
Nerede doğacağını ancak harita üzerinden ayarlarsın.
Sen nereye giriyorsun bilgileri yanlış yapmışsın onu yeni paketin konusundan yaz orada anlatılıyor hem mysql nasıl bağlanacağı.

StreetStiLLs

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sadece plugins dosyası olması lazım yeni paketi indirdiğinden emin ol.
Nerede doğacağını ancak harita üzerinden ayarlarsın.
Sen nereye giriyorsun bilgileri yanlış yapmışsın onu yeni paketin konusundan yaz orada anlatılıyor hem mysql nasıl bağlanacağı.

Yeni paketi indirdim.

bir şey sormak istiyorum.

Örnek : Oyuncular oyuna nerede doğarak başlayacak ve servere girince nerede doğacaklar? Bunları nasıl ayarlayacagım

emrah4434

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yeni paketi indirdim.

bir şey sormak istiyorum.

Örnek : Oyuncular oyuna nerede doğarak başlayacak ve servere girince nerede doğacaklar? Bunları nasıl ayarlayacagım
Mapın spawn noktalarından ayarlarsın oda program gerektirir pluginden filan ayarlayamıyorsun.

tyln

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Mesaj Silindi

Son düzenleme:

D J Kaan Durmus

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Sa Kardeşler ben coin sistemini nasıl aktif ederim soylermisniz rica edsem

spike655

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Doğrudur Online-mod : False
Ama Hatanın Server.propties ten olduğunu Düşünmüyorum Hata Şöyle Bir Şey .
Bu Nitrado Panelindeki Hata Raporu...

--------------------------------------------------------------------------------------------
Hata raporu server.log da

Çeşitli hatalar “server.log” da bulundu. Verdiğimiz listede hepsi eklidir. Bildiğimiz hataları hemen kayıt altına alıp gidermeye çalışıyoruz. Daha fazla yardım istiyorsanız Support-Forum da sorabilirsiniz, yada bize Mail yoluyla bildirin.

Satır 253: [09:36:56] [Server thread/ERROR]: Error occurred while enabling The BukkitGames v1.9.2 (Is it up to date?)

Bir yada daha fazla Plugin çalışmıyor. Galiba mevcut olan Bukkit Versiyonu kaldırmıyor yada Plugin tamamen yüklenmedi.

Satır 234: [09:36:55] [Thread-9/ERROR]: [ScoreboardStats] null
Satır 233: [09:36:55] [Thread-9/ERROR]: [ScoreboardStats] If you have not recently modified your configuration and this is the first time you are seeing this message, the site may be experiencing temporary downtime.
Satır 232: [09:36:55] [Thread-9/ERROR]: [ScoreboardStats] The updater could not contact dev.bukkit.org for updating.
Satır 217: [09:35:54] [Server thread/WARN]: GroupManager - SEVERE - Missing or corrupt 'allow_commandblocks' node. Using default settings
Satır 205: [09:35:47] [Server thread/WARN]: To change this, set "online-mode" to "true" in the server.properties file.
Satır 204: [09:35:47] [Server thread/WARN]: While this makes the game possible to play without internet access, it also opens up the ability for hackers to connect with any username they choose.
Satır 203: [09:35:47] [Server thread/WARN]: The server will make no attempt to authenticate usernames. Beware.
Satır 202: [09:35:47] [Server thread/WARN]: **** SERVER IS RUNNING IN OFFLINE/INSECURE MODE!
Satır 190: [09:35:47] [Server thread/WARN]: [The BukkitGames] Hata: java.io.FileNotFoundException: plugins/The BukkitGames/world18 (No such file or directory)
Satır 167: [09:35:47] [Server thread/ERROR]: Cannot load configuration from stream
Satır 128: [09:35:47] [Server thread/ERROR]: Cannot load plugins/The BukkitGames/config.yml
Satır 104: [09:35:47] [Server thread/ERROR]: Cannot load plugins/The BukkitGames/kit.yml
Satır 65: [09:35:47] [Server thread/ERROR]: Cannot load plugins/The BukkitGames/config.yml
Satır 42: [09:35:47] [Server thread/ERROR]: Cannot load plugins/The BukkitGames/book.yml
Satır 19: [09:35:47] [Server thread/ERROR]: Cannot load plugins/The BukkitGames/abilities.yml

Bu Hatayı da Sayabiliriz...

Sunucuya Bağlanılamadı

null
Güzel Güzel :D

emrah4434

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Youtube kanalımda isminizi vererek plugn paketinizi tanıtmama izin verirmisiniz?
Tabi tanıta bilirsin ama paket eskidi yensini çıkarmak istiyorumda vaktim yok suanda vaktim olursa çıkarıcam bir ara.
***Düzenleme***
Pardon bu eski sürüm müş yeni sürmü tanıtabilirsin ama oda eskidi artık.

spike655

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Tabi tanıta bilirsin ama paket eskidi yensini çıkarmak istiyorumda vaktim yok suanda vaktim olursa çıkarıcam bir ara.
en son çıkardığınız paketi en kısa sürede kanalımda tanıtacağım
isterseniz buyrun kanalım : https://www.youtube.com/user/NewGame91
bundan önce yabancı bir plugin paketi ve map tanıtımı yapmıştım türkçeye çevirerek tabi :) youtubeda 25 bin izlenme almıştı ama yetersizdi güncelini arıyordum bana ulaşırsanız sizin isminizi detaylı şekilde belirtirim :)

emrah4434

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
en son çıkardığınız paketi en kısa sürede kanalımda tanıtacağım
isterseniz buyrun kanalım : https://www.youtube.com/user/NewGame91
bundan önce yabancı bir plugin paketi ve map tanıtımı yapmıştım türkçeye çevirerek tabi :) youtubeda 25 bin izlenme almıştı ama yetersizdi güncelini arıyordum bana ulaşırsanız sizin isminizi detaylı şekilde belirtirim :)
Özele gelirsen oradan konuşabiliriz.

Pluginer_Mert

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok Başarılı Bir Paket Hocam MiniGames Paketi Yaparsan Çok Mutlu Oluruz

emrah4434

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Vaktim olsa yapıcam ama bir köşeye yazdım bakarım bir ara.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi