Empire State Binası

Kedupela

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok araştırdım acaba bir yerden mi aldın diye ama bulamadım , bir eşini benzerini. Belki 100lerce bakmışımdır ama senin ki hepsinden çok daha güzel. Hiddetle bunu planetminecrafta koymanı istiyor ve öneriyorum. Gerçekten çok güzel bir çalışma olmuş.Hani kendimi tekrar ediyorum ama BÜTÜN dünyada yüzlerce kişi yapmış ama seninki hepsinden ÇOK daha iyi çok....

EmreKLC

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tebrikler Güzel Olmuş ve TP sistemi ile güzel bi spawn olabilir bu :)

TyHap

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
harika yapmışsın
Teşekkürler..
Çok araştırdım acaba bir yerden mi aldın diye ama bulamadım , bir eşini benzerini. Belki 100lerce bakmışımdır ama senin ki hepsinden çok daha güzel. Hiddetle bunu planetminecrafta koymanı istiyor ve öneriyorum. Gerçekten çok güzel bir çalışma olmuş.Hani kendimi tekrar ediyorum ama BÜTÜN dünyada yüzlerce kişi yapmış ama seninki hepsinden ÇOK daha iyi çok....
Evet inanmayanlar oldu ama baskalarının gözünün önünde yapınca inandılar :) PLanete koyacaktım ama üyelikler silinmişmi nolmuş girmiyor...
Linki daha sonra vermeyi düşünüyorum...

TyHap

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
güzel olmuş tebrikler benimde tekrar formuma dönmem lazım :D bişeyler yapmak istiyorum ama üşeniyorum en büyük sorun bu :D

Teşekkürler :)

Tebrikler Güzel Olmuş ve TP sistemi ile güzel bi spawn olabilir bu :)

Yanına yeni gökdelenler yapıyoruz ve bir şehir haline getiriyoruz. Böylelikle bir spawn oluşacak. Belki büyük bir serverde karşınıza çıkar ? kim bilir...

ağır işşsizlik gerektiren proje tebrik ederim :D

:D :D :D

güzel olmuş bidaha mesaj atasım geldi

Teşekkürler..

Emre2013

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sen linki koyana kadar ben planet minecrafttan twin towers ı buldum teşekkürler gerek kalmadı