Emek bir server varmı ? (Lapissiz Faction)

Leforfs

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi lapissiz, ekonomiyi kaktüs ve şeker kamışı tarlası yaparak felan kazandığımız faction sunucu varmı ?

-Teşekkürler-

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Var ama çok zor bulması ve 15 i geçmiyor oyuncusu. Premiumun varsa yabancı faction serverlara bakmanı öneririm. Türkiyede çok tutulmuyor maalesef artık. İnsan 2011 2012 felan arıyor lapis olmayan emek bir server Türk serverı ama samanlıkta iğne aramak gibi bir şey.
Dediğim gibi premiumun varsa yabancı factionlara bakmanı öneririm. Crack te vardır ama ben hiç girmedim direk premium ile oynadığım için.

Dantero

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Lapissiz faction açtım zaten yaklaşık 20 gün önce, online en fazla 12 oldu. Bende vazgeçtim lapis ekledim. Bkz: Elysium Network.

TheDarkLast

Sonsuza kadar Adalet!
En iyi cevaplar
0
Lapissiz olunca sanki oynuyorsunuz. Boşuna "Lapisli Faction istemiyoruz" demeyin. Lapislilere laf ediyorsunuz, lapisli sunucularda oynuyorsunuz. Sürekli aynı lafı tekrarlayıp duruyorsunuz. "Lapissiz açında oynayak" bunu diyeni kaç kişiden gördüm ama lapissiz açanlar da oldu, oynadınız mı?

atrea

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lapissiz olunca sanki oynuyorsunuz. Boşuna "Lapisli Faction istemiyoruz" demeyin. Lapislilere laf ediyorsunuz, lapisli sunucularda oynuyorsunuz. Sürekli aynı lafı tekrarlayıp duruyorsunuz. "Lapissiz açında oynayak" bunu diyeni kaç kişiden gördüm ama lapissiz açanlar da oldu, oynadınız mı?
Haklısınız.
Reklamlarda lapis yok diye belirtmeme rağmen sunucuya gelip lapis yok diye gidenler çok oldu.

EdwardWiles

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yakın zamanda kısmetse öyle bir sunucu açacağız. Lapis, hammadde, arsa, market, viphammadde olmayacak. Elmas 2 saatte en fazla 2 adet çıkartılabilecek. Yani yaptığınız bir elmas zırhın değeri olacak. Ayrıca viplere de çok fazla özellik yüklemedik. Kısmetse 4-5 gün sonra sunucumuza beklerim.

Blueyescat

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Elmas 2 saatte en fazla 2 adet çıkartılabilecek. Yani yaptığınız bir elmas zırhın değeri olacak.
Bence zor yapıcam derken oyunu saçma sapan bozmazsanız daha iyi olur. Hile engeli olan bir sunucuda zaten elmas zırhlar değerlidir.

EdwardWiles

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence zor yapıcam derken oyunu saçma sapan bozmazsanız daha iyi olur. Hile engeli olan bir sunucuda zaten elmas zırhlar değerlidir.
Şunu da kabul etmek gerekiyor. Hile asla engellenemez. En iyi çözüm yolunun bu olduğunu düşünüyorum. Eleştirmek yerine daha iyi bir fikriniz varsa yazarsanız en azından bir faydanız dokunmuş olur. Ayrıca böyle oyun bozulmuyor, aksine sunucuda vakit geçirip eşya kasanlar sunucumuzda bulunan sanal pazar ile eşyalarını satıp piyasaya hakim olabilirler.