|* Elysium NETWORK *| Tam Sürümüyle | Özel Sistemler | 7/24 | 0 Lag & Loss

YasirUS

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yeni Güncelleme
Asistan Aktif Sorunuzun Basina Asistan Yazmaniz Yeterli
Asistanla Sohbette Edebilirsiniz

KoseKoyun

> Koyunun Hası <
En iyi cevaplar
0
Tam muhteşem tasarımlar, muhteşem logo diyecektim ki bir terslik olduğunu farkettim. Baştan logonun sizden alıntı olabileceğini düşündüm ancak o sunucunun konusu daha önceden açıldığı için bu teori yalan oldu. Keşke kendi tasarımlarınızı yapsaymışsınız.

İkincisi ücretsiz olarak dağıtılmış ancak ilkini alıp kendinize göre değiştirmeniz hiç hoş bir davranış değil.
Edit: Logoyuda birkaç sunucu değiştirip kullanmış, eğer ücretsiz olarak dağıtıldıysa tekrardan kusuruma bakmayınız ^^

EgeN7

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tam muhteşem tasarımlar, muhteşem logo diyecektim ki bir terslik olduğunu farkettim. Baştan logonun sizden alıntı olabileceğini düşündüm ancak o sunucunun konusu daha önceden açıldığı için bu teori yalan oldu. Keşke kendi tasarımlarınızı yapsaymışsınız.

İkincisi ücretsiz olarak dağıtılmış ancak ilkini alıp kendinize göre değiştirmeniz hiç hoş bir davranış değil.
Edit: Logoyuda birkaç sunucu değiştirip kullanmış, eğer ücretsiz olarak dağıtıldıysa tekrardan kusuruma bakmayınız ^^

CASCADE yazan logo, gördüğünüz gibi arkası gri şekilde, kötü gözükmekte ve asıl olanından düzeltilme yapılarak yapılmış bir logo. Asıl logodaki yazı silinmeye çalışılmış ama yapılamamış. Bizimkine bakarsanız, neredeyse her taraf mavi arkaplanda. Kesinlikle CASCADE logosunu daha önce görmedim.

2. resime bakacak olursak, herhangi bir banner arka planı. Onu istediğiniz yazıyla, istediğiniz resimle, istediğiniz yöntemle keserek, biçerek, yazarak değiştirebilirsiniz.

Keşke kendi tasarımlarınızı yapsaymışsınız demişsiniz. Bu tamamen sıfırdan başlamak olur ki buna hiçbirimizin zamanı yok. Ekipte bazı şeylere zaten para toplanıyor ve o para önemli şeylere harcanıyor. Biz de tasarıma ek ücret vermek istemedik, kendimiz, olması gerektiği gibi düzenleyerek, hafif de emek katarak yaptık. Yorumunuz için teşekkürler.

Son düzenleme:

KoseKoyun

> Koyunun Hası <
En iyi cevaplar
0
CASCADE yazan logo, gördüğünüz gibi arkası gri şekilde, kötü gözükmekte ve asıl olanından düzeltilme yapılarak yapılmış bir logo. Asıl logodaki yazı silinmeye çalışılmış ama yapılamamış. Bizimkine bakarsanız, neredeyse her taraf mavi arkaplanda. Kesinlikle CASCADE logosunu daha önce görmedim.

2. resime bakacak olursak, herhangi bir banner arkaplanı. Onu istediğiniz yazıyla, istediğiniz resimle, istediğiniz yöntemle keserek, biçerek, yazarak değiştirebilirsiniz.

Keşke kendi tasarımlarınızı yapsaymışsınız demişsiniz. Bu tamamen sıfırdan başlamak olur ki buna hiçbirimizin zamanı yok. Ekipte bazı şeylere zaten para toplanıyor ve o para önemli şeylere harcanıyor. Biz de tasarıma ek ücret vermek istemedik, kendimiz, olması gerektiği gibi düzenleyerek, hafif de emek katarak yaptık. Yorumunuz için teşekkürler.
CASCADE olarak söylemiyorum, sizde sonuçta sıfırdan yapmamışsınız bunu söylemek istiyorum. Logoyu kullanan herkes arkaplanını farklı şekilde yapmış zaten, sizde kendiniz öyle yapmışsınız. Kötüleme gibi bir amacım yok söylediğim gibi, ancak tasarımların tamamen kendinize ait olmadığını konuda belli etmemeniz hoş olmamış.

EgeN7

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kategori Minecraft Sunucuları. Amacımız sunucunun ne olduğunu, kimler tarafından oluşturulduğunu, nasıl sistemlerin olduğunu, neler vaat ettiğimizi göstermek bu konuda. Tasarımların bize ait olmadığını söylemek onca önemli konu başlığında düşünebileceğimiz, daha doğrusu aklımıza gelecek bir şey değil. Ki bence çok da bir önemi yok. Konunun güzel olması amacıyla, biz de hem sıfırdan, hem de hazır bazı tasarımlar yaptık dediğim gibi. Kategorinin gereği, genelde herkes sunucu ile ilgili yorum yapar, tasarımları beğenen/beğenmeyen olur ama yorum olarak fazla gelmez konulara genelde. Zaten logo biraz klasik tarzda, değişme ihtimali yüksek. Uzun süredir düşünüyorduk, belki değişebilir.

Yine de öneriniz/bildiriminiz/desteğiniz için teşekkür ederiz.

Jiaxe

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Website hazır template, tüm tarayıcılar için uygun değil. Biraz geliştirilmeli, başarılar.