Ekran çözünürlüğü düştü yardım edin :(

Akinos

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar bu gün benim ekran kartımın sürücüsünün eski olduğunu yeni versiyonunun çıkmış olduğunu fark ettim. Amd 14.9 versiyonu benim kartımla da uyumluymuş kurdum yükledi fakat çözünürlük 1366x768 olması lazım ken 1024x768 oldu ve daha yükseği yok gösteriyor ayrıca amd CCC a tıkladığımda "bu yazılım uyumlu değil yada doğru kurulmamıştır " diyor fakat sitesinde uyumlu gösteriyor. Neyse bende sonra sistem geri yüklemeden kurmadan önceki zamana aldım fakat sürüm 8.8 li bişi kaldı baya eski anlayacağınız lütfen yardım edin şimdiden sağolun :)

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yapacakların sırasıyla şöyle;
-Ekran kartı sürücüsü olarak "microsoft"'u seç
-Sürücü yükleme yöneticisinden yüklü tüm ekran sürücülerini kaldır (yani kaldır tuşuna basıp ilerle kaldır fln filan yapınca kaldırıyor(Microsoft'u silemez))
-Sürücüyü tekrar yükle (Sakın simge durumuna falan küçültme yükleme yöneticisi açık ve önünde dursun. Mümkünse bilgisayarına o yüklenirken hiç dokunma.)

Akinos

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Microsoft dediğin Hd series değilmi sürücü yükleme yöneticisi de aygıt yöneticisinden kaldırıp yapacağım değilmi amd olanı. Çünkü 2 kart var hd series ve amd hd 7690m xt

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Microsoft dediğin Hd series değilmi sürücü yükleme yöneticisi de aygıt yöneticisinden kaldırıp yapacağım değilmi amd olanı. Çünkü 2 kart var hd series ve amd hd 7690m xt
Anakarta 2 ekran kartı mı bağladın o_O Hayır hd series değil. Sürücü güncelleştirme kısmından (aygıt yöneticisi) microsoft'u seçeceksin...

Akinos

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hayır laptop 2 kart bağlamadım dediğini deneyeceğim birazdan[DOUBLEPOST=1417361343,1417360886][/DOUBLEPOST]Ekran kartı olarak microsfot u seç tam olarak nasıl ?

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hayır laptop 2 kart bağlamadım dediğini deneyeceğim birazdan[DOUBLEPOST=1417361343,1417360886][/DOUBLEPOST]Ekran kartı olarak microsfot u seç tam olarak nasıl ?
Aygıt yöneticisi üzerinden manuel güncelleme ekranını açacaksın. Orada Microsoft seçeneğini seçeceksin..

Akinos

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yöneticiden amd e sağ tık özellikler sürücü güncelleştir var omu

Akinos

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tamam tıklıyorum güncelleştire orada pc yi tara ve otomatik ara var microsoft seç yok ?[DOUBLEPOST=1417361620,1417361573][/DOUBLEPOST]Kaldır mı dicem o sayfadan

Akinos

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Anladım tarattım kendim seçmek istiyorum dedim[DOUBLEPOST=1417361965,1417361666][/DOUBLEPOST]Abi dediğinden cidden bişi anlamadım ya:( zaten şu an 8.8 sürümünde. Microsoft seç diyorsum ama bende öyle bişi yok cidden anlamadım ne demek istediğini baştan detaylıca yazarsan cidden çok mutlu olurum senin kadar pc bilgim olmayabilir. Sadece yardım istiyorum sağoasın şimdiden[DOUBLEPOST=1417362582][/DOUBLEPOST]Peki tamam amd i sürücüyü sil dedim artık gözükmüyor aygıt yöneticisinde sonra indirdiğim ccc den yükle dicem doğrumu[DOUBLEPOST=1417362880][/DOUBLEPOST]Kuruldu dedi kapattım açtım hala sürücü yok sistem geri almayı yaptım şu an. :(