Eğlence Amaçlı Serverimiz Açıldı - 4 Kişiliktir - Tekkit Classic 3.1.2 IP: 5.62.126.59:10800

Hangisini Açalım ?

• TekkitClassic 3.1.2 (Bilgisayar 1 GB Ram Olursa Çalışır)

Kullanılan: 4 25.0%
  • FTB Unleashed (Bilgisayar 1 GB Ram Olursa Çalışır)

Kullanılan: 5 31.3%
  • Direwolf20 1.7.10 (Bilgisayar 4 GB Ram Olursa Çalışır)

Kullanılan: 7 43.8%

• Kullanılan toplam oy
    16
  • Anket kapatılmış .

McRada

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Minecraft Türk forumlarında küfür kullanımına izin verilmez
akilli mc internete sansür atan bir ülkedeyiz ve türkler lapisli mc swsi kurmakla çok meşgul aynı senin gibi amerikan swlerine gidip tekkit oynuyorlar ve lapisli mc swsi kurup mc nin anlamını bozuyorlar madem gidiceksin atar yapma kardeşim burda klavye bebeliği yapıcaksan ██████ kardeşim beğenmiosan ████████

[DOUBLEPOST=1392461211,1392461032][/DOUBLEPOST]admin sw ne ara acilcak bu arada bu gün 15 i benim pcde 1 haftaya gelir herhalde :D swde rank yapicaz die pcyi bozduk :D

Moderatör tarafından düzenlendi:

aklıllıminecraft

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
akilli mc internete sansür atan bir ülkedeyiz ve türkler lapisli mc swsi kurmakla çok meşgul aynı senin gibi amerikan swlerine gidip tekkit oynuyorlar ve lapisli mc swsi kurup mc nin anlamını bozuyorlar madem gidiceksin atar yapma kardeşim burda klavye bebeliği yapıcaksan (s)git kardeşim beğenmiosan (s)olup git .

[DOUBLEPOST=1392461211,1392461032][/DOUBLEPOST]admin sw ne ara acilcak bu arada bu gün 15 i benim pcde 1 haftaya gelir herhalde :D swde rank yapicaz die pcyi bozduk :D

.p sen anca lapisli swlerde oyna

McRada

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
sadadasdasdasdsadsad

Son düzenleme:

batman10

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Türk sw lerine kimse gelmiyo hep yabancilara gidiolar :(

4.4.2 Romlu Avea İnTouch 2'den Mükemel Hızda MinecraftTürk'e yollandı.

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Ya sunucu kapandı neyin tartışması, Burak bir ara Crazy Tekkit açılsın mı diye sormuştu fakat açılacağını zannetmiyorum. Tartışmanızı da kesin lütfen veya özel mesaj ile tartışın.

batman10

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Riot bilişim gibi :)

4.4.2 Romlu Avea İnTouch 2'den Mükemel Hızda MinecraftTürk'e yollandı.

aklıllıminecraft

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
lan özür dilerim adamı deli etme kendisi gidio oynio lapisli swde bana dio git oyna diye ben niye oynayım öle swde mal simdi sana burda bir güzel sövmek gelio icimden ama forumdan banlanırım diye yapmıyorum dua et öle bi söverdimki sana anan ayakta alkışlardı ...
madem swyi sevmiosun atar yapıp durma lan (s)iktirip git lan klavye bebeliği yapıp kendini bişi sanma lan abi .

rapor edildi .p

McRada

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
bak arkadaşım .p yazma bak artisleniosun bana o kadar sinirlenincede uyari gelio bana simdi allah allah ya şuna bak sw acildimi die bakmaya geliom cocuk gine rapor edildi .p bune ya madem swyi begenmiosun git amerikan swsinde oyna gelip atar yapip durunca saygınlıkmı kazanıon lan kendini bişi sanma bebe

batman10

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
bak arkadaşım .p yazma bak artisleniosun bana o kadar sinirlenincede uyari gelio bana simdi allah allah ya şuna bak sw acildimi die bakmaya geliom cocuk gine rapor edildi .p bune ya madem swyi begenmiosun git amerikan swsinde oyna gelip atar yapip durunca saygınlıkmı kazanıon lan kendini bişi sanma bebe

Sn daha neden rapor edildiğini bilmiyorsun SUS orada kötü laflar kullandin ondan dolayi!

4.4.2 Romlu Avea İnTouch 2'den Mükemel Hızda MinecraftTürk'e yollandı.[/B]