Eğlence Amaçlı Serverimiz Açıldı - 4 Kişiliktir - Tekkit Classic 3.1.2 IP: 5.62.126.59:10800

Hangisini Açalım ?

• TekkitClassic 3.1.2 (Bilgisayar 1 GB Ram Olursa Çalışır)

Kullanılan: 4 25.0%
  • FTB Unleashed (Bilgisayar 1 GB Ram Olursa Çalışır)

Kullanılan: 5 31.3%
  • Direwolf20 1.7.10 (Bilgisayar 4 GB Ram Olursa Çalışır)

Kullanılan: 7 43.8%

• Kullanılan toplam oy
    16
  • Anket kapatılmış .

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Yetkililer bir süre sunucuyla ilgilenemeyecek. HUB serverimizi yapıyoruz şu anda ikisine birden vakit ayırmak zor.

oyakabuyaka

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
hub sw simi açıyonuz dayz modu ve skyblock olcakmı[DOUBLEPOST=1403549408,1403549360][/DOUBLEPOST]
Yetkililer bir süre sunucuyla ilgilenemeyecek. HUB serverimizi yapıyoruz şu anda ikisine birden vakit ayırmak zor.
abi neler olcak sölermisin ya dayz ve skyblock olcakmı

oyakabuyaka

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
biri yardım etsin artık tekkit classic i açmaya çalıştığımda download failed hatası veriyor[DOUBLEPOST=1403539384,1403539304][/DOUBLEPOST]@Schaffer79
netini aç kapa düzelir bu kadar basit yine olmasa bilgisayarı aç kapa yine olmasasa 2 sini yap yine olmasa launcheri sil yükle yine olmasa .technich i sil oda olmasa bilgisayarına format aat oda olmasa yeni pc al o kesin olur :D :D

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Faction Plugini olsa Şahsen Daha fazla user Alacağınızı düşünüyorum. Ve şahsen swnize girdim Claim plugini dışında her şey gayet iyi Mimari yapılar vesayre . Fakat dedigim gibi Faction plugini olsa Daha iyi olacağnı düşünüyorum.
Grief Prevention isimli bir wg plugini kullanıyoruz. Kullanımı oldukça basit, PvP dünyasında Factionda vardır. Faction değil fakat HUB server açmayı düşünüyoruz.

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Girmediğimi nerden biliyorsun ?
ayrıca mirramın arkasından konuşabilirim normal bir şey biliyorsunki konu tam 41 sayfa oldu ilk 20 sayfa icinde 10 sayfa tartışmamız vardır mirram ile
ayrıca sunuda söyleyeyim adam admin olmayı haketmiyor..
suna bak maxfireye kim girdiyse yetkili oldu sonra aragontekkit acilinca herkes aragondada yetkili oldu yaklaşık 10 tane admin var maxfireden ve hicbiri girmiyor...
ben maxfireye girip admin olsaydım varya günde 10 saat dururdum
ayrıca sunuda söyleyim
1 bucuk saat sonra ben yolculuga cııkoyorum
2 ay yokum
beyler hakkınızı helal edin...
Ben MaxFire Kurucusuydum. Ve Bazi Nedenlerden Dolayi Ben Şuanda Oyuncuyum Buna Nedemelisin?

Cremranyec78

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Serveri bazı nedenlerden dolayı bakıma almıştık 1 günlüğüne fakat açtım Faction plugini eklenmiştir..

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Tekkit sunucumuz kapandı, RAM'ı Hub açarken kullanacağız Map'ın %65'i Pluginlerin %40'ı bitti 2-3 gün sonra size bu hizmetimizi sunacağız. Bizi anlayışla karşılayan herkese teşekkürler.

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
maxfire ile ortak sürecek mi?

Cremranyec78

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eğer hub tamamlandıktan sonra boşta ram kalırsa tekkiti devam ettireceğiz

AzlaazTR