Eğlence Amaçlı Serverimiz Açıldı - 4 Kişiliktir - Tekkit Classic 3.1.2 IP: 5.62.126.59:10800

Hangisini Açalım ?

• TekkitClassic 3.1.2 (Bilgisayar 1 GB Ram Olursa Çalışır)

Kullanılan: 4 25.0%
  • FTB Unleashed (Bilgisayar 1 GB Ram Olursa Çalışır)

Kullanılan: 5 31.3%
  • Direwolf20 1.7.10 (Bilgisayar 4 GB Ram Olursa Çalışır)

Kullanılan: 7 43.8%

• Kullanılan toplam oy
    16
  • Anket kapatılmış .

Pr1sonsoul

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
hihi ben IP yi umudumu kesip silmiştim bugün IP yi verirmisin :)

McFanatik

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
play.gamesturkiye.com
ayrıca crem hangi itemler banlı ?
sunu söyleyim crazy tekkitte ucma yüzügü ile ucarken fly hack sanıyordu o fly hack pluginini kaldırın aragonda jetpack ile bile uculmuodu kaldırın o flyhack olayını zaten jetpack ve ucma yüzügü varsa kim fly hack indirsinki la sonjucta ban yicek emekleri boşa gitcek yani o plugini kaldırın ve
gem armor bansız olsun plz banlı olsa bile sadece gogsluk banlı olsun
quantum suit kesinlikle tümüyle bansız olsun
ic2 bütün makineleri ile bansız olsun (reaktör dahil)
buildcraft quarry bansız olsun aslında o size kalmış ama onu banlasanız bile diger bütün bc itemleri bansız olsun.
redpower2 itemleri hepsi bansız olsun.
dupe itemleri banlı olabilir
ama banlamaktansa dupeye karşı alınan pluginler var mesela rm furnacede o dupe yapilan slotta shift tıklamak yasaklayabilionuz o pluginle
öle bi pluginler bulup dupe itemlerinide acabilirsiniz böylece adamlar dupe yapcam diye gelir o dupe itemlerini yapcam diye o kadar gelişir swde sonrada dupe aletinde dupe plugini oldugunu anladıgı zaman yaaa ben o kadar geliştim bırakamam der ve daha cok oyuncu durur swde
rank olsun plz
ama ar checkiniz dnt gibi bozuk olmasın
ranklar en fazla 5 tane olsun
cc bansız olsun tümü ile !!! plz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
benden bu kadar bence iyi bi tekkit swsi böyle olur hadi iyi forumlar/oyunlar/calışmalar.

behzat402

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
play.gamesturkiye.com
ayrıca crem hangi itemler banlı ?
sunu söyleyim crazy tekkitte ucma yüzügü ile ucarken fly hack sanıyordu o fly hack pluginini kaldırın aragonda jetpack ile bile uculmuodu kaldırın o flyhack olayını zaten jetpack ve ucma yüzügü varsa kim fly hack indirsinki la sonjucta ban yicek emekleri boşa gitcek yani o plugini kaldırın ve
gem armor bansız olsun plz banlı olsa bile sadece gogsluk banlı olsun
quantum suit kesinlikle tümüyle bansız olsun
ic2 bütün makineleri ile bansız olsun (reaktör dahil)
buildcraft quarry bansız olsun aslında o size kalmış ama onu banlasanız bile diger bütün bc itemleri bansız olsun.
redpower2 itemleri hepsi bansız olsun.
**** itemleri banlı olabilir
ama banlamaktansa dupeye karşı alınan pluginler var mesela rm furnacede o **** yapilan slotta shift tıklamak yasaklayabilionuz o pluginle
öle bi pluginler bulup **** itemlerinide acabilirsiniz böylece adamlar **** yapcam diye gelir o **** itemlerini yapcam diye o kadar gelişir swde sonrada **** aletinde **** plugini oldugunu anladıgı zaman yaaa ben o kadar geliştim bırakamam der ve daha cok oyuncu durur swde
rank olsun plz
ama ar checkiniz dnt gibi bozuk olmasın
ranklar en fazla 5 tane olsun
cc bansız olsun tümü ile !!! plz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
benden bu kadar bence iyi bi tekkit swsi böyle olur hadi iyi forumlar/oyunlar/calışmalar.
Gereksiz İtemleri Banlamıcak Söylediğine Göre Rank Da Olcak Ama Fazla Koymicakmış
Bugünde Mape Başlıcaz Biter Ya Bu Akşam Ya Da Yarın :D

Cremranyec78

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@Schaffer79 ve @ParvulaPX Takımdasınız zaten makinayı bu akşam aldığımızda yarın işe koyulacağız. Projemiz çok güzel olacak ve bilgisayarlarınız kaldıracak.

Planlanacak Sistemler (Otomatik)

• Nükleer Reaktör Sistemi: 2 Çalışan olacak onlar bakıcak sisteme sizin eve gelip elektiriği bağlayacak ve sizde elektrik alacaksınız (İsteyene, Ücretsiz)
  • Solar Panel Sistemi: Herkese özel İtem Dedector konulacak elektrikleri bittiğinde Sadece 1 Iron Ingot atarak 30 Saniye boyunca Batbox, MFE veya MFSU'yu dolduracak ve elektrik almış olacak.
  • Elektrik Odaları: Spawnın bir yerinde elektrik odaları bulunacak sizde elektrikli eşyaları 1 iron ingot karşılığında kullanacaksınız.
  • Çoğaltma Odaları: Siz gireceksiniz kapı kapanacak ve kullanabileceksiniz.
  • Ücretsiz Eşya: Her basışta ücretsiz eşyalar gelecek. (Başlangıç eşyaları)
  • Market: 2 Katlı olacak ve asansörlü olacak.
  • Otomatik VIP Sistemi: BuyCraft yardımıyla yapılacak olan otomatik VIP alma sistemimiz olacak. (Paypal ve Mobil) (Server Dışı)
  • Kantin Olacak: NPC ler bulunacak ve siz onlardan yemek alıcaksınız.
  • Kimya Odaları: Bu sayede kimyanızı yapabileceksiniz.
  • Hammadde: Her yere göre özel hammaddeler olacak örneğin; Odunluk, giriş için İron Ingot atılacak kapı açılacak geri çıkmak için /spawn yazıp çıkacaksınız.
  • Sinema Sistemi: @Schaffer79 yapacağı bilet sistemi ile otomatik olarak sinema izleyebileceksiniz.
  • Park Sistemi: Yine @Schaffer79 yapacağı bilet sistemi ile eğlence parkı yapılacak.
  • Tren Sistemi: Train plugini ile belirli saatler arası uzun yolculuklar yapabileceğiniz 3-10 arası durak olacak.
  • Arsalar: 20x20 Genişliğinde arsalarınız olacak ve tüm sistemlerinizi oraya yapabileceksiniz. (Plotme Dışı)
  • Belirli Saatler Arası Event: Alan yapılacak saati geldiğinde hemen eşya atacağız ve sizde kazanabileceksiniz. (RedMatter, Gem Set vs.)
  • Grief Engelleyici: Çok güçlü plugin yardımıyla kesinlikle grief yapılmıyacak ve rahatça oyun oynayabileceksiniz.
  • Az Lag Çok Kişi: 500 Slotluk 64 GB makinamız ile sınırsız eğlence olacak ve hiç lag olmayacak.
  • Saldırıya Karşı Dayanıklılık: İsterseniz 50 tane computer ile saldırı yapın çok az lag olacak.
  • Yepyeni Pluginler: Kendi tasarladığımız eklentiler ile rahat ve güvence altında olacaksınız.
Pluginlerimizden bazıları (Grief Engelleyici)
- TekkitRestrict
- TekkitCustimizer
- AragonGriefEngelleyici
- AntiGrief

Banlı Olan İtemler:

Çok az banlı item olacak ve rankınız arttıkça açılacak

Anlatacaklarım Bukadar Herkeze Teşekkürler...

McFanatik

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
beyler ben size kendimi tanıtayım crazy ilk acıldıgındaki Xorjt varya işte o benim 1 haftada 139 saat swde kalma rekorunu elimde tutuyorum :D toplam 4 5 hafta oynadım swde en sonunda pc pörtledi garantiye götürdük simdi rahat rahat oynuom :D
oyunda önce reaktörde personel sonra ustrapersonel en sonunda rehber olmuştum serverde herkes Xorjt diyodu kime ne söyliyceğimi şaşırıyodum playerlerin hepsi tanıyodu beni hatta konunun her sayfasında acın serveri diye mesajım vardır swnin bagımlısıydım
simdi Schaffer79 sayesinde cc de yeni kodlar ögrendim
kendimi geliştirdim ve
artık
o biletli sistemi yapmak cok kolay bir iş benim icin
ccde pc hacklemek benim icin basit ayrıca hacklerken baya bi böle pc infected filan yaptım cok kolay bi işlem sw acıldıgında
cc sınıfı yapıcam evimde yada bodrumumda bi yerde yani ccde cok geliştim Schaffer79 sagolsun cok şey gösterdi bana
sw acılır acılmaz en yüksek rank benim olur kesin söyleyim
Crem abi bu arada beni personel alırmısın yine o elektrik ışınlama sistemini filan biliyorum adamların evine kendim gidipte kurabilirim ugraştırmam seni adam elektrik istedigi an ben devreye girerim cunku cok online oldugumu biliosundur crazyden :D
yada builder veya rehberde olmak isterim hangisini bana uygun görürsen artık
bu aksam acılırmı saat 10 da 11de ?
iyi forumlar/oyunlar/çalışmalar

ParvulaPX

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
beyler ben size kendimi tanıtayım crazy ilk acıldıgındaki Xorjt varya işte o benim 1 haftada 139 saat swde kalma rekorunu elimde tutuyorum :D toplam 4 5 hafta oynadım swde en sonunda pc pörtledi garantiye götürdük simdi rahat rahat oynuom :D
oyunda önce reaktörde personel sonra ustrapersonel en sonunda rehber olmuştum serverde herkes Xorjt diyodu kime ne söyliyceğimi şaşırıyodum playerlerin hepsi tanıyodu beni hatta konunun her sayfasında acın serveri diye mesajım vardır swnin bagımlısıydım
simdi Schaffer79 sayesinde cc de yeni kodlar ögrendim
kendimi geliştirdim ve
artık
o biletli sistemi yapmak cok kolay bir iş benim icin
ccde pc hacklemek benim icin basit ayrıca hacklerken baya bi böle pc infected filan yaptım cok kolay bi işlem sw acıldıgında
cc sınıfı yapıcam evimde yada bodrumumda bi yerde yani ccde cok geliştim Schaffer79 sagolsun cok şey gösterdi bana
sw acılır acılmaz en yüksek rank benim olur kesin söyleyim
Crem abi bu arada beni personel alırmısın yine o elektrik ışınlama sistemini filan biliyorum adamların evine kendim gidipte kurabilirim ugraştırmam seni adam elektrik istedigi an ben devreye girerim cunku cok online oldugumu biliosundur crazyden :D
yada builder veya rehberde olmak isterim hangisini bana uygun görürsen artık
bu aksam acılırmı saat 10 da 11de ?
iyi forumlar/oyunlar/çalışmalar
Bu aksam acılması İMKANSIZ gibi bir şey. Daha build çalısmalarına yeni baslayacagız 2-3 Gün Arasında Bitecegini Umuyorum :)

McFanatik

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
nooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

GlisterTR

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eğer Yardım Gerekirse Skypeden Ekleyin Hakanakgun12

Nezaman Açılır ?