Efsane Craft & FactionWars 32 GB RAM & 0 Lag 7/24 & EfsaneCraft.com

CabtanMurad

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ya senmi ben snin yüzünden serveri biraktım zaten sohbeti kaparmısın ama yapıyon dediklerimi zaten server ne serverki yaa dellik deşik

nicatmm_25

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ya senmi ben snin yüzünden serveri biraktım zaten sohbeti kaparmısın ama yapıyon dediklerimi zaten server ne serverki yaa dellik deşik
sw i kotulemke senin amacin belli girmisin gorusun beni iftirya geciyon suan sohbei hemen degistrme ismini ver oyundaki erkeksen soylediigim gibi sw e gir sor tum rehber ve oyunculara bi kii bile benden sikayetcimi hadi.sonra cevap yaz erkeksen bu soylediklerimi yap lan[DOUBLEPOST=1428533860,1428533659][/DOUBLEPOST]
sw i kotulemke senin amacin belli girmisin gorusun beni iftirya geciyon suan sohbei hemen degistrme ismini ver oyundaki erkeksen soylediigim gibi sw e gir sor tum rehber ve oyunculara bi kii bile benden sikayetcimi hadi.sonra cevap yaz erkeksen bu soylediklerimi yap lan
sw i kotulemek icin beni kullanmana gerek yok bu arada cnm.kotu deyib gece bilirsin,bunuda kafana sok

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0
Servere Benim Premium Çarım Dahil Bi Çok Kişinin Çarıyla Kayıt Olunmuş Girmem Baya Uzun Sürdü Ama Güzel Server :D

KeremÖzdemöir

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konuya baktım vede gerçekten emek verilmiş gibi gözüküyor.Ama yapılarınız bu resimlerse biraz daha özen göstermenizi istiyorum sizlerden.