Efes'e Yolculuk | Bölüm 2 / Köy Macerası / MURATCRAFT -

MURATCRAFT

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba Minecraft TÜRK oyuncuları bugün size uzun süredir yapımını üstlendiğim Efes'e Yolculuk serisinin 2. bölümünü sonunda tamamladığımı söylemek isterim ve işte hikayemiz

Hikaye: Biliyorsunuz ki birinci bölümde kahramanımız Efese gitmekte olan bir servise binmişti fakat o servisten yolculuk sırasından ayrılmış ve SERVİSTEN DAHA HIZLI GİDEBİLECEĞİNİZİ düşünerek yüzmeye karar verdiniz fakat kayboldunuz ve Efes yakınında bir köyde kendinizi buldunuz amacınız efesi bulmak ve sırrını öğrenmek.

Daha fazla resim yükleyerek heyecanını kaçırmak istemiyorum.

LİNK
http://www.mediafire.com/?d9yhpf7s0q7gab1

severek oynamanız dileğiyle bir teşekkür yeter MURATCRAFT

Haku

Marangoz
En iyi cevaplar
0
ya su haritadaki tere gidiom gerisini nasıl yapçam

mahmut542

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Off arklar bn Minecraft'ı parayla satın alıp oynamıyorum korsanmı ne diyorlar onu oynuyom. bişi sorcam ücretli minecraft'da birinin arkadaşı kendi kurduğu mapa girebiliyormu single da kurdugu mapa ? yoksa multi denmi kuruyor?

Emrehan1233214

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kardeşim kendi yaptğın mapın savesi zaten sende single playerda olacaktır MultiPlayerdada zaten bazılarına korsanlar girebiliyor sorunun ne anlamadım ?

Emrehan1233214

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yaptığın Haritanın Save Dosyası Onun Single Playerindeki bir Bölüm Olduğu için oynar. Uzun uzun anlatmaya gerek duymamıştım

halbencik

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ya saves dosyasına attığımda hata veriyor.

Tamam oynadım.

Ama bunu beğenmedim. Çok karışık.
Tüm görevler birbirine girdi.
Kürekte bulamadım. Balıkçının teknesini de. Barakasını da. Çok kötüydü. 3.Bölümü daha iyi bekliyorum.

kweqas

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Spawn yerinden çıkamadım az daha uğraşırsam belki :(
Edit : Tamam kolaymış çıkmak da hangi yolu izleyeceğimi bilemedim öpüşme kulesi mi dersin çeşme mi çitler mi köpekçi mi hepsi birbirine girdi. Tam çözüm koyarsan sevinirim merak ettim nasıl oluyor.

yasin5a

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Çok zordu bence hiçbir şey anlamadım