edit///////

xkaanboran

Marangoz
En iyi cevaplar
0
1.7.x .8.x mi 1.8 le giremiyorum Konuyu düzeltirseniz ...

ComputrixPvP

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Şuana kadar 2 tane factions server kurdum +150 onlineye kadar çıktım ama şöyle diyim bu server benimkilerin 2 sinin toplamından bile iyidir :D helal olsun vip alacam yarın :D

HGSquire

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şuana kadar 2 tane factions server kurdum +150 onlineye kadar çıktım ama şöyle diyim bu server benimkilerin 2 sinin toplamından bile iyidir :D helal olsun vip alacam yarın :D
Bu kadar seveceğinizi düşünmemiştim teşekkür ederiz :)

GT-I9060I cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

HGSquire

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konuda da 1.7.2 yazıyor zaten

GT-I9060I cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

CyberSkull4

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Arkadaslar Server Çok Kötü Özellikler Narutoo Usta Rehber piçi atılmassa server boku yer !!!

HGSquire

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
@CyberSkull4 Şimdi buraya gelip yorum atarak konuyu baltalamaya çalışıyorsan boşuna uğraşma , onun yerine rehberin ne yaptığı hakkında bize ss at gelip burada küfür etmek yerine bir F2 tuşuna basmak yeterli olacaktır aslında ama biz millet olarak böyleyiz adama hack diyorsunuz ne bir ss ne bir kanıt hiçbir şey yok ? Sonra da isyan edip serverdan çıkıyorsunuz küfür ediyorsunuz rehber mute atıyor bu ne biçim server diyip serverından çıkıyorsunuz söyleyin ne yapmamızı istiyorsunuz ? Söyleyin de yapalım bir rehber yüzünden eğer server b*k oluyorsa kalma serverımızda o kadar server var git başka bir yerde oyna çok adam olması yerine olgun , aklı başında bir adam olması bizim için daha iyi olacaktır en azından boş boş küfür eden çocuklar yerine sohbet eden olgun adamlar olsun serverda hem siz rahat edin hem biz rahat edelim. Kimsenin ne başı ağırsın ne de sıkıntı çeksin eğer bir kanıtın yoksa serverımızda oynamanı tavsiye etmiyoruz kanıtsız hiçbir şey yapmıyoruz bunu kaç kez hem konuda hem serverda söyledik ama inadı gelip buraya mesaj atıyorsunuz neyse kısa kesicem ister oynarsın ister oynamazsın bu sana kalmış o kadar server varken bizi şeçmen için silah tutmuyoruz kafana...

Zergi

ingilizce havalı söz ;D
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
CyberSkull4 bu konuda haklı çünkü notsuru keopsa söyledi dedi zergiyi banla dedi üstelik rehberim notsuru banla dedi keopsta bisi yapmadan banladi

HGSquire

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
@xxsmetxx Durduk yere kimse kimseyi banlamadı eğer oynamak istemiyorsanız serverda zorla tutmuyoruz dediğim gibi az kişi olsun kaliteli adam olsun !

keops33

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Server Gün Geçtikçe Güzelleşiyor :D Şarap Gibi

Tobbo

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Server Gerçekten Başlayalı 1 Hafta Oldu Çok Güzel Olmuş Emeğinize Sağlık Arkadaşlar Ben 3 Yıldır Minecraft Oynuyorum Gördüğüm En İyi Faction Serverlardan Biri Gerçekten Kurucular Adminler Rehberler Çok İlgili Emeğinzie Sağlık Arkadaşlar Yarın Vip Alıyorum Zaten :)