EasyFaction | 1.7.X - 1.8 | Oyna.EasyFaction.com

TheDrayS

www.Filo.ooo
En iyi cevaplar
0

www.EasyFaction.com
Play.EasyFaction.com

Boss / Görev / PVP Sıralaması / Menü / Rütbe Sistemi/ Lapis / Portal / Oyun / Parkur / Ticaret Sitemi

Uzun süredir Minecraft ile uğraşan bir ekibiz. (CaveGame'di Minecraft'ın adı o zamanlar, gerisini siz düşünün) O zamandan beri Minecraft ile ilgiliyiz. Şu ana kadar birçok sunucu açıp kapatmışızdır. Bazıları çok tuttu, bazıları ise hiç tutmadı. Bu sefer en iyisi olmak istiyoruz, amacımız bu...

Sunucuda sizlere sunduklarımız:
✓ Eğlenceli oyun deneyimi
✓ Sorunsuz ve sürekli yenilenen sistem
✓ Basit ve eğlenceli oyun yapısı
✓ Benzersiz sunucu

EasyFaction Türkiye Sunucusu'nun özellikleri şu şekildedir:
İşlemci: Intel(R) Core(TM) i7-2600 CPU @ 3.40GHz (8 Cores)
Ram: 4096Mb (4Gb)
Kişi Kapasitesi: 50 Slot

Sunucuyu ortağım Berke ile kurduk, şu ana kadar açtığım çoğu sunucuda ortağım hep Berke'ydi. Onun bilmediğini ben ona öğretiyorum, benim bilmediğimi de o bana öğretiyor :).
Kurucular: BerkKaragul (Berk) & TheDrayS (Berke)
Adminler: TheDeagerS (Ali) & GrkmGuney (Görkem)

Boss Menüsü

Event Menüsü

Kit Menüsü

Meslek Menüsü

Oyun Menüsü

Ana Menü

Spawn (Dış Görünüş)

Portal

Orman

Market

Hammadde

EPMarketi (VipBilgi)

Boss

Arena

Son düzenleme:

UstaUser

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucumuz henüz beta aşamasında olduğu için sürekli geliştirilecektir, ilginiz için teşekkürler :).

TheDeagerS

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucumuz en kısa sürede güzel yeniliklerle birlikte açılıcaktır.

TheDrayS

www.Filo.ooo
En iyi cevaplar
0
Bakım süreci bitmiştir. Sunucunun merkezi değiştirilmiştir. Eklentiler güncellenmiştir.[DOUBLEPOST=1426107082,1426102311][/DOUBLEPOST]Sunucumuzun oyun versionu değiştirilmiştir.

Güncel version: 1.7.X

Son düzenleme:

UstaUser

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mükemmel Boss sistemi kurulmuştur, sunucu henüz BETA olduğu için eksik sayılır ancak hemen gelip test edebilirsiniz!

TheDrayS

www.Filo.ooo
En iyi cevaplar
0
Ticaret sistemi yenilenmiştir. Hatalar düzeltilmiştir.

Güncel sürüm: v3.4.2[DOUBLEPOST=1426182505,1426175960][/DOUBLEPOST]Boss Arenaları Yenileniyor.[DOUBLEPOST=1426189049][/DOUBLEPOST]Lapis'in Worth değeri değiştirilmiştir. Lapis: T16

TheDrayS

www.Filo.ooo
En iyi cevaplar
0
Tanıtım bayıcı , server içi ondan da bayıcı. Ayrıca 7 yorumun 6 sı yetkili , yazık. @TheDeagerS olmasa server çekilmez ( yetkililer arasında bir tek o ayak bulmuş ego değil aranızda )
Üste çıkması için uğraşıyon yardım ediyim bari .s
Dostum tüm yetkililerin görevi var. Aramızda ciddiyet biraz fazla. TheDeagerS oyuncu ilişkileri ile ilgilendiği için üyelerle daha samimi olarak konuşuyor. Kimsenin egosu yok. Sunucu berbat deyip çıkmak da nesi. Sunucunun kötü olan yanlarını söylemen yani eleştirmen kötü değil ama sadece kötülemek için bakmak yanlış. Yorumları konuya yazıyoruz çünkü olan her şeyi üyeler oradan takip edebilesin diye. Sunucumuz hakkında yorumlarını web sitemiz üzerinden bize ulaşarak bildirebilirsin.