Duvar Çalışması Öneri Ve Yorumlarınızı Bekliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KingDragon0001

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Evet arkadaşlar bugün size yapmış olduğum duvar çalışmasını göstermek istiyorum bu işlerde acemi oldum için sizin görüşlerinizi ve önerilerinizi almak istedim sizin önerileriniz ve görüşleriniz benim için çok önemli lütfen bu yorumu esirgemeyin.
Resim:

Brando

Zafer ancak ona inananlarındır.
En iyi cevaplar
0
Fotoğrafları shader kullanarak çekersen daha güzel gözükebilirler.

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
taşları öne çıkar tahta arkada kalsın. Aşırı acemi yaptığın intarnette medium medieval house falan yaz sonra ekranı ikiye bölüp solda videoyu izle sağda minecraftta adamın yaptıklarını yap bayağı gelişir buildin ben öyle yapıyodum hep

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Benim gibi hep kendin ilerlemeye çalışırsan sonunda hep Kovalski'nin önerisi çıkar. :)

KingDragon0001

Marangoz
En iyi cevaplar
0
taşları öne çıkar tahta arkada kalsın. Aşırı acemi yaptığın intarnette medium medieval house falan yaz sonra ekranı ikiye bölüp solda videoyu izle sağda minecraftta adamın yaptıklarını yap bayağı gelişir buildin ben öyle yapıyodum hep

demek istedğin bumu ?

Aerenn

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Desenler hoş durmamış, yatay olarak tekrarladığın deseni, dikey olarak tekrarlaman çirkin durmuş. Bütün blokların aynı hizada durması ise başka bir hata. Mesela koyu renkli tahtalarla, aralarında 5 blok mesafe bulundurarak 2 sütun yap. Onların bir blok arkasından hiza alarak boşluğu daha açık renk tahtayla doldur. Sonra sütunun alt ve üst uçlarını merdivenlerle, sütunların iç taraflarını da duvar/çitlerle süsleyebilirsin. İstersen sürekli aynı deseni A-A-A-A gibisinden tekrarlamak yerine A-B-C-B-A gibi farklı tasarımlar da deneyebilirsin. Başarılar...

KingDragon0001

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Desenler hoş durmamış, yatay olarak tekrarladığın deseni, dikey olarak tekrarlaman çirkin durmuş. Bütün blokların aynı hizada durması ise başka bir hata. Mesela koyu renkli tahtalarla, aralarında 5 blok mesafe bulundurarak 2 sütun yap. Onların bir blok arkasından hiza alarak boşluğu daha açık renk tahtayla doldur. Sonra sütunun alt ve üst uçlarını merdivenlerle, sütunların iç taraflarını da duvar/çitlerle süsleyebilirsin. İstersen sürekli aynı deseni A-A-A-A gibisinden tekrarlamak yerine A-B-C-B-A gibi farklı tasarımlar da deneyebilirsin. Başarılar...
Güzel bir öneri dikkate alcağım Teşekkürler

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu tip bir konu açmıştım. @bydemir06 nın kanalında bu konu ile ilgili bir videosu var. Videoyu o konuya hitaben çekmişti. Eğer konuyu bulursan videoyu da bulursun :)

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
OlymposTv Duvar Deseni yazar isen ulaşa bilirsin videoya youtube üzerinden

KingDragon0001

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Dedigim video izlenmesi belki yarim belki hic !
Birbiriini takip etmesin desenler derinligi iyi ver .
vidyoyu izledim ancak ilk çalışmalarım farklı desenler çalışıyorum sizin deseninizi deştirim dedim böyle oldu ama eskisine göre daha iyi sanki deme ?

LımonBerk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
shader kullan bencede
Fotoğrafları shader kullanarak çekersen daha güzel gözükebilirler.
Önemli olan yapının shader yada bir efekt olmadan güzel olması yoksa o yapının anlamı kalmıyor toprakdan bir ev yaparım c4d dende güzel bir render alırım koyarım buraya herkes beğenir yada abartmıyım bir medieval ev yapsam sıradan birde render alsam güzel bir tane hekrez beğenir ama oyuna girince eee daha güzel gözüküyordu derler.
evet kanalı güzel bir kanal güzel teknikler vesayre var ama bunlar fantastik ve modern yapılarda olmaz zira günümüzde en fazla sevilen yapı türü fantastik

peki bu nasıl olmuş tavsiyeleri alim
@bydemir06 @Aerenn @Kovalski
taş duvarları kullanmamanı ve renkli normal cam kullanmanı rica edicem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...