Durusezi ve psişik güçler

Zoriandu

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Anda benimkisi körü körüne bağlılık değil. Sadece aşırı merak. Bir bilgim olsa değerlendirip ona göre saçma ve ya değil diye karar vereceğim de bilgi eksik.
utku kardeşim sana verdiğim siteye bi' göz at. ya da telekinezi.com sitesine. sana önerim birazcık araştırman. bazen böyle şeylerin arasında umbrakinesis gibi yalanlar da olabiliyor.

UtkuÖZKAN

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
utku kardeşim sana verdiğim siteye bi' göz at. ya da telekinezi.com sitesine. sana önerim birazcık araştırman. bazen böyle şeylerin arasında umbrakinesis gibi yalanlar da olabiliyor.
Zaten attığın siteyi fütursuzca inceliyorum. Tek amacım bilgi sahibi olmak. Var ol bu arada.

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
reis sana önerim bunları okuyup bi' özet geçmen. daha sonra da buraya atman.
Biraz uzun olabilir, ben okudum sizinde okumanız gerekir. Hatta daha önce bunun konusunu bile açmıştım.
Bu boş işi tek taraflı araştırırsan bir yere varılamaz.

rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Anda benimkisi körü körüne bağlılık değil. Sadece aşırı merak. Bir bilgim olsa değerlendirip ona göre saçma ve ya değil diye karar vereceğim de bilgi eksik.
Daha önce internette psişik güçler ile tehdit edenleri gördüm. Fazla Ninja filmleri izlemenin yan etkileri olsa gerek. Araştırmanda başarılar.

Zoriandu

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Biraz uzun olabilir, ben okudum sizinde okumanız gerekir. Hatta daha önce bunun konusunu bile açmıştım.

Bu boş işi tek taraflı araştırırsan bir yere varılamaz.
ben bu işlere meraklı olduğum zamanlarda öküz gibi araştırırdım bunları. ne kadar siteye girdim ne kadar blog okudum bilmiyorum. okuduğum çoğu sitede anlatılan şeyler farklıydı. fakat hepsinde sonuç olumluydu. hatta kitap bile aradım. maalesef bulamadım tabi.

Yanlış bişeymi söyledim efenim
EVET! :(

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ben bu işlere meraklı olduğum zamanlarda öküz gibi araştırırdım bunları. ne kadar siteye girdim ne kadar blog okudum bilmiyorum. okuduğum çoğu sitede anlatılan şeyler farklıydı. fakat hepsinde sonuç olumluydu. hatta kitap bile aradım. maalesef bulamadım tabi.

EVET! :(

O kadar şey anlattıktan sonra pastayı koklatmazsa reklamcılık bunun neresinde olacaktı ki? B)

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
benim sitem yok :(
insanlar arasında farkındalık yaratmak için yapmış olabilirm bu tür şeyleri

Hepsinde sonuç olumluydu derken kast ettiğin anlatılanların hepsinde "xxxx deneme sonunda da olsa yaptım, sonunda başardım ama yorucuydu" gibisinden şeyler değil miydi? Okudukların yani.

Zoriandu

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hepsinde sonuç olumluydu derken kast ettiğin anlatılanların hepsinde "xxxx deneme sonunda da olsa yaptım, sonunda başardım ama yorucuydu" gibisinden şeyler değil miydi? Okudukların yani.
evet okuduğum tüm yazılarda insanların olumlu sonuçlar aldığını gördüm ve hepsinin sonunda ise şu vardı
"inanın. inanç en büyük şeydir." hatta ben bile bununla ilgili bir şey yazmıştım. hz. isa bile vardı içinde.

rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
evet okuduğum tüm yazılarda insanların olumlu sonuçlar aldığını gördüm ve hepsinin sonunda ise şu vardı
"inanın. inanç en büyük şeydir." hatta ben bile bununla ilgili bir şey yazmıştım. hz. isa bile vardı içinde.
Kendin denedin mi peki ?