Dünyanın en güzel ************* :O Çok şaşıracaksınız!

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Schematic vermezsen küserim bak ha :sırıtmak: Bana konuyu hortlatıyorsun demeyin. Her konu hortlatılır bir gün..

mehmettaskin

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
:D 2012'de açılan konuya saçma konular açmayın diyor adama bak.Hemde milleti eğlendirmek istemiş.Suçmu bu ? Hiç değilse 13 yaşındayım Mojanga girmek istiyorum. demiyor.

Xgenstudioz

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
vay be bu evi kimse yapamaz nerden bulucaz okadar toprağı :D

LegendofAnatolia

Kaptan Penguen
En iyi cevaplar
0
:sırıtmak: 2012'de açılan konuya saçma konular açmayın diyor adama bak.Hemde milleti eğlendirmek istemiş.Suçmu bu ? Hiç değilse 13 yaşındayım Mojanga girmek istiyorum. demiyor.

Akşam akşam neyle kafa buldum olum sen nerden atıp tutuyon 2012 de açılsa ne olmuş senin gibilerine yazdım o mesajı 2012 de açıldı diye 2013 de okunmucakmı o mesaj git büyüde gel bilip bilmeden mesaj atma saçma saçma şeyler yazmışsın mojanga girmek niye istiyim sorunlumusun olum sen ?

mehmettaskin

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ben sana öyle bir şey diyorsun demiyorum.Saçma bir konu değil.6 sayfa olan konuya sonradan saçma saçma konular açmayın dersen senin saçmalığındır.

LegendofAnatolia

Kaptan Penguen
En iyi cevaplar
0
Bu konu hala güncel bu konuyu görüp aynı şakayı bende yapıyım diye forumda konu açanlarda olabilir onlara seslendim sende saçma saçma konuşma