Dropper 1 - Dikey Parkur Haritası !!!

lasetay

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar ben Jadmaga
BİR BAŞKA KLASİK HARİTA İLE BİRLİKTEYİZ
" DROPPER "
Parkur Haritalarını çok seviyorsunuz ama zorluyor ve sıkıyor mu? Bu harita tam size göre. Hem eğlenceli hemde o kadar zor değil :)

Üstelik Mimarisi de çok güzel.

Kanalımdaki diğer videolarada göz atmayı unutmayın.
Gelin "Hayatta Kalma" serimi birlikte şekillendirelim :)

@InnocentBunny @Ardart @Acarz @KakashiCZ @OrocTR @bydemir06 @Adragos @Berk @CemoTR @Yaman @Chickenborg @Uchiha_Madara @Anjo_TR @EminGny @yentibaba @aradabir007 @SüperAhmet @Korkak Adam @SerhatGundogdu @Lapynours2 @Majoras @MiracOrsMirac @TurkishCaptain @furkan3000 @HERGELEMAN @Ahmet Gelir @Psychostrike @AniMinePROjects @Yurekreo_ @caandalek @EgemenGrler @Ashan @Mertka @TheKordon @BYYARALIQRALL @MrMert03 @Slower1903 @Bay ZZ @Sarper170 @RanKod @BraveHero @muhammed1841 @furquan @fyreUK @TheMuhammed2188 @Guena13 @Bartuzen @Mulfucer @AtooPlays @adenzu54 @TheMissingLink @Ragnarak @Rosenrot

Son düzenleme:

Neria991

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Kaç yıllık bir harita bu anlıyorum popüler olduğu için bir zamanlar çekiyorsunuz ama artık eskisi gibi değil, izleyenlerin daha yeni ve heycanlı bir şeye ihtiyacı var o zamanlar bu modaydı bu oynanıyordu ancak şimdi daha fazla seçenek var.:se:

PwParadox

Konun için düşüncem profil kapağımda
En iyi cevaplar
0
Orjinal değil ve virus total yok ne yazık ki sandığınızdan biraz daha zor bu işler :(

lasetay

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kaç yıllık bir harita bu anlıyorum popüler olduğu için bir zamanlar çekiyorsunuz ama artık eskisi gibi değil, izleyenlerin daha yeni ve heycanlı bir şeye ihtiyacı var o zamanlar bu modaydı bu oynanıyordu ancak şimdi daha fazla seçenek var.:se:

yaklasık 3-4 yıllık vardır. Eski olabilir ama yeni versiyonlarını da çekecegim icin 1. haritasından başlayayım dedim. Yorum ve tavsiyen için teşekkür ederim :)