Dream of Omniscient | Her şeyi Bilenin Hayali | Ronin Mimar Takımı

Mello01

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yapı baya güzel olmuş ama velakin ,
Bu kadar mapı oyuna giripte yaptıgınızı sanmıyorum .
Ayrıca map kimsenin işine yaramaz yani baya emek var çok güzelde olmuş ama işe yaramayan bi mapa bu kadar uğraşmak zaman kaybı .
Yav moruq çok haklısın ya ./dolapyap komutuyla yaptık zhaten evler kesinlikle el emeği falan değil /evyap /güzelevyap gibi komudlarden zeten. Hem yönö Everblöööööğm yarışmaya katılıyör pmcde birinci ölöyör ömö işe yarıyo mu o map? YOOOOOOOĞ O ZAMAN EVErblööm iyi değil zeten.

TOİ.

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
O khadahr boşhuna uğraşıhımısınız bi /Dream of Omniscient yap komutu iş görürühdü khadreşh.

Klasus

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
O kadar anime izliyorsun hepsi boşa gidiyor kardeşim boşuna izliyorsun onları çok da güzel çiziyorlar ama izliyorsun bitiyor işte
Programla yapıyoz kardeşim biz ne oyunu yaaa : DD
Hey Allahım bi bitmediniz
Yav moruq çok haklısın ya ./dolapyap komutuyla yaptık zhaten evler kesinlikle el emeği falan değil /evyap /güzelevyap gibi komudlarden zeten. Hem yönö Everblöööööğm yarışmaya katılıyör pmcde birinci ölöyör ömö işe yarıyo mu o map? YOOOOOOOĞ O ZAMAN EVErblööm iyi değil zeten.
Saten 7/24 pc başında olan birisiyim Animeler saten bi işe yaramaz sadece izlemeyi seviyorum .
Siz bu tür mapları güzel yapıyorsunuz iyi hoş tamam ama bu tür maplar için günlerce uğraşmaya değmez .
Ben komutlardan veya oyundan bahsetmiyorum Çeşitli Harita yapma programları var bu tür buildler genelde o programlarla yapılır .

L

LifeTaker

Ziyaretçi
Saten 7/24 pc başında olan birisiyim Animeler saten bi işe yaramaz sadece izlemeyi seviyorum .
Siz bu tür mapları güzel yapıyorsunuz iyi hoş tamam ama bu tür maplar için günlerce uğraşmaya değmez .
Ben komutlardan veya oyundan bahsetmiyorum Çeşitli Harita yapma programları var bu tür buildler genelde o programlarla yapılır .
Haritanın bir kısmı canlı yayında yapıldı, bilmeden bu tarz cahilce yorumlar atmazsan sevinirim emeğe saygısızlık yapıyorsun. Günlerce uğraşmıyoruz zaten, uzun bir zamana yayarak yaptık projeyi ve emin ol takımdaki herkes çevresinde popüler insanlar hayatını bilgisayara adayan insanlar değil. İyi forumlar

Klasus

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Haritanın bir kısmı canlı yayında yapıldı, bilmeden bu tarz cahilce yorumlar atmazsan sevinirim emeğe saygısızlık yapıyorsun. Günlerce uğraşmıyoruz zaten, uzun bir zamana yayarak yaptık projeyi ve emin ol takımdaki herkes çevresinde popüler insanlar hayatını bilgisayara adayan insanlar değil. İyi forumlar
Canlı yayınınızı ben izlemedim açıkcası ki izlemeyenlerde vardır .
Canlı yayında yaptıgınızı bilmiyordum Kusura bakmayın .

saten değil zaten
Eğer saten zaten olarak anlaşılıyorsa sıkıntı yok . :)

L

LifeTaker

Ziyaretçi
Şu haritaya bile hala laf buluyorsanız ,yemin ediyorum sadece kıskançsınız.
Biz da skypede falan aramızda konuşuyoruz bazen, planet minecraft gibi bir yerde dünyanın en iyi mimarları bu projeyi yılın projesi diye tanımladı, burada saçma sapan eleştiri yapanlar falan oldu :D Hayat ilginç

An itibariyle twitterda;