Dream of Omniscient | Her şeyi Bilenin Hayali | Ronin Mimar Takımı

L

LifeTaker

Ziyaretçi
Merhaba millet!
Bugün, çok uzun süredir üzerinde çalıştığımız, içindeki her bir yapının kendi içinde proje olduğu yeni bir yapıyla/yapılarla karşınızdayız.
Yakın zamanda youtube kanalımızda bu yapıyla ilgili olmak üzere çeşitli videolar yayınlayacağımızı söylemek isterim. Eğer projeyi beğendiyseniz konuyu beğenip, yorumda bulunabilirsiniz. PMC hesabı olan arkadaşlar 'dia' vererek destek olabilirler.
Bize en büyük desteği youtube kanalımıza abone olarak yapabilirsiniz. Kendinize iyi bakın, sağlıcakla kalın!
-
Youtube
-
Sinematik
-
-
İngilizce Olarak

-
Resimler

İndirme Linki: http://www.mediafire.com/download/qkt1tj1k9d4ztbk/projeoda.rar

Son düzenleme:

Mello01

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mükemmellik.

Edit: Çok abartmışım ama cidden baya muhteşem bir yapı

jackopmackop

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yapıtı yakından görmek istiyorum . Sunucu'ya kurduysanız özelden ip verebilirmisiniz :D

Muhteşem olmuş .d

TOİ.

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
9,37/11
Aslında hepsi çok hoş. Bir sıkıntı yok. Fakat ben daha çok "az yapı, çok iyi yapı" düşüncesini savunuyorum. Resimde sayıca fazla yapı var. Kendileri de iyi elbette. Ama yapılar üzerinde biraz daha çalışılıp, detaylandırılabilirdi. Elbette detaylandırılmış fazlasıyla özen gösterilmiş fakat (bence) "yetmiyor" da diyemem. Zaten her zaman bir eksik olacaktır ki insanın gözünde hoş olsun.
Baştaki şaka amaçlıydı elbette :D (Siz beni umursamayın ben kimim la? :D)

9,7/10
Çok iyi olmuş devam edin.

Son düzenleme:

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Harita sürümü 1.8.x dimi ? bilmeden bişi yapmayak

L

LifeTaker

Ziyaretçi
9,37/11
Aslında hepsi çok hoş. Bir sıkıntı yok. Fakat ben daha çok "az yapı, çok iyi yapı" düşüncesini savunuyorum. Resimde sayıca fazla yapı var. Kendileri de iyi elbette. Ama yapılar üzerinde biraz daha çalışılıp, detaylandırılabilirdi. Elbette detaylandırılmış fazlasıyla özen gösterilmiş fakat (bence) "yetmiyor" da diyemem. Zaten her zaman bir eksik olacaktır ki insanın gözünde hoş olsun.
Baştaki şaka amaçlıydı elbette :D

9,7/10
Çok iyi olmuş devam edin.
Az yapı, çok iyi yapı mantığı yanlış bir mantık değil fakat bu yapıyla çelişmiyor. Resimlerde bir oda ve içerisinde çeşitli oyuncaklar, maketler görüyorsun. Odaklanılması gereken nokta ana yapılar ve ana yapıların bulunduğu ortam olmalı, ortam da bir bütün olduğundan sadece maketlere bakarak bunlar yetmiyor denmesi yanlış bir düşünce bana kalırsa. Detaylandırılabilirdi derken neyi kast ettiğini anlayamadım zira güzel yapı = detaylı yapı diye bir mantık yok. Düzgün bir dille eleştirmeye çalışmışsın fakat yaptığın eleştirinin içinin boş olduğu kanaatindeyim. Yorumun için teşekkürler.

Harita sürümü 1.8.x dimi ? bilmeden bişi yapmayak
Evet aynen 1.8 ve üzeri

Klasus

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yapı baya güzel olmuş ama velakin ,
Bu kadar mapı oyuna giripte yaptıgınızı sanmıyorum .
Ayrıca map kimsenin işine yaramaz yani baya emek var çok güzelde olmuş ama işe yaramayan bi mapa bu kadar uğraşmak zaman kaybı .

L

LifeTaker

Ziyaretçi
Yapı baya güzel olmuş ama velakin ,
Bu kadar mapı oyuna giripte yaptıgınızı sanmıyorum .
Ayrıca map kimsenin işine yaramaz yani baya emek var çok güzelde olmuş ama işe yaramayan bi mapa bu kadar uğraşmak zaman kaybı .
O kadar anime izliyorsun hepsi boşa gidiyor kardeşim boşuna izliyorsun onları çok da güzel çiziyorlar ama izliyorsun bitiyor işte
Programla yapıyoz kardeşim biz ne oyunu yaaa : DD
Hey Allahım bi bitmediniz