DostCraft / Faction / Minigames / 1.7.X / Lapissiz / Zor Sunucu / Mc.DostCraft.Com

Mlhysrszn

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Son zamanlarda biliyorsunuz ki lapissiz bir sunucu bulmak zor ve bunu dostcraft yaptı zor lapissiz bir sunucu yaptı. İşte o sunucu hakkaında biraz bilgi

DOSTCRAFT

http://signaturecraft.us/serverstatus/eJzzTdZzyS8ucS5KTCvRc87P5TIyNTUz5YKLKegquCUml2Tm5ynoK_hm5mWmJ-amFnM55-fnlKWWZCYncoWkFhUlZuYpGIK0wjEA69Ma1A--.png

İp: Mc.DostCraft.Com

6GB Ram - 64 Kişi Kapasitesi

Factions + Minigames

Bizi Bazı Serverlerden Ayıran Özelliklerimiz​
Bil Balakım Eklendi
Lapissiz Bir Sunucu Olmamız
Bilgili Profosyonel Kadromuz
Oyuncuların Sözlerini Değerlendirmemiz
Küfür Ve Hakarete Karşı İlgili Admin Ve Rehberlerimiz
Rehberlere Özellik + İtem Verilmemesi (/me - /mute yetkilerinden başka)
İletişim
Burakakmanoglu
Asksehidi01

/BuraklaOynuyoruz
/Kalamar
/lgturquality
/Bayburakoyunda
/Kalamar96
/**********Turquality

Sunucu Resimleri
Spawn

Faction Spawn - Market

Faction Spawn - ATM

Enchant

Hammadde

VipHammadde

Tanıtım Videomuz
İyi Forumlar

Son düzenleme:

NetherBerke

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence diger eski dostcraft süperin ötesiydi survival süperdi dostluklar , köyler vardı . Ama kapatıldı o eski dostcraft olcaktıda yeniden 7/24 orda oynamıcaktım Çok özledim çok bu serverınıza 10 basardı bence :(

Mlhysrszn

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bence diger eski dostcraft süperin ötesiydi survival süperdi dostluklar , köyler vardı . Ama kapatıldı o eski dostcraft olcaktıda yeniden 7/24 orda oynamıcaktım Çok özledim çok bu serverınıza 10 basardı bence :(
Eski dostcraft'ı yazın tekrar açmayı düşünüyorum fakat eski oyuncularımız geri gelmeyebilir daha çok detay istiyorsanız bu konuda skype ekleyin Mlhysrszn[DOUBLEPOST=1399392990,1399392919][/DOUBLEPOST]
Konunuzu Düzeltmelisiniz
Gerekli Bilgileri Eklemelisiniz
Ve Ek Olarak Lapissiz Demişsiniz Ama Hammadde Ve Vip Hammadde Var + Ordada Lapis Var :/
Hani Biraz Tuaf Olmuş
Lapissiz evet ama normal hammaddede yok

Cicchio

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bende eski dostcraftı çok beğenmiştim ben gelirim açarsanız

NetherBerke

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lütfen açın orda çok dostluklar vardı ben mcyi sırf bu sw için oynuyordum cidden hep bu swde takılırdım zaten :(

Mlhysrszn

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
SiphAziz ve en iyi dostum saydam23 biz senle swnin kapanmasına 10 gün kala hatıra fotografı çektirmiştik sen ben sayadm istersen atabilirimde :( ve kapandı ve mcden zevk almamya başladım
Hatırlıyorum. Skype Adresimi ekleyebilirsin Mlhysrszn

NetherBerke

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hatırlıyorum. Skype Adresimi ekleyebilirsin Mlhysrszn
Zaten varsın skypmde ve eski dostcraftın açılmasını dört gözle bekliyorum açılmassa cidden çok üzülürüm :(:(:([DOUBLEPOST=1399715830,1399640915][/DOUBLEPOST]Eskini açın lan açmassanız keserim kendimi :(