Etkinlik "Don't Starve" Ödüllü Logo Yarışması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BAHA54

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Üye Spam yaptığı için uyarılmıştır.
ARKADAŞLAR KANALIMDA DONT STAVE SERİSİ VARDIR İSTEYEN Bİ GÖZ ATSIN :)************************Sansür**********

Hallelujah

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar tekrar ve tekrardan söylüyorum başvuruları buradan değil bana mesaj atarak göndereceksiniz. Bu son uyarım bir daha söylemeyeceğim.

craft_man

Shia LaBeouf
En iyi cevaplar
0
Son mesajlar silindi. Logolarınızı burdan paylaşmayın. Zaten Moderatör arkadaş konuya ekliyor, bu şekilde paylaştığınızda sayfa kirliliği oluşuyor.

eXtremeXTech

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Katılıcaksak resmi nasıl yollayalım ömdenmi yoksa direk attiğımız posta ile mi ?

Wanteredman

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ben de katılmak istiyorum ama logoyu nereye yollıyıcaz

y_cNkc

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ek Dosya nasıl oluyor

Bildiğim kadarıyla xenforo forum sisteminde özel mesaja dosya ekleme seçeneği bulunmuyor. hizliresim.com gibi sitelere tasarımınızı yükleyip ardından COLLIDE isimli moderatörümüzün ismine tıklayarak açılan pencereden ''Konuşma Başlat'' yaparak yollamanızı öneririm :) İyi Forumlar :)

Xusdune

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bildiğim kadarıyla xenforo forum sisteminde özel mesaja dosya ekleme seçeneği bulunmuyor. hizliresim.com gibi sitelere tasarımınızı yükleyip ardından COLLIDE isimli moderatörümüzün ismine tıklayarak açılan pencereden ''Konuşma Başlat'' yaparak yollamanızı öneririm :) İyi Forumlar :)
teşekkürler :)

craft_man

Shia LaBeouf
En iyi cevaplar
0
Hayır, bulunuyor. :)

Slartibartfast

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
  • Adınız ve Soyadınız:Sefa Çayır
  • Yaşınız:15
  • Şartları kabul ediyor musunuz ?:Evet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...