Don't Starve Karakterim Delirdi!

Neliel

Marangoz
En iyi cevaplar
0
mücevherlerle öldükten sonra seni tekrar diriltecek bir tılsım yapabilirsin yada her vuruşunda karşındakini donduracak bir asa

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Bu arada oyunda mücehverler ne işe yarıyor?
Ve hasır yatak tek kullanıklıkmı?
mücevherlerle öldükten sonra seni tekrar diriltecek bir tılsım yapabilirsin yada her vuruşunda karşındakini donduracak bir asa
Evet Müchevherler ile Mızrağına alev ya da buz gibi özellikler ekleyebilir rakiplerini dondurup azını yüzünü dağıtabilirsin ya da yakabilirsin :D

Bu arada yeniden dirilme tılsımı var mı bilmiyorum ama checkpoint'ler ve heykelden diriliyo sadece heykel için Et Sakal falan lazım bi şey daha lazımdı hah board yani tahta lazım bu 3ü olunca yeniden dirilme heykeli yapabilirsin :)

kaand

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
mezarlardan amulet cıktığında ve giydiğinde sanırım akıl sağlığı inmiyor ve öldüğünde diriliyorsun ama giymen lazım

ereneren2

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şimdi sana hemen kurtulmanın yolunu söylicem git scince machine icin esya topla yoldu buldugun ciciekleri al tabi sonra scince machineden shave yapaip sakalini kes fullenir zekan kışın yemek bulmak çok zor olucak şimdiden hazırlanmaya BAŞLAMA winter o meter yapabiliyosan yap soğuklar gelmeye başlayınca (Kar yağmadan önce) Git berry bush kaz evinin yanina yerleştir çümkü kışın touch stonene yoksa gezemezsin

Excuted

-Calibre-
En iyi cevaplar
0
Evet Tek Kullanımlık ayrıca ben 199. gündeyim hiçbir zaman akıl sağlığımı düşürmedim :)
199mu? oyuna nasıl save atılıyor ve atılıyorsa bana atsana??
:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:
Bence de çok sallamasyon gitti :D
Oyunun savesi minecraft gibi %appdata%'da değil
Ama bir yerde var oyunun savesi o kesin eğer onu bulursam 300 günde giderim save yedeklerim sürekli :D

!!%CRAFTİNG%!!007

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyuna şöyle save atılıyor usb flash sürücün varsa yoksa olmaz bilgisayara tak interneti kes.
Sonra başlata %appdata% yaz sonra yukarıda appdata ya tıkla sonra local ın içine giriporada steam kullanıyosan kullanıcı adın crackli oynuyosan FLT klasörü var onu usb ne kopyala sonra öldüğünde onu silip yeniden tak kaydettiğin yerden başlıyacak!

AMA İNTERNETİ KEMEYİ UNUTMA!

İŞİNE YARAMIŞSA BEĞEN

!!%CRAFTİNG%!!007

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence de çok sallamasyon gitti :D
Oyunun savesi minecraft gibi %appdata%'da değil
Ama bir yerde var oyunun savesi o kesin eğer onu bulursam 300 günde giderim save yedeklerim sürekli :D
%appdata% yaz sonra yukarıda appdata ya tıkla sonra local ın içine girip orada steam kullanıyosan kullanıcı adın crackli oynuyosan FLT klasörü var onu usb ne kopyala sonra öldüğünde onu silip yeniden tak kaydettiğin yerden başlıyacak!

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Oyuna şöyle save atılıyor usb flash sürücün varsa yoksa olmaz bilgisayara tak interneti kes.
Sonra başlata %appdata% yaz sonra yukarıda appdata ya tıkla sonra local ın içine giriporada steam kullanıyosan kullanıcı adın crackli oynuyosan FLT klasörü var onu usb ne kopyala sonra öldüğünde onu silip yeniden tak kaydettiğin yerden başlıyacak!

İŞİNE YARAMIŞSA BEĞEN
Yani sen oraya hazır save yükledin ?

!!%CRAFTİNG%!!007

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
hayır ben böyle yapmadım öldüğümü anladığında direk alt+f4 çektim :D

Excuted

-Calibre-
En iyi cevaplar
0

İŞİNE YARAMIŞSA BEĞEN
deniycem işey yararsa beğenirim

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Kardeş o domuzlar biraz tehlikeli dolunay çıktığında sana saldırıyorlar ben bir oda yaptım domuz evleri için.