Donanımlardan anlayan tayfa

mciltrot34

International Rias Fanclup President
En iyi cevaplar
1
Başından beri yaptığınız hata Konsol ve bilgisayar mimarisini karşılaştırmak.

KebabReyiz

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
İşlemci Soğutuna Gerek Yok O Sistemde Kasa 600w Çok Fazla O Sisteme 300-350W Bile Yeterk Dediğin Gta5 İşin 1,7 K Sistem Çıkarttın Ve O Sistem Gayet Gereksiz Çöp Bir Sistem Böyle Gir Sistem Alırsa Çok Daha Rahat Şekilde Ve Eğer Soğutum Olsun Klavyem Olsun Mausum Olsun Diyorsan
Aldığın Soğutucuyu Ekle 100TL O 150 TL Logitech G300Ss ve G103s Klavye Mause Alırsın Eğer Sana
1,414,24 + 150 + 108,52 Etti 1670 TL
Eğer Kalvye Mause Klasik Olsun Diyorsan
1,414,24 + 30 + 108,52
Ve Bu Sisteme Ek Olarak Steam Üzerindne Değilde GameKeyStore Olsun PlayStore Olsun Gta5 Rahatca Sığdırırsın

GmG de Gta V 39$

Whoproshenob

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ps4 Pc deki heyecanı asla veremez.
:S Sabaha kadar devam edebilirim. Ne heyecanından bahsediyorsun onu söyler misin? 120 ekran televizyonda koltuğa yaslanıp rahatça gözlerin ağrımadan, bozulmadan, klavye mause den daha rahat ve kolay olan gamepad ile oynamaktan daha güzel neresi var şunun.

KebabReyiz

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
:S Sabaha kadar devam edebilirim. Ne heyecanından bahsediyorsun onu söyler misin? 120 ekran televizyonda koltuğa yaslanıp rahatça gözlerin ağrımadan, bozulmadan, klavye mause den daha rahat ve kolay olan gamepad ile oynamaktan daha güzel neresi var şunun.
Yaw sanane. Ben belki klavye mousela daha iyi oynuyorum? Keyfimin kahyası değilsin ya?

mciltrot34

International Rias Fanclup President
En iyi cevaplar
1
PS4'e Klavye + Mause takılabildiğini unutmayın. 1200 TL'ye 500 GBlik PS4'lerden alın 20-30 TL'yede usb klavye mouse alın. Aparatıda çok pahalı bir şey değil zaten.

Whoproshenob

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yaw sanane. Ben belki klavye mousela daha iyi oynuyorum? Keyfimin kahyası değilsin ya?
O zaman PC daha heyecanlı demiyeceksin. sanane benim zevkimden. Bana göre de ps4 daha rahat. Bir mesajı atmadan önce 2 kere düşün lütfen. Rahatlığı kendime göre söylüyorum sana pc daha rahat gelebilir ama @mciltrot34 arkadaşın söylediği gibi ps4 e de klavye mause takılabiliyormuş. @rayandu06 Çok haklısın ama 1500 TL lik bir sistemde(yukarıda gördün) gtx 750 ti almak için diğer donanımlardan kısınca kalite malite kalmıyor. Frisby kasanın içindeki psu kaç watt verdiği bile belli değil. 500 yazıyor diye 500 watt veremez. Ha verdi diyelim bir elektrik kesintisinde köfte kokusu gelmesini istemiyorsan o kasayı alma. Diğer bir şey ise 80+ olmayan bir kasa pc 50 watt çekerken 85-90 watt çeker. bunu 350 watt a göre hesapla bir de. 2500 TL bütçe varsa bende pc derim arkadaşlar halen o bütçeye pc nin daha iyi olduğunu söylüyor :(

Kaan697

Vae Victus
En iyi cevaplar
0
Ps4 De Oynadığın Oyunlar Medium High Canım Benim İstiyorsa Aynı Ayarlarda Aynı Oyunları Oynayatacak Pc Yi O Yıllık Saçma Ücreti Vermeden Ve Sürekli Elin O
tGamepad E Bağlı Kalmadan Oynayabiliyorsun Ve Pc Nin Sana Verdiği Tek Avantaj Oyun Değil Ps - xbox Gibi Eğlence Kutusu Adıyla Anılan Birşe
ty Değil Pc Sana Her Türlü Yazılım Kullanma İmkanını Sunuyor En Basit Ps4 De Paint Varmı ? Yok Hai Tabi İstediği Oyun Ps4 e Özeldir Bilmem Sadece Oyun İçin Alır Bir Oyun İçin 1,7 K Para Verir Bir Çılgındır Orasını Bilemem Yada Pc Nin Sağladığı Oyun Oynamaktan Başka Grafiktir Programlamadır Cart Curt Gibi İmkanları Dışlayıp Sadece Kahrolasıca Oyun Oynuyordur Orasını Hiç Bilemem
hewal her kelimenin baş harfini büyütmeye üşenmion mu

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
yanlış hesapladım ya 1500 TL + 180 TL Gta 5 + 77 TL yıllık ps+ hesabı = 1757 TL cnm. Endonezya ps storeye bakarsan görürsün. Ayrıca ps4 ün grafiklerini neden bu kadar eziyorsun. 1080p 60 fps bence çok güzel. Testlerde de o kadar fark olmadığı ortada. Cart curt diyerek insanların gözünü boyama. Sırtında taş taşıyacaksın sanki. Pc deki zevki vermiyormuş :D Ben buna gülerim. 120 ekran televizyonda koltuğa yaslanıp uzaktan rahatça oynamak varken 21 inç monitörde mi oynayacaksın. Monitöre yakından baktığın için gözlerin 10-15 kat daha zarar görüyor(Tabi sen televizyona dibinden bakmıyorsan). Her şeyi geçtim herkesin 2.5k parası mı var. O aldığın ps4 ile rahat 5-6 seneye(ps5 çıktıktan 1-2 sene) kadar oyunları kasmadan 1080p 60-30 fps oynarsın. Oyunlar tek bir cihaz için optimize edildiğinden kasma derdi yok. Şuanda bile gta 5 ps3 te oynanabiliyor. O senin tercihin herkes PC mi sevecek.
Kol asla fare ve klavyenin yerine geçemez.

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
O zaman PC daha heyecanlı demiyeceksin. sanane benim zevkimden. Bana göre de ps4 daha rahat. Bir mesajı atmadan önce 2 kere düşün lütfen. Rahatlığı kendime göre söylüyorum sana pc daha rahat gelebilir ama @mciltrot34 arkadaşın söylediği gibi ps4 e de klavye mause takılabiliyormuş. @rayandu06 Çok haklısın ama 1500 TL lik bir sistemde(yukarıda gördün) gtx 750 ti almak için diğer donanımlardan kısınca kalite malite kalmıyor. Frisby kasanın içindeki psu kaç watt verdiği bile belli değil. 500 yazıyor diye 500 watt veremez. Ha verdi diyelim bir elektrik kesintisinde köfte kokusu gelmesini istemiyorsan o kasayı alma. Diğer bir şey ise 80+ olmayan bir kasa pc 50 watt çekerken 85-90 watt çeker. bunu 350 watt a göre hesapla bir de. 2500 TL bütçe varsa bende pc derim arkadaşlar halen o bütçeye pc nin daha iyi olduğunu söylüyor :(
Tamam Pis Teknopatçı Sen Kralsın Git Orada Tahtını Sürmeye Devam Et Sen Prosun Kingsin Ok ? :p[DOUBLEPOST=1436286217,1436286130][/DOUBLEPOST]
hewal her kelimenin baş harfini büyütmeye üşenmion mu
Alıştım Artık Capsclok Tuşunu Hiç Kullandığımı Hatırlamıyorum Sol Elimin Küççük Paramayı Sürekli Shiftte Duruyor :p

Kaan697

Vae Victus
En iyi cevaplar
0
seroxlar oyun konsolu vs pc toplama tartışması yapmanız çok saçma töce bizden ayı gibi vergi almasa hem pc alırdınz hem ps4 çoğu memleket öyle yapıor

KebabReyiz

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ps4 de Kodlama yapabiliyo musun ha ? Tasarım yapabiliyo musun ?

Whoproshenob

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tamam Pis Teknopatçı Sen Kralsın Git Orada Tahtını Sürmeye Devam Et Sen Prosun Kingsin Ok ? :p
Teknopatçı değilim. bazı yazılım sorunlarına teknopatta çözüm aramak teknopatçılık mı oluyor. Benim konumu orda gördüğüne göre sen de pis bir teknopatçısın. Hı .d