DometMC | Açık Arttırma | Rütbe ve RütbeHammadde | Fırsat ve Edit | Kasalar | Hile Koruması | 1.8.X

Freezq

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

GÜNCEL KONUMUZ : Tıkla

-=- Sunucu Adresimiz : DometMC.Nitrado.Net -=-
-=- Sunucunun 5 GB'lık RAM'i vardır -=-
-=-
Sunucunun Kapasitesi 52 Kişiliktir -=-
-=- Sunucumuza girmek için
1.8/1.8.1/1.8.2/1.8.3.......1.8.8 versiyonlarına sahip olmanız gerekir -=-
-=-
Sunucumuzun türü Faction'dur -=-

-=- Din, dil, ırk ayrımı yapmak , diğer kullanıcıları ezik duruma düşürmek gibi davranışlar kesinlikle yasaktır -=-
-=-
Küfür, argo kelimeler içeren mesajlar yazmak yasaktır -=-
-=- Hile kullanmak, buglardan faydalanmak yasaktır -=-
-=-
Kendini yetkili gibi göstermek, diğer kullanıcılardan faydalanmak vs. davranışlar yasaktır -=-
-=-
Diğer kullanıcıları rahatsız etmek yasaktır -=-
-=-
Başka sunucuların reklamlarını yapmak yasaktır -=-

-=- Herkesin eşit olduğu bir sunucu! -=-
-=-
Sürekli en az bir Kurucu ÇEVRİMİÇİ! -=-
-=-
Yeni güncellenmiş Hile engeli! -=-
-=-
FactionPvP modu! -=-
-=-
Lagsız ve Verimli Sunucu! -=-
-=-
Oyuncular ile Sürekli İlgilenen Yetkililer! -=-
-=-
Bilmediğiniz sorular için Rehber desteği! -=-

Rütbe ve RütbeHammadde

Serverimizde bulunan para ile sadece marketten alışveriş yapılmıyor, aynı zamanda sizi bir üst rütbeye çıkartıyor.
Oyuna ilk girdiğinizde
Acemi rütbesi ile başlarsınız.
Biraz para topladıktan sonra /rütbeatla komutu ile bir üst rütbeye geçebilirsiniz.
Tüm rütbeleri görmek için de /rütbe komutunu kullanabilirsiniz.
Ayrıca Asteğmen ve daha üst bir rütbeye gelirseniz
Size Özel Hammadde'ye ulaşabilirsiniz.

CS:GO
Kasaları
Serverimizin özellikleri arasında CS:GO kasaları da var! /warp fırsat'ta Obsidian kazarak ara sıra CS:GO Anahtarı Parçası kazanarak 64 tane CS:GO Anahtar Parçası olduğunda Bir CS:GO Anahtarına sahip olabilirsiniz!

Fırsat ve Edit

Sunucumuzda bulunan bir özellikte; /warp fırsat ve /warp edit. Fırsat sayesinde Obsidyen veya Yosunlu Taş kazarak bunları /warp fırsat'ın yanlarına koyduğumuz köylülerden takas yaparak Ejderha Parası'na veya Silah Parçası'na dönüştürebilirsiniz. Elde ettiğiniz Ejderha Paraları ile Edit eşyalara, Silah Parçası ile çok güçlü bir silaha sahip olabilirsiniz. (Yanlış duymadınız, evet :). Bildiğiniz elinize kalaşnikof alıp dağlarda ateş edebilirsiniz.)

Açık Arttırma

Sunucumuzda bulunan Açık Arttırma özelliği sayesinde eşyalarınızı diğer oyunculara daha kolay bir şekilde satabilirsiniz. /auc komudu ile tüm Açık Arttırma komutlarını öğrenebilir, elinize satmak istediğiniz eşyayı alıp /auc start (Ne kadar eşya satacaksanız yazın) (Başlangıç teklifini yazın) (Teklifin kaçar kaçar artacağını yazın) komudu ile parantez açmadan sadece rakamlarla yazıp, /auc bid (Para miktarı) veya direk /bid yazarak açık arttırmaya teklif verebilirsiniz.

KURUCULARIMIZIN SKYPELERİ

DogukanTR : better.than8
AhmeTR : ahmetguler.44

SUNUCUMUZDAN KARELER

-=- Arenamız -=-

-=- /warp Fırsat'ımız -=-

-=- Spawn'ımız - =-

Sunucumuz hakkında istek ve görüşlerinizi yorum atarak belirtebilirsiniz.
(İçerik güncellemesi artık diğer güncel konumuzda. Konuya gitmek için TIKLA )

Son düzenleme:

DometMC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucumuzun kurucusu olarak hepinizi beklerim. Çok güncel bir sunucudur. Ortam vardır. İyi günler :) <3

WitherLegend

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Selamlar, sunucuya girdim ve sunucuyu değerlendirmek isterim.Nickim MajsterkoS.

Sunucudaki fikirler güzel, ama:
Artıları:
Kasalar ve anahtarları
Rütbeler (Artık her sunucuda var gerçi)
Buildlerin alıntı olmayıp, el emeği olması
1.8 Olması (1.7 Devri bitti)

Eksileri:
Hile koruması yok.
Adminler orta seviyede ilgileniyor.
Kadro eksik (rehber).
ScoreBoard yok.
Essentials dil dosyaları ve jobs plugini AhmetMelihTR paketinden alıntı, her ne kadar bunu inkar etselerde öyle..
Sunucuda ki CS:GO kasasını X-Ray kullanarak bulanlar var.
Oto Lapis satma dışında manuel olarak satma yok.
Bazı eklentiler ingilizce, PlotMe Factions vb.
Adminler klan açmış.Yetkili klan açar mı hiç ?
Bazı yerlerde UTF-8 bazı yerlerde ingilizce karakterler
13 Kişilik dev oyuncu sayısı (dev diyoruz, çok fazla! şaka maka gerçekten reklam eksikliği var)

Ayrıca, CS:GO kasasının yeri spawndaki ağaçların altında.Çok belli zaten.Sırf görsünler diye koymuşlar.Haritada saklı değil yani.Amaç: haritada saklı söylemek fakat ortada.X-Rayla bulunuyor zaten.

Son dakika da şöyle bir olay geçti, sunucuda bug buldum.İsteyene özelden anlatırım söylememek şartıyla.Neyse anlatıyımmı diyorum ödül ne diyorum orada arada spam yaptım tabi.Neyse bunlar işte forumdaki skripti almışlar (mute skripti bilgiler falan yazıyor) 2 dakika mute yemiştim.5 Dakikadır mutem açılmadı.Sonra /helpop'dan spam yaptım, mutemi açmadınız açın diye.Banladılar.Ban sebebine de git başka sunucuda rahatsızlık ver yazdılar.Anlayacağınız oynamayın, oynatmayın eksiklikleri çok.Rezillik.

Değerlendirmeler:
Kadro Tamlığı: 10/8 (1 Adet Rehber)
Mimari/Yapılar: 10/10 (El emeği, ne kadar rezillik olsa da yalan söylememek gerek :) )
Adminlerin İlgilenmesi: 10/6
Eklentiler: 10/8

Sonuç olarak, oynayabilirsiniz de oynamayabilirsiniz de.Oyuncunun süper dediği, pluginerin eksiklikleri var dediği sunuculardandır.
Edit :

Freezq

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Selamlar, sunucuya girdim ve sunucuyu değerlendirmek isterim.Nickim MajsterkoS.

Sunucudaki fikirler güzel, ama:
Artıları:
Kasalar ve anahtarları
Rütbeler (Artık her sunucuda var gerçi)
Buildlerin alıntı olmayıp, el emeği olması
1.8 Olması (1.7 Devri bitti)

Eksileri:
Hile koruması yok.
Kadro eksik (rehber).
ScoreBoard yok.
Essentials dil dosyaları ve jobs plugini AhmetMelihTR paketinden alıntı, her ne kadar bunu inkar etselerde öyle..
Sunucuda ki CS:GO kasasını ***** kullanarak bulanlar var.
13 Kişilik dev oyuncu sayısı (dev diyoruz, çok fazla! şaka maka gerçekten reklam eksikliği var)

Ayrıca, CS:GO kasasının yeri spawndaki ağaçların altında.Çok belli zaten.Sırf görsünler diye koymuşlar.Haritada saklı değil yani.Amaç: haritada saklı söylemek fakat ortada.*****la bulunuyor zaten.

Son dakika da şöyle bir olay geçti, sunucuda bug buldum.İsteyene özelden anlatırım söylememek şartıyla.Neyse anlatıyımmı diyorum ödül ne diyorum orada arada spam yaptım tabi.Neyse bunlar işte forumdaki skripti almışlar (mute skripti bilgiler falan yazıyor) 2 dakika mute yemiştim.5 Dakikadır mutem açılmadı.Sonra /helpop'dan spam yaptım, mutemi açmadınız açın diye.Banladılar.Ban sebebine de git başka sunucuda rahatsızlık ver yazdılar.Anlayacağınız oynamayın, oynatmayın eksiklikleri çok.Rezillik.

Değerlendirmeler:
Kadro Tamlığı: 10/8 (1 Adet Rehber)
Mimari/Yapılar: 10/10 (El emeği, ne kadar rezillik olsa da yalan söylememek gerek :) )
Adminlerin İlgilenmesi: 10/6
Eklentiler: 10/8

Sonuç olarak, oynayabilirsiniz de oynamayabilirsiniz de.Oyuncunun süper dediği, pluginerin eksiklikleri var dediği sunuculardandır.
Edit :
Öncelikle konumuza cevap verdiğin ve fikirlerini belirttiğin için yönetimim adına çok teşekkür ediyorum.Banlanma sebebinin neden olduğunu adminlerimize soracağım.Tekrar teşekkürler.

DometMC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba, ben kurucusuyum sunucununda. Sen gelip bize sürekli spam yapıyorsun, sürekli adminleri rahatsız ediyorsun, "BUG VAR BUG VAR BUG VAR Bİ BAKSANA ÖDÜL VERSENE" dediğin şeye karşı kaç defa para ödülü var söyle desemde sürekli aynı şeyi söyledin. Kısacası ben buradan plugin editlerken sürekli kendi kötülüğünü ortaya koydun. Buraya yazdığın bu cevaplada buna cevap vermişsin sanırsam. Senin için hepsini ben sayayım.

Eksileri:
Hile koruması yok.
Kadro eksik (rehber).
ScoreBoard yok.

Senin yazdıkların bunlar. Hepsine teker teker cevap veriyorum.

1-) Hile korumasını gelipte AAC koyarsak bu sefer hile olmayan oyuncular boşuna atılıyor. Biz daha çok az riskli olan hile korumamızı kullanıp, adminlerimizin ve siz oyuncuların desteğiyle hile kullanan kişilerin önüne geçmeye çalışıyoruz.
2-)Adminler orta seviye ilgileniyor dediğin şey senin soru sormaman. Ben hem plugin editlerken hem de oyunculara yardım etmeye çalışıyorum.
3-)Rehber eksiğimiz yoktur. (Az önce yer açıldı) Ve daha sadece 30 dakika sunucuda durmuş birisi için inanılmaz artı ve eksi yönleri sıralama ! Tebrikler.
4-)Scoreboard olmamasının sebebi bir plugin ile çakışmasıdır. Daha öncede "FeatherBoard" kullandık fakat hem çakıştığı hem de lag yarattığı için kaldırma gereğinde bulunduk.
5-)Son defa söylüyorum "Essentials" AhmetMelihTR'den ALINMAMIŞTIR. Jobs plugini alınmıştır. Fakat sen de hep bunu ısrar ettin :/
6-)Bunu anlamadım. Fakat sunucuda ki CS:GO Kasası özelliği sizlere her 5 günde bir gelişme imkanı sağlıyor.
7-)Adminlerimiz klan açmaz. Ve bu arada sen reklamcı veya rehberi yetkili olarak sayıyorsan (Op yetkisi, uçma vs.) çok yanılmışsın.
8-)Bazı eklentiler İngilizce fakat biz olabildiğince Türkçeleştirmeye olanak gösteriyoruz. Sunucumuz daha yeni açıldı. Ve farkındaysan sunucumuz UTF-8 desteklidir. Buna uyan pluginlere zaten "ç,ş,İ,ı,ğ" gibi karakterleri kullanıyoruz. Fakat UTF-8 destekli olmayan pluginler vardır ki onlar bu harfleri kabul etmezler.
9-)Bugün 25 kişiydik. Biz olabildiğince reklamımızı yapıyoruz. Yinede eleştirin için teşekkürler. Gördüğün gibi hepsine cevap verdim.
10-) Oto lapis satma dışında manuel satma var! Bunu /oto aç veya /oto kapat yazarak etkinleştirebilirsin. Ve market gibi alanlarda satabilirsin.

Bütün zamanını bu sunucuda geçirenle , 30 dakika girip adminleri rahatsız edip çıkanla bir değil gördüğün gibi. Aklına geleni yazmışsın.

Ben bu sunucu için her gün sabahlıyorum ve bir şeyler için uğraşıyorum. Ne güzel ki böyle oyuncularda var. Sadece amacı kötülük olup kendisi sunucu açmış ve ego sahibi olmuş bir kişilik duruyor. Kim eksik şimdi sence ?

JastRekt__

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu'yu 10 üzerinden değerlendirmek gerekirse 7 veririm. Öncelikle AAC eklemenizi kesinlikle tavsiye ederim, eğer plugin editleme'de başarılıysanız AAC pluginini atmayacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Bütçeniz varsa gidin ayarlı AAC config'i alın.. Çünkü AAC 1.8 için yapılmış en koruyucu ve en etkili tek anti hile pluginidir.. Saygılarımla...

DometMC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu'yu 10 üzerinden değerlendirmek gerekirse 7 veririm. Öncelikle AAC eklemenizi kesinlikle tavsiye ederim, eğer plugin editleme'de başarılıysanız AAC pluginini atmayacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Bütçeniz varsa gidin ayarlı AAC config'i alın.. Çünkü AAC 1.8 için yapılmış en koruyucu ve en etkili tek anti hile pluginidir.. Saygılarımla...
Merhabalar. Benim diğer sunucumu belki bilirsiniz. GodOfCraft. O sunucudayken AAC'yi almıştım. 1.7/1.8 olduğu için miydi yoksa o atmalar ? Neyse. Teşekkür ederim. AAC yüklemeyi denerim fakat ayarlı AAC bulunmuyor. Daha önce çok araştırmıştım. AAC dışında Spartan var o kadar biliyorum.

Edit: AAC Ekledim hocam.

WitherLegend

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Merhaba, ben kurucusuyum sunucununda. Sen gelip bize sürekli spam yapıyorsun, sürekli adminleri rahatsız ediyorsun, "BUG VAR BUG VAR BUG VAR Bİ BAKSANA ÖDÜL VERSENE" dediğin şeye karşı kaç defa para ödülü var söyle desemde sürekli aynı şeyi söyledin. Kısacası ben buradan plugin editlerken sürekli kendi kötülüğünü ortaya koydun. Buraya yazdığın bu cevaplada buna cevap vermişsin sanırsam. Senin için hepsini ben sayayım.

Eksileri:
Hile koruması yok.
Kadro eksik (rehber).
ScoreBoard yok.

Senin yazdıkların bunlar. Hepsine teker teker cevap veriyorum.

1-) Hile korumasını gelipte AAC koyarsak bu sefer hile olmayan oyuncular boşuna atılıyor. Biz daha çok az riskli olan hile korumamızı kullanıp, adminlerimizin ve siz oyuncuların desteğiyle hile kullanan kişilerin önüne geçmeye çalışıyoruz.
2-)Adminler orta seviye ilgileniyor dediğin şey senin soru sormaman. Ben hem plugin editlerken hem de oyunculara yardım etmeye çalışıyorum.
3-)Rehber eksiğimiz yoktur. (Az önce yer açıldı) Ve daha sadece 30 dakika sunucuda durmuş birisi için inanılmaz artı ve eksi yönleri sıralama ! Tebrikler.
4-)Scoreboard olmamasının sebebi bir plugin ile çakışmasıdır. Daha öncede "FeatherBoard" kullandık fakat hem çakıştığı hem de lag yarattığı için kaldırma gereğinde bulunduk.
5-)Son defa söylüyorum "Essentials" AhmetMelihTR'den ALINMAMIŞTIR. Jobs plugini alınmıştır. Fakat sen de hep bunu ısrar ettin :/
6-)Bunu anlamadım. Fakat sunucuda ki CS:GO Kasası özelliği sizlere her 5 günde bir gelişme imkanı sağlıyor.
7-)Adminlerimiz klan açmaz. Ve bu arada sen reklamcı veya rehberi yetkili olarak sayıyorsan (Op yetkisi, uçma vs.) çok yanılmışsın.
8-)Bazı eklentiler İngilizce fakat biz olabildiğince Türkçeleştirmeye olanak gösteriyoruz. Sunucumuz daha yeni açıldı. Ve farkındaysan sunucumuz UTF-8 desteklidir. Buna uyan pluginlere zaten "ç,ş,İ,ı,ğ" gibi karakterleri kullanıyoruz. Fakat UTF-8 destekli olmayan pluginler vardır ki onlar bu harfleri kabul etmezler.
9-)Bugün 25 kişiydik. Biz olabildiğince reklamımızı yapıyoruz. Yinede eleştirin için teşekkürler. Gördüğün gibi hepsine cevap verdim.
10-) Oto lapis satma dışında manuel satma var! Bunu /oto aç veya /oto kapat yazarak etkinleştirebilirsin. Ve market gibi alanlarda satabilirsin.

Bütün zamanını bu sunucuda geçirenle , 30 dakika girip adminleri rahatsız edip çıkanla bir değil gördüğün gibi. Aklına geleni yazmışsın.

Ben bu sunucu için her gün sabahlıyorum ve bir şeyler için uğraşıyorum. Ne güzel ki böyle oyuncularda var. Sadece amacı kötülük olup kendisi sunucu açmış ve ego sahibi olmuş bir kişilik duruyor. Kim eksik şimdi sence ?
Haklısınız, bilgilisiniz.

1 ) Hile olmayan oyuncular boşuna atılmasını gerektiren ayarları kapatabilirsiniz.Ayrıca hile olmayan oyuncular 3 sebeple atılır: Düşük TPS, Oyuncunun fazla pingi ve son olarakda Sunucu laglıysa.şu an @JastRekt__ anlatmış zaten durumu.Zaten böyle yoğun istek gelince eklemek zorunda kalırsınız...
2 ) Belki de görmüyorlardır..
3 ) 1 Tane rehberiniz var sanırım, gerçi sizde haklısınız.Bu kadar düşük oyuncuya 1 kişi yeter...Ayrıca o rehber de geç girdi benim olduğum zamanda.
4 ) FeatherBoard'ın lag yapmasının sebebi, gidip internetten eski sürümünü bulup "beleş"e indirmenizdir.Lag yapma dediğiniz TPS büyük ihtimal.Çünkü cracked FeatherBoard'larad bu sorun görülür.
5 ) O zaman neden yazı renkleri falan full aynı ? Dil dosyası öyle dostum.Karşılaştırabiliriz.
AhmetMelihTR'nin Eklenti Paketindeki Işınlanma Yazısı:

Sizin AhmetMelihTR'den alıntı olmayan, ışınlanma yazınız:

Başarıyla ışınlanıldıda aynıydı fakat sohbet akıcı geçtiği için onu da ss in içine alamadım.
6) CS:GO kasasını x r*y hilesi açıp buluyorlar.
7) Adminlerimiz klan açmaz.Bu zombiegirl yazısını klan zannettim, benim hatam.Bu konudaki sözümü geri çekiyorum.

8) Sanki bilmiyormuşum gibi davranma, .jar dosyalarının içindeki .yml'ler ingilizce karakter olur fakat jar dışındaki bütün çeviri dosyaları (.yml) Türkçe yapılabilir.
Desteklemeyen plugin çok az ve sizin kullandığınız eklentilerde neredeyse hiç yok.
Sanki bu desteklemiyor da:

Ben de Uzgunum :(

Ayrıca dil bilgisi yanlışları çok sunucuda, komutunu yerine komudunu demişsiniz bütün yerlerde ve duyurularda, örnek vereyim:

9) 25 Kişi oyuncu mu ? 3 Kişi yetkili de ama açıkcası 25 kişi piyasadaki faction sunuculara göre iyi bir rakam fakat rekorun bu olması beni üzdü.25 Rekor olsa bile, normalde 13-17 arası kişi açık.
10) /warp market'e mi gideceğiz o kadar yazıp? /warp lapise ekleseniz diyorum.

Ayrıca senin sunucuya altın madalya vermek için gelseler bile, en fazla 20 dakika dururlar.30 Dakika durduğuma şükret.

Edit:

BUGU AÇIKLIYORUM KULLANSIN HERKES: 30 Level kasın mesela 30 levellik büyü yapın 3 level gidiyor awuıdowpdjlidwmwıdpawoliaw böyle ama en az 30 leveliniz olması lazım.

DometMC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Haklısınız, bilgilisiniz.

1 ) Hile olmayan oyuncular boşuna atılmasını gerektiren ayarları kapatabilirsiniz.Ayrıca hile olmayan oyuncular 3 sebeple atılır: Düşük TPS, Oyuncunun fazla pingi ve son olarakda Sunucu laglıysa.şu an @JastRekt__ anlatmış zaten durumu.Zaten böyle yoğun istek gelince eklemek zorunda kalırsınız...
2 ) Belki de görmüyorlardır..
3 ) 1 Tane rehberiniz var sanırım, gerçi sizde haklısınız.Bu kadar düşük oyuncuya 1 kişi yeter...Ayrıca o rehber de geç girdi benim olduğum zamanda.
4 ) FeatherBoard'ın lag yapmasının sebebi, gidip internetten eski sürümünü bulup "beleş"e indirmenizdir.Lag yapma dediğiniz TPS büyük ihtimal.Çünkü cracked FeatherBoard'larad bu sorun görülür.
5 ) O zaman neden yazı renkleri falan full aynı ? Dil dosyası öyle dostum.Karşılaştırabiliriz.
AhmetMelihTR'nin Eklenti Paketindeki Işınlanma Yazısı:

Sizin AhmetMelihTR'den alıntı olmayan, ışınlanma yazınız:

Başarıyla ışınlanıldıda aynıydı fakat sohbet akıcı geçtiği için onu da ss in içine alamadım.
6) CS:GO kasasını x r*y hilesi açıp buluyorlar.
7) Adminlerimiz klan açmaz.Bu zombiegirl yazısını klan zannettim, benim hatam.Bu konudaki sözümü geri çekiyorum.

8) Sanki bilmiyormuşum gibi davranma, .jar dosyalarının içindeki .yml'ler ingilizce karakter olur fakat jar dışındaki bütün çeviri dosyaları (.yml) Türkçe yapılabilir.
Desteklemeyen plugin çok az ve sizin kullandığınız eklentilerde neredeyse hiç yok.
Sanki bu desteklemiyor da:

Ben de Uzgunum :(

Ayrıca dil bilgisi yanlışları çok sunucuda, komutunu yerine komudunu demişsiniz bütün yerlerde ve duyurularda, örnek vereyim:

9) 25 Kişi oyuncu mu ? 3 Kişi yetkili de ama açıkcası 25 kişi piyasadaki faction sunuculara göre iyi bir rakam fakat rekorun bu olması beni üzdü.25 Rekor olsa bile, normalde 13-17 arası kişi açık.
10) /warp market'e mi gideceğiz o kadar yazıp? /warp lapise ekleseniz diyorum.

Ayrıca senin sunucuya altın madalya vermek için gelseler bile, en fazla 20 dakika dururlar.30 Dakika durduğuma şükret.

Edit:

BUGU AÇIKLIYORUM KULLANSIN HERKES: 30 Level kasın mesela 30 levellik büyü yapın 3 level gidiyor awuıdowpdjlidwmwıdpawoliaw böyle ama en az 30 leveliniz olması lazım.
Hahah :DDDDDD Gerçekten de güldüm buna :DD 30 Levellik büyü yapınca 3 level gidiyor :DDDD. Daha öğrenmen gereken çok şey var. 1.8'in gelen özelliklerinden biriside 30 level basında 3 level gitmesidir.

Her neyse cevaplarımı vereyim ben sana yine. Şimdi bizim sunucumuz henüz açılalı 2 hafta olacak. Olmuştur belki de. Hatalar olabilir , Türkçeleştirilmemiş yazılar olabilir. Bunlar zamanla olabilecek şeyler. Şu anda sunucunun daha çok önem gerektiren yerlerine, sorunlarınıza odaklanıyoruz. Bu İngilizce kelimeler bekleyebilir. Fakat sunucunun içinde "Boss" olmaması bekleyemez gibi düşün. Ha sonra bu arada. Sunucuda ki bildiğimiz bütün bugları kapatmaya çalışıyoruz tabi. Bildiğimiz her şeyi yapmaya çalışıyoruz. Ve daha sunucu açılalı 2 hafta olmuşken gelip bunları diyorsun. Yazık sana...

---- Essentials konusuna gelirsek. Essentials config'ine "-Acaba ben mi yanılıyorum da bu çocuk haklı ?" diye düşündüm ve tekrar baktığımda Essentials'ın AhmetMelihTR'den alınmadığını gördüm. Gambid plugin paketinden alındı. Eğer gambid AhmetMelihTR plugin paketi sayılıyorsa haklısındır.

---- Bir kelimeyi yanlış biliyoruz diye (Komudu) bu kadar efor sarfetmen çok yanlış. Düzeltiriz. Sıkıntı değil.

---- Warp Lapis konusunu şimdi anlıyorum. Eklerim.

---- CS:GO Kasası zaten pek "GİZLENMİŞ" durumda değil. Sadece warp'ı yok. Spawnda biraz ilerlediğin zaman zaten karşında.

---- O "Dollars" olayına hiç karışmıyoruz. Neden derseniz eğer ki oyuncuların parası giderse her şey biter. Ve bizlere sorun çıkartır. Dollars yazısını TL'ye çevirdiğimiz zaman diğer pluginleri etkileyeceğinden korkuyoruz. Yoksa şu anda orası Türkçeydi.

---- 1 Tane rehberimiz yok. Yetkililer kısmına bakarsan görebilirsin. Sen geldiğin zaman 2 rehberimiz tatile çıkmıştı :/. Ona denk geldin yani.

---- AAC'yi ekledim. Şu anlık boşa atmıyor. Hileler engelleniyor mu diye bir oyuncuma hile açmasını söyleyip denedik. Her şey sorunsuz çalışıyor gibi. Onun dışında knockback'te eskiden bug vardı. Şimdi var mı bilmiyorum fakat riske atmak istemedim. Oyuncular suyun içerisindeyken olta ile birbirine vurunca suyun içerisinde ki sürtünme kuvvetini hesaba katmayıp knockback'i var sanıyor.

Yinede eleştirin için teşekkürler. Biz elimizden geldiğinde sorunsuz bir sunucu yapmaya çalışıyoruz. :)

iskelet65

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
servere baktım serverde ilgilenen yok yarım saattir kurucuya mesaj atıyorum cevap vermiyor.

WitherLegend

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Hahah :DDDDDD Gerçekten de güldüm buna :DD 30 Levellik büyü yapınca 3 level gidiyor :DDDD. Daha öğrenmen gereken çok şey var. 1.8'in gelen özelliklerinden biriside 30 level basında 3 level gitmesidir.

Her neyse cevaplarımı vereyim ben sana yine. Şimdi bizim sunucumuz henüz açılalı 2 hafta olacak. Olmuştur belki de. Hatalar olabilir , Türkçeleştirilmemiş yazılar olabilir. Bunlar zamanla olabilecek şeyler. Şu anda sunucunun daha çok önem gerektiren yerlerine, sorunlarınıza odaklanıyoruz. Bu İngilizce kelimeler bekleyebilir. Fakat sunucunun içinde "Boss" olmaması bekleyemez gibi düşün. Ha sonra bu arada. Sunucuda ki bildiğimiz bütün bugları kapatmaya çalışıyoruz tabi. Bildiğimiz her şeyi yapmaya çalışıyoruz. Ve daha sunucu açılalı 2 hafta olmuşken gelip bunları diyorsun. Yazık sana...

---- Essentials konusuna gelirsek. Essentials config'ine "-Acaba ben mi yanılıyorum da bu çocuk haklı ?" diye düşündüm ve tekrar baktığımda Essentials'ın AhmetMelihTR'den alınmadığını gördüm. Gambid plugin paketinden alındı. Eğer gambid AhmetMelihTR plugin paketi sayılıyorsa haklısındır.

---- Bir kelimeyi yanlış biliyoruz diye (Komudu) bu kadar efor sarfetmen çok yanlış. Düzeltiriz. Sıkıntı değil.

---- Warp Lapis konusunu şimdi anlıyorum. Eklerim.

---- CS:GO Kasası zaten pek "GİZLENMİŞ" durumda değil. Sadece warp'ı yok. Spawnda biraz ilerlediğin zaman zaten karşında.

---- O "Dollars" olayına hiç karışmıyoruz. Neden derseniz eğer ki oyuncuların parası giderse her şey biter. Ve bizlere sorun çıkartır. Dollars yazısını TL'ye çevirdiğimiz zaman diğer pluginleri etkileyeceğinden korkuyoruz. Yoksa şu anda orası Türkçeydi.

---- 1 Tane rehberimiz yok. Yetkililer kısmına bakarsan görebilirsin. Sen geldiğin zaman 2 rehberimiz tatile çıkmıştı :/. Ona denk geldin yani.

---- AAC'yi ekledim. Şu anlık boşa atmıyor. Hileler engelleniyor mu diye bir oyuncuma hile açmasını söyleyip denedik. Her şey sorunsuz çalışıyor gibi. Onun dışında knockback'te eskiden bug vardı. Şimdi var mı bilmiyorum fakat riske atmak istemedim. Oyuncular suyun içerisindeyken olta ile birbirine vurunca suyun içerisinde ki sürtünme kuvvetini hesaba katmayıp knockback'i var sanıyor.

Yinede eleştirin için teşekkürler. Biz elimizden geldiğinde sorunsuz bir sunucu yapmaya çalışıyoruz. :)
Selamlar,
Haklısın zamanla olacak şeyler fakat bunları düzeltmelisiniz.

- Doğrudur..
- Yalnız her yerde öyle o ?
- :)
- CS:GO Kasasının amacı spawnda gizli yeri bulmak değil mi? Gizli değil ama.Ondan bahsediyoruz.
- Dollars meselesini essentials'ın iconomy'sini kullanıyorsanız lang dosyasından Türkçe'leştirebilirsiniz.Herhangi bir sıkıntı çıkmaz, adı üstünde: Lang yani dil dosyası :) Oyuncuların paraları ayrı yerde kayıtlı ve onlara hiçbir şekiklde hiçbir şey olmaz.
- Hayattaki şansım desene :)
- AAC'yi ben tek başıma desem eklemiyordunuz, 2-3 arkadaş daha dedi onun yüzünden eklediniz.

Freezq

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
servere baktım serverde ilgilenen yok yarım saattir kurucuya mesaj atıyorum cevap vermiyor.
İlgilenmediğimiz kişi yok diye biliyorum ama bilmelisiniz ki yetkililerimiz hem sunucuyla hem de sizlerle ilgilenmeye çalışıyor.Eğer sizle ilgilenemediysek de yönetimim adına özür diliyorum.