Dollar İncome ile para kazanma

son_savasci

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar merhaba. Beni şimdilerde bilen kimse yoktur. Yıllardır girmiyordum. Bu sitede yıllardır duruyordum. Ama amatör ve ergenlikten çıkmamış bir yetkilinin konumu kaldırmasına kızıp siteden çıkmıştım. Ve yıllardır da girmiyordum. Sırf bana garezi vardı. Neyse umarım yetkililer durumu fark edip yetkisini almıştır.
Neyse asıl konuya geçelim. Arkadaşlar işsiz kaldığım için iş arayışına girdiğimde bu siteyi buldum. Girişte ilk bir kaç ay günlük 1 1.5 $ falan kazanıyordum. Şimdi günde 25 dolar kazanabiliyorum. Referansım var bir sürü. Yani günlük 150 TL ediyor. aylardır bu iş ile evimi geçindiriyorum. Sizde yapabilirsiniz. Genç arkadaşların ailesi genellikle bilgisayar almıyor. Arkadaşlarımın içinde hep uhde kalıyor hep 5 veya 10 fps ile oynamak zorunda kalıyor ve psikolojileri bozuluyor. Arkadaşlar. Bu gün 6000 tllik bilgisayarımın siparişini verdim. Bu siteden kazandığım parayla ilk işim evin masraflarını görmekti. Sonra bir hesap daha açtım. Ona da mobil veriden telefondan girdim. O hesaptada para biriktirdim. Bu gün de siparişimi verdim. Yakın zamanda babam rahatsızlandı. Ve işi bırakmak zorunda kaldı. Şimdi evin bütün yükü bende. Bende gelirimin artıp evimi geçindirebilmek için referanslarımın sayısını arttırıp aynı zamanda başka genç arkadaşlara yeni bir bilgisayar aldıracak veya cep harçlığı yapabilecek arkadaşlar için bu siteyi paylaşayım dedim. Arkadaşlar. İlk başlarda biraz sıkıcı gelebilir. Ama alıştıkça "ulan hava cıva bu. Sabah sütle beraber yerim bunu. Baya basitmiş lan" diyeceksiniz. Emin olun. aşağıdaki referans linkinden Hem bana destek olabilir hemde kendiniz kazanmaya başlayabilirsiniz.
Admin arkadaşlara sesleniyorum. Konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim. İnternet bölümü yazıyordu. Daldım bende içeriye. Zaten site baya bi değişmiş. Eskiden minecraft teması falan vardı daha basitti ama baya değişmiş. Lütfen Konuyu kaldıracaksanız kaldırmayın. Rica ediyorum. Eğer yanlış yerdeyse cehaletimden dolayı özür dilerim.
Evet arkadaşlar. Hepinizi bol kazançlar.

Work from Internet. Employment for real online job to get money. Make free money income on line.

Moderatör tarafından düzenlendi: