Doğrulanmış ve Türkiye'nin yeni Genel (Çizim, Oyun, Montaj) içerikli bir kanalı için..

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba sevgili arkadaşlar. Ben bir kanal açacağım ve bu kanal içersinde Çizim ağırlıklı olacak bir şekilde ekstradan Oyun, Montajlar vs. yer alacaktır. Bu kanal için temel bir intro ve outro olmasını, kaliteli bir şekilde sizlerin huzuruna sunmak istiyorum fakat malesef ki birkaç sorunum var. Montaj yapmayı, editlemeyi çok iyi bilirim. Bana gerekenler alanında uzman olanların benim gelişmeme fayda sağlayacak ve izleyicilerin kaliteli bir izleyiş sürmesini sağlayacak;
|\_=-[-*-*-*-*-*-]-=_/|
• İsterse üstüne 2 3 fotoğraf ekleyipte yapsın, isterse özel yapım soundtracklar vs kullansın, benim istediğim Klasik bir kaliteli intro girişi. Genel olacak Çizim, Oyun ve Montaj kanalı izlenimini göstermeli.
• İntroya uyumlu bir son yani outro istiyorum.
|\_=-[-*-*-*-*-]-=_/|
Şimdiden yardımcı olanlara teşekkür ediyorum.

Kanalının sağ köşesine benim kanalımı da koymanı, Ücret vermeni vb. gibi şeyler istiyorsanız lütfen belirtiniz.

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çizim yapabiliyorsan grafik tasarımda da iyisindir. Dene derim, çekinme.

(Çizim için girdim, ben gidiyorum.)

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çizim yapabiliyorsan grafik tasarımda da iyisindir. Dene derim, çekinme.

(Çizim için girdim, ben gidiyorum.)
Ben çizimde iyiyim. Video kurgulamada değil ve ben Grafik Tasarım hakkında en ufak birşeyden bahsetmedim. Ben intro ve outrodan bahsettim bu bir tasarım değil kurgu, montajdır.

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben çizimde iyiyim. Video kurgulamada değil ve ben Grafik Tasarım hakkında en ufak birşeyden bahsetmedim. Ben intro ve outrodan bahsettim bu bir tasarım değil kurgu, montajdır.

Tamam. Grafik tasarıma ucundan da olsa girer. ben kurcalamanı önerdim, şahsen ben seviyorum yeni programlar öğrenmeyi :D Ters laf olsun diye söylemedim, alınma.

Kolay gelsin bu arada, çizimlerini görmek isterim.

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tamam. Grafik tasarıma ucundan da olsa girer. ben kurcalamanı önerdim, şahsen ben seviyorum yeni programlar öğrenmeyi :D Ters laf olsun diye söylemedim, alınma.

Kolay gelsin bu arada, çizimlerini görmek isterim.
Ya ben çok denedim ama olmuyor yani. şu an ki bilgisayarım da eski yeni bilgisayarı Lise'yi bitirdikten sonra alacağım. O zaman başlayacağım zaten Montaj videolarına. Bu arada çizimlerim "Fan Çalışmaları"nda videosuz bir şekilde mevcut.