Doctor Who hayranları içeri

SearcherCrowTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hangi Doktoru seviyorsunuz ?
İmzama bakabilirsiniz
Bence en çok: David Tennant&Matt Smith ws si olacaktır.

Son düzenleme:

AAlp_

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benim her zaman david hoşuma gitmiştir,sonuna kadar da gidecektir.Nedenini bilmiyorum ama allonz-y efektleri davranış biçimleri hareketleri gayet hoşuma gidiyor.Profil fotoğrafımdan belli zaten ^^

SearcherCrowTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Matt ile david bence çok başarılılar.Yeni gelen doktor acaba nasıl olucak alışmakta gerek :)

Son düzenleme:

Okankaraka

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ben Matt'ten yanayım... O züppe tavrı (dizide geçen şekli ile pejmürde) beni bence ona en çok bağlayan şeydi. Bence Matt şuana kadar ki en güzel Doktor. Matt'ten sonrada en çok David'i sevmişimdir <3 <3 <3 :D

Okankaraka

Marangoz
En iyi cevaplar
0
50. yıl bölümü süperdi
O bölümü izledikten yaklaşık 1 gün sonra kendime gelebildim... O üç Doktor'un tablodan çıkış sahnesi kalbimi durduruyordu :DYok (Kalıcı Yasaklanma) Doctor WhoYok (Kalıcı Yasaklanma) Whouzier :D <3 <3 <3[DOUBLEPOST=1385929590,1385929469][/DOUBLEPOST]Bu arada yeni gelecek olan Doktor -David Capaldi- 4'müydü 3'müydü emin değil ama birisinin 2.Bölümünde vardı. Romalı bölüm hani :D Hatta Amy Pond bile vardı :D

NeadSing

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tennant favorimdir. Karakteri ii, güldürür. Matt Smith te Doctor olarak en başarılılardan biridir diye düşünüyorum. Ama tüm doktorları bilmediğimden karar veremem.

Hachiro-sama

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
David daha iyi duruyor.Ama Matt de çok iyi karakter.