Disko | v1.0

AytugDemiR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar. Bugün sizlere tamamen kendim kodladığım bir skripti tanıtacağım.
Skript sayesinde oyuncular kendilerine Minecraft'ın kendi müziklerini çaldırabilirler. Skripti kullanmak için buraya tıklayarak kutuları kendinize göre doldurun ve kodunuzu alın. Kodunuzu aldıktan sonra bir sk belgesi oluşturun ve kodları içine yazarak plugins>Skript>scripts klasörüne atın. ID kutuları nedir diye soracaksanız Minecraft'ın müzik ID'lerini girmeniz gereken kutucuklardır.. İnternetten ID'leri bulabilirsiniz.
Umarım işinize yarar. Ne kadar gereklidir bilemem ama lobby'lerde kullanılabilir.
İşinize yaradıysa ne mutlu bana :)

//Düzenleme: Hoşgeldin Müziği çok yakında eklenecektir.

SariKafaHD

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Skripturk'ü nasıl açtınız hangi bedava siteden?

Beyluce

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Web sitesinden anladığım kadarı ile yazılımdan az çok anlıyorsun.. Bunun için böyle bir sistemi kesinlikle plugin ile yapman gerektiğini düşünüyorum.. Yine de fikir güzel, ellerine sağlık..

Bkz. More Sounds
(Bu pluginin, bu skripti kullanan arkadaşların hoşuna gideceğini düşünüyorum. Ben kullanıyorum ve cidden süper bir eklenti)

AytugDemiR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
@SariKafaHD sitenin saadece domaini ücretsiz dot.tk 'dan hostingi hosting24.com'dan ücretli şu an 0.01$'a satıyorlar indirim bitmeden alın derim. (Reklam amaçlı yazmadım.)
@Beyluce evet yazılımdan orda düzeyde anlıyorum ancak java kodlamak çok zor geliyor. Bir aralar başlamaya çalışmıştım ama plugin kodlamaya çalışırken beynim yanmıştı.

GetqusA

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Site Kapalı Buradan Verir misin ?