DEV SURVİVAL | Yeni sistemler ile Doyasıya Macera, Doyasıya Eğlence! |Henüz geç kalmadın!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ozi Başkan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

IP Adresi: pLay.HandSurvival.net
Sürüm: 1.7 ve 1.8 sürümü'dür.
Kapasite: 50
Ram: 12
Tür: Hayatta Kalma
Hosting : Batihost.com

Merhaba,

Ben OziBaşkan, 2014'dün hevesi 2016'nın Profosyonelliği ile tekrardan yeniden ve yeniden Hand Survival adli Survival Sunucumu aktif hale getiriyorum, sizlerde eskisi gibi bizi desteklemeyi bizimle olmayı , bizi seçmeyi unutmayın...

Slotumuz 40 ve Şuanda sunucumuz FULL açılış günümüzü renklendirdiğiniz için teşekkür ederim.

Görevli Listesi,
OziBaskan, (Kurucu,Yönetici,Pluginer,SosyalAğ,Skripter,ForumREKLAM)
Yeni065, (Kurucu,Pluginer,Ticket)
SiloReis, (Yönetici, İç Dış Optimize)
RaTLoZ, (Admin,Mimar)
CrazyBaba, (Admin,Pluginer)
Eques (Graphics,Desinger,Grafiker)
Oguz09,(Mimar)
TryTurk, (Mimar)

Görevli listemiz daha alt kademede bulunanlarda vardır, yakında onlarda eklenecektir.

Sistemlerimiz
Kısaca sistemlerimizden bahsedeceğim.

İpeksi Spawner Sistemi ; Tüm oyuncular Spawner toplayabilir onlarla büyük farm yapabilir.
Agac Kırma Sistemi ; Tüm oyuncular ağaçların dibinden vurduğunda bütün ağaç kırılır.
Köylü Ticaret Sistemi ; Köylü ile belirli itemler karşılığı takasta bulunabilir.
Küfür Koruması ; Küfüre son derece karşıyız, küfür engelleme sistemi ile buna dur diyebildik.
Reklam Koruması ; Sunucumuzda yapılan reklamlara bir son ekledik.
Bot Koruması ; Yapılan saldırılara karşı gerekli önlemler alındı %85
Görev Sistemi: Görev alabilir, tamamlayabilir, ve ödül kazanabilirsin!
YENİ EKLENECEK!
Meslek Sistemi ; KALDIRILDI!
Açık artırma sistemi ; Açık artırma sistemi ile ihale başlatabilir eşyalarını satabilir.
XP-Saklama Sistemi ; XP-Saklama ile XP'lerinizi depolayabilirsiniz.
/gizle ;
Gelen şikayet dahilinde Yan Tabloyu kapatma yetkisi verildi.
Boss Sistemi ; Boss sistemi eklendi /boss yazarak detaylı bilgi, YENİ!
Oyunculara 2 Sethome hakkı verildi, YENİ!

Birazda sunucu içindeki sistemleri fotograf ile anlatacağım.

Prefixler oyuncunun gözünü yormucak şekilde ayarlanmıştır,
Boss'lar survival derecesini bozmucak şekilde ayarlanıp sunulmuştur,
Vip'ler kitleri ve özellikleri survival derecesini bozmucak şekilde ayarlanıp sunulmuştur,

Otomesaj renk seçimlerimiz, oyuncunun gözünü almıcak şekilde ayarlanıp sunulmuştur,

Her 15dk'da bir sunucu verileri kaydedilir, herhangi tehlike karşısında yedeklerle devam edilir.

/sat komutu ile elindeki eşyayı satabilirsin, ayrıca ekonomi çok zor ayarlandı 100 TL kazanman bile seni zorlayabilir.

/sakla komutu ile önemli bir işinizde XP'lerinizi depolayabilirsiniz.

Sunucumu sizlere kısa ve öz anlattığımı düşünüyorum, dahada güncelleyeceğim.

Sunucu Görüntüleri!

#Eklemek İstediğim Not#

# Sadece bu forumda reklamımız vardır ve sunucumda reklamci alımı yapılmamaktadır,
xxx Sunucularında yapılan reklamlardan [HS] Sunucusu sorumlu tutulamaz.

# Paketimiz tamamen OziBaşkan tarafından yapılmıştır, HandSurvival tarafından kullanılmaktadır.
# Sunucumuz Batihost'da barınmaktadır,

# Konumu incelediğiniz ve bizi tercih ettiginiz için teşekkür ederim.

#-Eleştirye açığım fakat, eleştirilerinizde lütfen kırıcı , hakaret ve sunucu karalamada bulunmayın, Sunucuya hırs başka, Sunucuyu iğnelemek başka, Burası tanıtım konusu, her hangi hatamızı SKYPE üzerinden iletmeniz benim açımdan daha iyi olacaktır, iyi forumlar.

Son düzenleme:

halilsonlu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
degerlendirme yapıcaktım ama ormanı göremedim onun dışında güzele benziyor fena degil ama meslekler kaldırılmasa daha iyi olabilir.

Ozi Başkan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Başarılar Dilerim.
Teşekkür ederim.
degerlendirme yapıcaktım ama ormanı göremedim onun dışında güzele benziyor fena degil ama meslekler kaldırılmasa daha iyi olabilir.
Henüz eklemedim, kısa süre içersinde ekleyeceğim uyarın için teşekkür ederim, ayrıca meslek yakın bi zamanda daha farklı sistemsel düşünceyle kurmayı planlıyoruz değerli yorumun için teşekkürler.

MrPolat

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Server açılırken meslekler eklenebilir onun dışında güzele benziyor açıkçası serverde oynamak için 14:00 'ı bekliyorum :)

Ozi Başkan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Server açılırken meslekler eklenebilir onun dışında güzele benziyor açıkçası serverde oynamak için 14:00 'ı bekliyorum :)
Şimdiden hoşgeldiniz diyelim ozaman, Meslek için bukadar tepki alacağımızı bilmiyorduk, Düzenlenip uyarlanıp aktif hale en kısa zamanda getireceğimizden emin olabilirsiniz teşekkür ederim.

BY_MAFYA

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eski bir hand survival oyuncusuyum build konusunda kimse ellerine su dökemez bende dahil olmak üzere

Atomcraft0

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
HS ekibine katıldığım için mutluyum, kadro olsun ekip olsun hepsi iyiler başarılı olacağımıza inanıyorum.

Son düzenleme:

ReizBatu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Vay Başkan Her Zaman Arkandayız Ozi Başkan ADamın Dibisin Tek Kral Survival Server.

MrPolat

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
14:00 geç mi olmuş ne zaman geçmiyor :) Server yok

GorkemFx

>Play.minetix.com<
En iyi cevaplar
0
Hep Açıp Kapatıyorsunuz Bu Sefer O kadar basit olmaz ama Başarılar..

Ozi Başkan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hep Açıp Kapatıyorsunuz Bu Sefer O kadar basit olmaz ama Başarılar..
Yanlış kavram kullanıyorsunuz, hep açıp kapatmak için bu sunucuya masraf ödemem onu bi kenara alalım ve sunucuyu ben okadar büyük hevesle hazırlarken özene bezene kurarken, sadece eline geçen 2 3 bot programlarını makinelerini sunucuma yöneltirlerse host karşı koyamıyorki ben koyayım :) Ama anlayışla karşılıyorum çünkü bi sunucu açılır açılmaz ilk 3 dk'sında 70 e çıkması herkesi rahatsız etmezmi :)

Vay Başkan Her Zaman Arkandayız Ozi Başkan ADamın Dibisin Tek Kral Survival Server.
Sizler var oldukça bizlerde elimizden geleni yapacağız, değerli yorumun için teşekkür ediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...