Detayli GroupManager, Essentials (Signs) ve WorldGuard Flags Rehberi

YasirUS

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben Onları Yaptım Ama Hani TAB Tuşuna Bastığımızda Kullanıcıları Çıkıyor Ya Ben Kurucu Olduğum İçin Rengimi Kırmızı Göstermek İstiyorum Rehberleri'de Mavi İle Nasıl Yapacağım

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Ben Onları Yaptım Ama Hani TAB Tuşuna Bastığımızda Kullanıcıları Çıkıyor Ya Ben Kurucu Olduğum İçin Rengimi Kırmızı Göstermek İstiyorum Rehberleri'de Mavi İle Nasıl Yapacağım
Onları Bu pluginler ile yapamzsınız. Onun için TabListManager gibi pluginler gerekiyor.

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
arkadaşlar vip kitini nasıl ayarlayacağım
Essentials kitleri ile yapılabilir. Tek yapanız egreken. Normal bir kit oluşturur gibi bir VIP kit oluşturarak yetki kodunu sadece VIP'lere vermek.
Yeti kodu formatı: essentials.kits.<kit adı>

xXDavcerXx

damnant quod non intelligunt.
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Yukarida anlatiim ama senin icin uygun parcalari birlestirip kopyalayacagim:
Kod:
Entry nin kullanılışı:

/rg flag <alan> entry -g members

members in kullanılışı:

/rg addmember <alan> g:Builder

Diğer grup verileri:

members, nonmembers, owners, nonowners, ve everyone.

Ben Aynısını Yaptım Vip Hammadde İçin Girişini WGledim /rg flag gir entry -g members yazdım sonra /rg addmember gir g:Vip yazdım herkes girebiliyor ?

SonDestanMC

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kardeşim bn 2tane groups oluşturmak istiyom onu nasıl yapcam Nolur yardım!!!!!!!!!!! yani Skyblock ve Faction yapcam ama ikisininde groups ayrı olmasını istiyom napmam lazım nolur yardım

Mertka

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yardimci olurmusun bende 5-10 tane perm var bunların hepsini aynıanda bütün guruplara nasıl verebilirim elle yazmaktan üşeniyorum

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Ben Aynısını Yaptım Vip Hammadde İçin Girişini WGledim /rg flag gir entry -g members yazdım sonra /rg addmember gir g:Vip yazdım herkes girebiliyor ?
Tüm alanın girişini ayarlamayı deneyin yani sadece girişi değil tüm alanı. Ama yine de WG'nin son sürümleri hakkınd abir bilgim yok değişmiş olma ihmali var.

Kardeşim bn 2tane groups oluşturmak istiyom onu nasıl yapcam Nolur yardım!!!!!!!!!!! yani Skyblock ve Faction yapcam ama ikisininde groups ayrı olmasını istiyom napmam lazım nolur yardım
İki farklı dünya yetkileri için konuda mirrorring olarak anlattığım kısma bakabilirisniz.

Yardimci olurmusun bende 5-10 tane perm var bunların hepsini aynıanda bütün guruplara nasıl verebilirim elle yazmaktan üşeniyorum
Worlds içindeki dünyalardan ayarlamak yerine yetki gruplarından ayarlayın. Sonra o yetki grubunu diğer üye gruplarına verirseniz her birine yazmanıza gerek kalmaz.

Dediğim gibi Mirroring olarak araştırırsanız konu içinde yardımcı olacaktır.

Stave

Marangoz
En iyi cevaplar
0
kardsm oyuncular ilk oyuna girdiğinde nasıl başına oyuncu eklicez acil cevap