Desteekkkkkk :))

PoiNeeT

"İstikbal Göklerdedir..."
En iyi cevaplar
2
Site-Channel tanıtımı bildirildi !

dogukanhbo

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
çocuksun daha. oyunun çöküyor videonun ortasında. logon bile yok mlg resmi koymuşsun. tam bir failsin. kusura bakma ama senden bir yol olmaz en azından şu anlık. imzanda kanalım yazıyor girde biraz göz at belki birşeyler kaparsın.

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
çocuksun daha. oyunun çöküyor videonun ortasında. logon bile yok mlg resmi koymuşsun. tam bir failsin. kusura bakma ama senden bir yol olmaz en azından şu anlık. imzanda kanalım yazıyor girde biraz göz at belki birşeyler kaparsın.
Abi bence PC'si kasanların da yaşamaya hakkı var sakin ol :D
Ama bu özenti çocuklar video çekip youtube kirliliği yapmasa iyi olucak gibi ziraa yeterince solar survival var oturup seni izlemiycez ve video kalitesiz :)

dogukanhbo

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

dogukanhbo

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Abi bence PC'si kasanların da yaşamaya hakkı var sakin ol :D
Ama bu özenti çocuklar video çekip youtube kirliliği yapmasa iyi olucak gibi ziraa yeterince solar survival var oturup seni izlemiycez ve video kalitesiz :)
usta inan bana ben yardımcı olmaya çalışıyorum bende acemi başladım bu işe şimdi bir kitlem var en azından azda olsa izleniyorum. çok klasik ve çocukça videolar gerçekten can sıkıyor. Üstelik boş yere emek verdiklerini söylemek üzüyor beni.