Desert Temple | Gizli Sandığı bulmanın kolay yolu

CreeP

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar.

Şimdi size içindeki sandığı almanın orman tapınaklarından kat kat daha zor olan çöl tapınaklarında sandıkları nasıl rahat bir şekilde alabileceğiniz ile ilgili çok kolay bir yol göstereceğim.

RESİMLİ ANLATIM
|
|
V

Bu gördüğünüz piramide benzer yapı çöl yapınağıdır. Giriş kısmı bu şekilde iki tane kulenin ortasındadır.

İçeri girdiğinizde en ortada mavi yün onun etrafında da turuncu yünler göreceksiniz.

Gidip mavi yünü kırıyoruz ancak kırarken yünün basınç plakasının üstüne düşmesi riskini almak istemeyenler kırmaya bilirler.

Mavi yünü etrafında turuncu yünler var. iki tane de iki blok uzunluğunda yünler var.

Bu yünlerden ikincisini kırıyoruz ve aşağı iniyoruz.

Evet gördüğünüz gibi aşağıya indik ve 4 adet sandık var.

İlk sandıktaki eşyaları alıyoruz.

Daha sonra sandığı kırıyoruz ve diğer sandığa dikkatli bir şekilde geçiyoruz.

Ve ikinci sandıktaki eşyalarıda alıp sandığı kırıyoruz.

İsteyenler bu resimde gösterdiğim gibi etrafı açarkta rahat bir şekilde alabilirler.

Üçüncü sandıktaki eşyalarıda alıyoruz.

Ve sandığı kırıyoruz.

Dördüncü sandıktan eşya vermedi. Yine sandığı kırıp aşşağı indiğimiz yere geri dönüyoruz. Aşağı inerken topladığımız kumtaşlarını altımıza koyarak yukarı çıkıyoruz.

Yukarı çıktık. Şimdi tapınağı rahatlıkla terk edebiliriz.

Yardım edebildiysem ne mutlu bana

ÖNEMLİ NOT: Aşağı indiğinizde basınç plakasını kırabilirsiniz.

tentago

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
anlatımın gayet güzel fakat arada minik bir şey unutmuşsun. ortadaki basınç plakasını kırsaydın daha rahatına gelebilirdi.

deviltroll

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
arkadaşım bir keresinde temlenin ortasındaki mavi yünü kazıp patlatmıştı temleyi.patlamayı creeperlerlemi yoksa tntlerle mi yapıyorlar tnt ile yapiyorsat orayı kazıp tntleri alabilirmiyiz ?

GuestOyuncu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben ilk denememde plakanın üstüne düştüm ama sonra çaktım köfteyi :)

CreeP

Marangoz
En iyi cevaplar
0
arkadaşım bir keresinde temlenin ortasındaki mavi yünü kazıp patlatmıştı temleyi.patlamayı creeperlerlemi yoksa tntlerle mi yapıyorlar tnt ile yapiyorsat orayı kazıp tntleri alabilirmiyiz ?

Evet, basınç plakasının altında TNT'ler var. Onları Yaratıcıdaki gibi tek vuruşla alabiliyorsun.